Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Jr kazanınca exp gitmesi ?

Sabah jrsini kazandık 12m exp kaybettim.Görev kalmadı yapa yapa 80e çabalıyorum az kaldı exp kazanmam gerekirken kaybediyorum.Düzeltilecek mi artık bu hata ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    JR Etkinliğinde kazanınca tecrübe puanı gitmesi etkinliğin bir özelliğidir ve düzenlemesi yapılmayacaktır.

Ben exp gitmesi olayının bir hataya bağlı olduğunu düşünmüyorum. Eslanttaki günlük questleri yapıp ft ye girdiğinde kaybettiğin expten fazlasını kazanabilirsin.

Junior Member NESKANTA's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Daily Quest görevi artık 10m exp veriyor, ortalama olarak kaybettiğini kazandırıyor.
    Buyurun Muhabbete Sohbete

merhaba oyuna başlarken karakterler 70 levelden başlasa bizim için daha kolaylık olacaktır bunu yaparmısınız? exp kasmak ve görev yapmak gerçekten sıkıcı ve yorucu teşekkür ederim

(Herşey kolay olsun oyun pvp ye dönsün diyen tayfanın taklit Troll ürünü bir yorumdur)

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by WarSpearinOlympia View Post
    merhaba oyuna başlarken karakterler 70 levelden başlasa bizim için daha kolaylık olacaktır bunu yaparmısınız? exp kasmak ve görev yapmak gerçekten sıkıcı ve yorucu teşekkür ederim

(Herşey kolay olsun oyun pvp ye dönsün diyen tayfanın taklit Troll ürünü bir yorumdur)
    İstediğiniz gibi bir düzenleme yapılması mümkün değildir, Her ne kadar kasmak kolay da olsa ardream ve base gibi haritaların bir çok oyuncusu bulunuyor.

Foruma bi bakayım dedim gördüğüm manzara herkes oyunun saçma bir hale dönüştürülmesini istiyor talepler şunlar ;

çarlar çok kolay level atlasın exp kassın , görevler basit olsun , eşyalar kolay + basılsın , her kırdığımız gem kutu bol drop atsın , her kestiğimiz yarartık bol drop atsın , ölünce exp gitmesin , makro kullandım hapise atılan çarım geri açılsın ama makro kullandığımı reddediyorum , koxp kullandım ban sebebi olduğunu bilmiyordum çarım geri açılsın , farm yapıyorum slota ks attılar banlayın , exp kasıyoruz slota ks attılar banlayın , çarım yaratığın kenarından geçerken yattı durduk yere yaratıkların vurması kaldırılsın , (....) isimli yaratıklar çook zööör nöölör güclerini kaldirin abi pls , pus %90 indirime girsin ama biz gb kasıp siteye daha fazla fiyata satalım , oyuna başlarken karakterlerimiz 70 level olarak başlasın , 2+2 etkinliği gelebilirmi 1+1 ile yavaş kasıyoruz? , etkinliklerde afk kalanları banlayın ( sanki etkinlik tüm dünyanın kaderi afk kalmak çok büyük suç günah insanlık suçu affedilemez bir hata hatta ban cezası yetmez ölüm fermanı verilmesi daha maküldür bu zihne göre ) , Rogueden minor kalksın , Mageden nova alınabilirmi? , Asasın görünmezliği silinse fena olmaz , Warriorün yere vurması olmasa çok şeker olur , Abi yıl 2018 olmuş priest hala healmi atıyoo? kaldırın şunu ya , portu zaten Allahın cezasıdır onun yaşaması bile suç günahtır ... , , , , dahası vardı aklıma gelmiyor yeni yeni '' YÜRÜYEN UÇAK '' icat etmeyi seven akıllı kardeşlerimiz ileriki süreçtede zaten buna benzer absürt ve farklı forumlarda tartışmaya açılsa bu tarz konuların SPAM niteliği taşıyıp çöplüğe gönderilecek başlıktaki bu tarz konuları neden NTT game muhafaza edip hatta ciddi meselelermiş gibi oyuna 3 gram yatırım ve bağış yapmıyan ama hep free koxp illegal tayfanın abuk sabuk taleplerini ciddi ciddi tartışarak vakit kaybediyoruz anlamıyorum. Mesela benim mantıklı taleplerim :

Haftada 1 olan UTC etkinliğine %90 makro kullanıcıları %10 manuel elle legal biçimde giren dostlarımız girmektedir , bu durumun düzeltilmesi için giriş süresinin sabitlenmesi herkesin 1 tıklık hakkı olması makronun sürekli join cancel yapmasının önüne geçecektir ve legal oyuna katkı sağlıyacaktır adalet sağlanacaktır.

Aynı işlem 60 FT sindede talebimizdir

Farm ve PK da Makro ve Koxpun denetiminin ve engellenmesi bir diğer talebimizdir ( -zdir diyorum benim gibi düşünenleride dahil ederek)

Oyundan diğer arkadaşlar gibi '' YÜRÜYEN UÇAK '' tarzında projeler taleplerimiz yoktur . Hile hurda haksızlıklar önlensin ve yaptırım uygulansın yeterlidir. İyi günler iyi forumlar :=)

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation

Bunu Yıllardır Öneriyoruz, Ama Bir Gelişme Yok Exp Gidiyor Diye, 83/5 Char'la Girmiyorum Girmemde.

1 - 2 M Noah Vererek Kazanılsa, Çöp Char'lar Para Vermeye Kıyamaz, Ayrıca Üstünde Noah Olmayan Giremez Bu Kadar, Basit.
    Last edited by ISpeedycort; 10-19-2018 at 11:35 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Direkt 83/5 olarak başlasın, tüm achieveler yapılmış, tüm görevler tamamlanmış olsun hee bir de full itemlı olsun çayımızı kahvemizi yudumlayıp vay be ne emek verdim diye iç geçirelim. Lütfen makul önerilerde bulunalım arkadaşlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Direkt 83/5 olarak başlasın, tüm achieveler yapılmış, tüm görevler tamamlanmış olsun hee bir de full itemlı olsun çayımızı kahvemizi yudumlayıp vay be ne emek verdim diye iç geçirelim. Lütfen makul önerilerde bulunalım arkadaşlar.
    Nerde Var da bizden mi saklıyorsunuz
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş