Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Arrow Resmi Satıcıların Gold Bar ve İtem satması engellenmeli !!

Resmi Satıcıların Gold Bar ve İtem satması engellenmeli !!

Merhaba,

Bu konu bu oyunun en büyük sorunu kimse farkında değil, resmi satıcılar yapmasa herkes kendi arasında yapar diyeceksiniz ,
    o kadarına karışamayız belki ama şuan bu konu birilerinin tek elinde piyasa oluşturulmuş ve bütün oyuncular bu adamlar için çalışıyor,

2 kez bu konuyu gündeme getirdiğim için Hesabım Banlandı !!!

Yetkililer bu konu en acil şekilde faaliyet almalı , ama bu ülkede ama kaliforniya da bu iş için gerekli hukuksal adımları atmayı da planlıyorum,

Oyuncuların aklı ve parası ile dalga geçemessiniz,

Resmi satıcı belirledikleriniz aleni bir şekilde Oyun kurallarını ihlal ediyor , Kaldı ki en büyük resmi satıcınız geçmişte 3. parti yazılımlar satarak meşhur olmuş bir sitedir kendileri.

HESABIM KAPATILMADAN BU KONUNUN GÜNDEMDE KALMASI VE YETKİLİLERİN CEVAPLARINI BEKLEMEKTEYİM .

GEÇMİŞ KONUŞMALARINIZI YAZDIKLARINIZI DEĞİL ALDIĞINIZ AKSİYONLARI BELİRTİN ...

Banned
    Şimdi bir yetkili sözleşmeden bahsedecekse yine kendimi tutamayabilirim.

Her şey işine geldiği gibi yasak yok değil ama karışamayız demeyin.

Oyuncular artık bu fiyatlarla bu şekilde TL online dönüşen oyuna tahammülleri kalmadı ciddi bir değişim şart.

Oyun kazanmasın demiyoruz oyunu kirleten bu sitelerden kurtarmak istiyoruz. Cash nttgame kendiside satabilir. Bazı oyunları örnek alın sadece görsel şeyleri bile satarak çok az farkeden eşyalar satarak oyunda çok fazla oyuncuları var ve çok fazla para kazanıyorlar. Bu şekilde bir gerçek para oyununa dönüşmesi sonuçları büyük bir kitlenin kaybı haliyle bundan oynayanlar şikayetçi savaşacak oyuncu bulmakta sıkkıntı çekiyorlar.

Mgame ciddi bir rapor sunulmalı nttgame bu konu hakkında oyunun ileri gidişatı neler olabileceği hakkında.
    Last edited by PoPiBu; 10-19-2018 at 02:18 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesabınız konu açtığınız için banlanmamıştır muhtemelen. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız forum nickinizi verebilirsiniz. Bu tür konular açarken kullanıcılar biraz fazla gaza gelip işi hakaret, iftira ya da asılsız suçlamalara getirince forumdan kurallar gereği banlanmaktadırlar. Ayrıca bu konuyu ilk açan da siz değilsiniz verilmiş cevapları arama sekmesini kullanarak görebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Hesabınız konu açtığınız için banlanmamıştır muhtemelen. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız forum nickinizi verebilirsiniz. Bu tür konular açarken kullanıcılar biraz fazla gaza gelip işi hakaret, iftira ya da asılsız suçlamalara getirince forumdan kurallar gereği banlanmaktadırlar. Ayrıca bu konuyu ilk açan da siz değilsiniz verilmiş cevapları arama sekmesini kullanarak görebilirsiniz.
    Bu kadar ciddi bir konu da daha önce verilen cevapları arayın bulun demek ne kadar da manidar , pes doğrusu ...

Yani aksiyon alamıyoruz diyin yada evet biz buna izin veriyoruz diyin biz de size ve oyununuza ona göre değer ve önem verelim, nasıl fikir ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tea_e1kvD5Mm View Post
    Bu kadar ciddi bir konu da daha önce verilen cevapları arayın bulun demek ne kadar da manidar , pes doğrusu ...

Yani aksiyon alamıyoruz diyin yada evet biz buna izin veriyoruz diyin biz de size ve oyununuza ona göre değer ve önem verelim, nasıl fikir ?
    Ön yargıları bırakıp araştırma yapsaydınız aradığınız cevaplara ulaşabilirdiniz. Ben 2011 yılından beri moderatörlük yapıyorum ve bu tür konulara uzun uzun yüzlerce kez yazıyorum. Yüzlerce cevap arasından bulmak zor olmayacaktır. Ayrıca sizden banlanan forum hesabınızın nickini de istemiştim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ön yargıları bırakıp araştırma yapsaydınız aradığınız cevaplara ulaşabilirdiniz. Ben 2011 yılından beri moderatörlük yapıyorum ve bu tür konulara uzun uzun yüzlerce kez yazıyorum. Yüzlerce cevap arasından bulmak zor olmayacaktır. Ayrıca sizden banlanan forum hesabınızın nickini de istemiştim.
    Siz bu şekilde Kacamak cevaplar vererek insanları agresif olmaya zorluyorsunuz. Ama bu cevapları şirket avukatlarınız vermek zorunda kalacak hesabımı ve konuyu kapatabilirsiniz ...

Program kullanan birisi banlanıyor bu banlanan hesap karakterle karşılıksız olarak birisine gb aktarıca karşı tarafta banlıyor, program kullanarak farm yapan insanlar yetkili satıcılara karşılıksız gb veriyor şimdi sorum şu banlanan kişiler yetkili satıcılara hiç gb vermedimi yoksa yetkili satıcıların manes2 de CEKU MEKU ZUKU cart curt isimlerindeki karakterler özel olarak banlanmıyormu ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kei_dFslr5JW View Post
    Program kullanan birisi banlanıyor bu banlanan hesap karakterle karşılıksız olarak birisine gb aktarıca karşı tarafta banlıyor, program kullanarak farm yapan insanlar yetkili satıcılara karşılıksız gb veriyor şimdi sorum şu banlanan kişiler yetkili satıcılara hiç gb vermedimi yoksa yetkili satıcıların manes2 de CEKU MEKU ZUKU cart curt isimlerindeki karakterler özel olarak banlanmıyormu ?
    Steam de bu uygulama mevcut fakat usko da paydaş lar var uygulama yapılmıyor ...

Quote Originally Posted by tea_e1kvD5Mm View Post
    Steam de bu uygulama mevcut fakat usko da paydaş lar var uygulama yapılmıyor ...
    Aynı sitelerde steamko'da item ve gb satılıyor ve alınıyor. Oyun oynayanlara bir getirisi olmasa oynamazlar ve işi gücü olan adamlarda gidip item kasmaya oynamaz. Zaten ntt'nin cevabı da belli bu konuda,gb veya item almak için bu sitelere paranı verip,alamazsan verdiğinin karşılığını herhangi bir destek alamayacaksın ! Ne tarz bir amacın var bilmiyorum ama gereksizlikte arşa çıkmış bir konu bilgin olsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by OhhGood View Post
    Aynı sitelerde steamko'da item ve gb satılıyor ve alınıyor. Oyun oynayanlara bir getirisi olmasa oynamazlar ve işi gücü olan adamlarda gidip item kasmaya oynamaz. Zaten ntt'nin cevabı da belli bu konuda,gb veya item almak için bu sitelere paranı verip,alamazsan verdiğinin karşılığını herhangi bir destek alamayacaksın ! Ne tarz bir amacın var bilmiyorum ama gereksizlikte arşa çıkmış bir konu bilgin olsun.
    Gereksiz olan sen ve senin gibiler,

Polisi arasam kaçak alkol satıyorlar desem bizene almayın mı diyecek yani ...

Tags for this Thread