Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bakıyorum da herkesin derdi farm para kasmak konuların çoğunu gb kasıp satan kişiler açmıç yok şurda item yok düşmüyor coins miktarları azalmış gibi.
    Oyun yönetimi sizlere yanıt vermemesi bence haklı bir durum
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Drakide düşüyor wb pre varsa ama peri şart

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Bakıyorum da herkesin derdi farm para kasmak konuların çoğunu gb kasıp satan kişiler açmıç yok şurda item yok düşmüyor coins miktarları azalmış gibi.
    Boş muhabbet yapma merak ediyorum sen ne yapıyorsun boş vaktinde yazsana buraya.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    kardesım para kasmadan nasıl oynıgcam bu oyunu ? bana bunu anlat bakıyım ? nasıl ıtem bascam gb cekmek yasak legal yoldan nasıl bus parası kazancam nasıl ıtem alcam ne ıcıyorsan ondan bıze ver

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Boş muhabbet yapma merak ediyorum sen ne yapıyorsun boş vaktinde yazsana buraya.
    sabah 6 kalk işe git akşam eve 20,30 da gel 2 saat pk sonra tekrar aynı

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bar_62hPgqey View Post
    kardesım para kasmadan nasıl oynıgcam bu oyunu ? bana bunu anlat bakıyım ? nasıl ıtem bascam gb cekmek yasak legal yoldan nasıl bus parası kazancam nasıl ıtem alcam ne ıcıyorsan ondan bıze ver
    Kendi açımdan yorum yapıyorum ben farm yapmıyorum tl ile item aldım oyunun keyfini sürüyorum

Senior Member
    Adanlar yamuk bowla bdw ye girer laf edersiniz.

Adamlar yamuk bowla jr ye girer yine laf edersiniz.

Adamların amacı en iyi itemleri almak en iyi takıları alıp pk atmak.

Herkes senin gibi olmayabilir belki itemlerin parasını oyundan çıkartmaya çalışıyor olabilit.

Cz'deki söyledikleri yaratıklarda weapon breaker düşeceğini söylemişlerdi o yaratıkta drop olacağını söylemişlerdi.Düşmeyince yetkililere burada bildirmeleri normal.

Kendin diyorsun Tl ile item aldım diye o tl ile aldığın itemde bir sıkıntı çıkarsa hemen koşacağın yer burası olacak itemim kayboldu diye konu açarsın ama.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Adanlar yamuk bowla bdw ye girer laf edersiniz.

Adamlar yamuk bowla jr ye girer yine laf edersiniz.

Adamların amacı en iyi itemleri almak en iyi takıları alıp pk atmak.

Herkes senin gibi olmayabilir belki itemlerin parasını oyundan çıkartmaya çalışıyor olabilit.

Cz'deki söyledikleri yaratıklarda weapon breaker düşeceğini söylemişlerdi o yaratıkta drop olacağını söylemişlerdi.Düşmeyince yetkililere burada bildirmeleri normal.

Kendin diyorsun Tl ile item aldım diye o tl ile aldığın itemde bir sıkıntı çıkarsa hemen koşacağın yer burası olacak itemim kayboldu diye konu açarsın ama.
    Günde 11-17 tl 1 paket sigaraya para verirsiniz biriktirin paranızı alın iteminizi benim oynadığım itemler çok şaşalı değil ama ben keyif alıyorum biri yazmış ki gb çekmek yasak nasıl alcam ya sen hangi kafayı yaşıyorsun kaç tane site var git çek alcak kişi alıyor ben tekrar diyorum bu tür drop oranlarını anlatan konuları açan kişiler oyundan nasıl para kazanırım diyen kişiler gidin reel hayatta kazanın parayı burası oyun alanı ayrıca ben hiç bir zaman bir itemimde sorun çıktığı zaman buraya koşa koşa gelip yazmıyorum

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Günde 11-17 tl 1 paket sigaraya para verirsiniz biriktirin paranızı alın iteminizi benim oynadığım itemler çok şaşalı değil ama ben keyif alıyorum biri yazmış ki gb çekmek yasak nasıl alcam ya sen hangi kafayı yaşıyorsun kaç tane site var git çek alcak kişi alıyor ben tekrar diyorum bu tür drop oranlarını anlatan konuları açan kişiler oyundan nasıl para kazanırım diyen kişiler gidin reel hayatta kazanın parayı burası oyun alanı ayrıca ben hiç bir zaman bir itemimde sorun çıktığı zaman buraya koşa koşa gelip yazmıyorum
    Sanane sanane sananneeeee bak snanaeeee sanane sen mgamemisin farmciyim ev gecindircem veya sigara parami cikarcam lan sananenee lan sananneeeeee baksana sen isine o drop o hayvandan dusucek dedilerse dusecekkkk istersem cocuk bakarim sananeeeee o yeni itrm cikti itemin su ozelligi var dediler olmadi calismadi hee neyse bisi olmazmi digcen bos adam seni farmda yaparim evde gecindiririm sanane herkez sen gibi olmak zorundami ? Lan yettiniz artikya bitin kardesim bitin artik gelip algi kasinca kimse sizi alkislamiyor bi host harbiden artik bi host vallahi biktik sizden skil acicam skil sifirligcam para lazim oyuzden drop derdindeyiz nie zorunuza gidiyor yaw vallahi cildirttiniz artikya

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bar_62hPgqey View Post
    Sanane sanane sananneeeee bak snanaeeee sanane sen mgamemisin farmciyim ev gecindircem veya sigara parami cikarcam lan sananenee lan sananneeeeee baksana sen isine o drop o hayvandan dusucek dedilerse dusecekkkk istersem cocuk bakarim sananeeeee o yeni itrm cikti itemin su ozelligi var dediler olmadi calismadi hee neyse bisi olmazmi digcen bos adam seni farmda yaparim evde gecindiririm sanane herkez sen gibi olmak zorundami ? Lan yettiniz artikya bitin kardesim bitin artik gelip algi kasinca kimse sizi alkislamiyor bi host harbiden artik bi host vallahi biktik sizden skil acicam skil sifirligcam para lazim oyuzden drop derdindeyiz nie zorunuza gidiyor yaw vallahi cildirttiniz artikya
    Durumuna cok uzuluyorum egitim seviyen ve kisilik sorunu olan bir kardesimize benziyorsun sana tavsiyem bir piskologa gidip tedavi olmani isterim sen yine farmini yap o yaratikdan o item dustugunde paylasirsan sevinirim yanina birkac kardes gondereyim