Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by tea_e1kvD5Mm View Post
    Gereksiz olan sen ve senin gibiler,

Polisi arasam kaçak alkol satıyorlar desem bizene almayın mı diyecek yani ...
    O gerçek hayat bu ise sadece. Bir oyun kafaya bak

Kacak alkolün zararı var ama.item.almanin zararı yok kimseye

Sanki yönetim. Çok alternatif sunmuşsta user tercih etmiyor ?

Hiç item almak suç olurmu yönetim para kazanmıyorsa olur tabi

...

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Steam de bu uygulama mevcut fakat usko da paydaş lar var uygulama yapılmıyor ...
    Sonra diyorsun ki bu konuyu açtığım için hesabım ceza yedi, yukarıda yazdığın şey forum kurallarına aykırı işte. Böyle bir şey olduğunu iddia ediyorsan kanıtını da iliştireceksin yorumuna yoksa 50 kez daha ban yersin.

Açtığın konuya gelecek olursak USKO userı yaklaşık 10 yıldır bu şekilde bir düzene ayak uydurmuş durumda. NTT'den öncede o siteler o şekilde çalışıyordu. Ha diyorsan ki çalışma mantığı beni rahatsız ediyor kullanmazsın olur biter. Kimse kimseye zorla oralarda GB al veyahut oraya GB sat demiyor.

Senior Member
    Oyunun %99 platinyum bar isterken niye oyuna eklenmiyor hiç düşündünüz mü?
    Oyuncusunu istediğini yapmayan mgame daha ne kadar ilerleme kaddecek.
    Scorp diyorki:Sitelerle alakası yok 1 item 1000 kere alınıp satılıyor çoğuda site aracılığıyla yapılıyor o sitelere ödenen komisyonlar o itemin değerinden kat kat yüksek oyuncular haklı olarak oyuna bu plat bar eklenmesini istiyor.Bu istek yapılmadığı taktirde konuyu başka yerlere çekerek algı yaratmak sitelere hizmet etmekten başka bişey değil.

Gereksiz olan sen ve senin gibiler,

Polisi arasam kaçak alkol satıyorlar desem bizene almayın mı diyecek yani ...
    Şaka mısın arkadaşım sen. Anketli konu aç bakayım kaç kişi senin savunduğunu savunacak. Oyuncuya o kadar yarayan bir olayın sana ne gibi zararı oldu da böyle konu açma gereği duydun ? Anlat bizde hak verelim. Gb,item satarsın pus ihtiyacını görürsün, kişisel ihtiyaçlarını görürsün.Gb, item alırsın pknı atarsın zevkini alırsın.

Senin aklındaki ne oyunda aylarca item kasıp bırakırken maradonda rastgele trade atıp itemleri vermeleri mi ? Şu maradonda millete trade atan tiplerden misin ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Hesabınız konu açtığınız için banlanmamıştır muhtemelen. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız forum nickinizi verebilirsiniz. Bu tür konular açarken kullanıcılar biraz fazla gaza gelip işi hakaret, iftira ya da asılsız suçlamalara getirince forumdan kurallar gereği banlanmaktadırlar. Ayrıca bu konuyu ilk açan da siz değilsiniz verilmiş cevapları arama sekmesini kullanarak görebilirsiniz.
    Steam de bu uygulama mevcut fakat usko da paydaş lar var uygulama yapılmıyor ...
    Beni niye banlıyorlar diye bir daha sormazsınız sanırım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Resmi Satıcıların Gold Bar ve İtem satması engellenmeli !!

Merhaba,

Bu konu bu oyunun en büyük sorunu kimse farkında değil, resmi satıcılar yapmasa herkes kendi arasında yapar diyeceksiniz ,
    o kadarına karışamayız belki ama şuan bu konu birilerinin tek elinde piyasa oluşturulmuş ve bütün oyuncular bu adamlar için çalışıyor,

2 kez bu konuyu gündeme getirdiğim için Hesabım Banlandı !!!

Yetkililer bu konu en acil şekilde faaliyet almalı , ama bu ülkede ama kaliforniya da bu iş için gerekli hukuksal adımları atmayı da planlıyorum,

Oyuncuların aklı ve parası ile dalga geçemessiniz,

Resmi satıcı belirledikleriniz aleni bir şekilde Oyun kurallarını ihlal ediyor , Kaldı ki en büyük resmi satıcınız geçmişte 3. parti yazılımlar satarak meşhur olmuş bir sitedir kendileri.

HESABIM KAPATILMADAN BU KONUNUN GÜNDEMDE KALMASI VE YETKİLİLERİN CEVAPLARINI BEKLEMEKTEYİM .

GEÇMİŞ KONUŞMALARINIZI YAZDIKLARINIZI DEĞİL ALDIĞINIZ AKSİYONLARI BELİRTİN ...
    Hiç bir şey yapamazsın bu işler böyle gelmiş böyle gider k.bakma ama gerçekler bunlar ...

Senior Member
    Selam,

Hesabınız konu açtığınız için banlanmamıştır muhtemelen. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız forum nickinizi verebilirsiniz. Bu tür konular açarken kullanıcılar biraz fazla gaza gelip işi hakaret, iftira ya da asılsız suçlamalara getirince forumdan kurallar gereği banlanmaktadırlar. Ayrıca bu konuyu ilk açan da siz değilsiniz verilmiş cevapları arama sekmesini kullanarak görebilirsiniz.
    Sana katılıyorum.Şahsen bu şekilde fikrini düzgün bir uslupla sunduysa banlanacağını düşünmüyorum.Ama bende aynı fikirdim her zaman söylüyorum.Bu siteler GB satsın ve siz tedarik edin ama bu adamlar GB ALIMI yapmasınlar.Oyun bildiğin ticarethane oldu ya.

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Selam,

Yahu Haluk abi hiçbir konuda neden bir kere bile oyunculardan yana tavır alamıyorsun?Sonuçta bende oyuncuyum sende oyuncusun herkes oyuncu ama hiçbir konuda sana yanlış gelen birşeye ben daha denk gelemedim.Mesela dolar artarken anında yükseltip,indiğinde fiyatları düşürmeyenlere karşı açılan konuda bile destek vermiyorsun anca yok kendinize dikkat edin eleştirirken hakaret etmeyin hemen bide bi cümle iftira atmayın sonra neden ban yedim demeyin gibi klasik bir yazı.

Yine diyorum bu oyun K2 Networks çöküş döneminden tutta Gamefirst badiresinden tutup çeken Nttgame ekibi yani bizimkileri ayakta alkışlarım ayakta!Bu oyun GM etkinliğinde Gmlerin koxperlerle vs atıp koxper partinin Gmyi kesip ödül aldığı dönemleri gördü o yüzden her zaman derim adam bu ekip adam Gmsinden tutta Cr Ekibinden Siz moderatör ekibine kadar çok başarılısınız Nttgame bu illegal yazılımla mücadelesi Oscarlık

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Medeni bir insan gibi konunu aç, eleştir ve varsa önerilerini yaz. Benim eskiden yazdıklarımı bul tartışmaya aç, bunlar zor şeyler değil. Kimseyi fikirlerini yazdığı için banlamıyoruz. Sen arkadaşına hesap, eşya veya gb satmışsındır ya da bunu bir site veya forum üzerinden yapmışsındır hemen NTT Game'in çıkarı var göz yumuyor. Bu yüzden ceza alınca da NTT Game beni niye cezalandırdı. Kurallara uyunuz ve kurallara uymamak için çeşitli bahaneler aramayınız. Unutmayınız ki sadece sözleşme ve oyun kuralları geçerlidir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Medeni bir insan gibi konunu aç, eleştir ve varsa önerilerini yaz. Benim eskiden yazdıklarımı bul tartışmaya aç, bunlar zor şeyler değil. Kimseyi fikirlerini yazdığı için banlamıyoruz. Sen arkadaşına hesap, eşya veya gb satmışsındır ya da bunu bir site veya forum üzerinden yapmışsındır hemen NTT Game'in çıkarı var göz yumuyor. Bu yüzden ceza alınca da NTT Game beni niye cezalandırdı. Kurallara uyunuz ve kurallara uymamak için çeşitli bahaneler aramayınız. Unutmayınız ki sadece sözleşme ve oyun kuralları geçerlidir.
    Bu cevap bana mı?

Tags for this Thread