Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56
    Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kitlemiz yüzünden getirilmiyor, orada oyuna legal multi client olarak girebiliyorsunuz. Normal koşullarda biz legal oyuncular için süper bir şey değil mi? Düşünsene pk'nı atarken diğer hesabın pazarda ya da pk'ya mola verip pazardaki hesabınla bdw'ye chaos'a girebilirsin. Kendi partini kurup diğer hesaplarındaki karakterleri kasarsın canın sıkıldıkça birisiyle oynarsın diye örnekler çoğalıp gidiyor. Ama burada aynısını yapsan burayı okurken bile önünden film şeridi gibi geçecektir neler olacağı tam bir kabusa çevirecektir kitlemiz ve ben bundan nasıl milleti rahatsız ederim nasıl para kazanabilirim. Farm hesabımın yanına 7 hesap atarım, pazarı işgal ederim ilk aklıma gelenler. Tabi bunun illegal boyutu da çok fazla olacaktır.

Exp seal olayı da öyle, kullanıcı bunu duyunca ooo yeni gelir kapısı çıktı diye sevinmeye başlıyor. Yani kısacası bazı şeyler sadece ve sadece kitlemiz yüzünden getirilmiyor. Keşke herkes diğer dünya insanları gibi oyunları sadece eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek için oynasalar ama ülkemizde insanların oyun oynama mantıkları gerçek oyuncuları tenzih ederek yazmam lazım sigara param çıksın, elektrik parasını ödeyeyeyim cebime de 1-2 harçlık girsin. 6 aydır işsizdim 5-10 derme çatma 2. el pc alıp farmdan işi büyütürüm holding olurum düşünceleri
    Aynen katılıyorum. Benim bahsettiğim zaten tüm seçenekler değil yapılabilecek olup yapılmayanlar var. Muhtemelen oyunun yapımcısından onay verilmeyenler de olabilir. Bunları bilemiyoruz sadece tahmin.
    Benim merakla beklediğim Koreko seçenekleri ; 1,2,7,8,14,17,19,21,23,24,28,39. Bunlar uskoya göre düzenlenebilir ve olası illegallıkların önüne istenilirse bence geçilebilir. Kötü niyetli kullanıcılar her zaman olacaktır. Ancak sırf bu yüzden oyunun gelişmemesi, yeniliğe kapalı olması ve yavaş güncellenmesi bence şirketin kendini sorgulaması gereken bir sebeptir.
    Last edited by VviperV; 10-20-2018 at 12:00 AM. Reason: yazım hatası

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güncellemeler ve geliştirmeler hiç durmadan devam edecektir, zaten etmek zorundadır. Etmezse bu oyunda diğer eski oyunlar gibi tarihin tozlu sayfalarında kaybolur gider. Böyle olmaması için çalışan bir ekip var ve son zamanlarda yapımcı firma gerek yama gerekse geliştirmeler konusunda kendini aşmış durumdadır. Amman nazar değmesin diyoruz
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Masal bitince biri beni uyandırsın. Ben oyunda nereden tanıdık bulacağımda 65GB'lik itemi 21 21 vereceğim. Savunacağım diye bazen kendi yazdıklarına inanmadan oyuncuya cevap vermek nasıl bir duygu acaba?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bar_62hPgqey View Post
    gercekten arktık baska sıtelere kar kazandırmaktan vazgecilip 10 gp sundıeste olması lazım buna acılen el atılmalı
    Kesinlikle oyle.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Güncellemeler ve geliştirmeler hiç durmadan devam edecektir, zaten etmek zorundadır. Etmezse bu oyunda diğer eski oyunlar gibi tarihin tozlu sayfalarında kaybolur gider. Böyle olmaması için çalışan bir ekip var ve son zamanlarda yapımcı firma gerek yama gerekse geliştirmeler konusunda kendini aşmış durumdadır. Amman nazar değmesin diyoruz
    Kurşun dökturelim bence.

Junior Member
    +5 Chitin görevlerini kaldırmak yerine non-tradable yapmalıydınız vb.. Bunun gibi birçok örnek verebilirim. "İllegali engelleyeceğim diye Legal oyuncuları kısıtlamak" Nttgame'in ne yazık ki son zamanlarda yaptığı bu..

Banned
    Quote Originally Posted by mcdaredevil View Post
    +5 Chitin görevlerini kaldırmak yerine non-tradable yapmalıydınız vb.. Bunun gibi birçok örnek verebilirim. "İllegali engelleyeceğim diye Legal oyuncuları kısıtlamak" Nttgame'in ne yazık ki son zamanlarda yaptığı bu..
    Aynen hatta bu görevler belli süreler için tekrar yapılabilir olmalı.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Benim de sorunlarımdan biridir bu durum. Sunucumda -bahsedilen anlamda- tanıdık kimsem yok, bunun olmaması için de özen gösteriyorum çünkü gerçek hayatımdan zaman çalan bir şey olduğunu düşünüyorum oyun içi tanıdığın, clanın, Teamspeak ile uğraşmanın vs ve kendimce zamanım da kıymetli. Ben nasıl yüksek değerli item alacağım? Ki zaten birine fiyat sorunca TL cinsinden yanıt veriyor, burada birbirimizi kandırmaya gerek yok. Olaylara sadece kıvırılabilecek yönlerden bakıp yanıt veriyorsunuz, samimi değilsiniz.

TL ile item satın alma konularında ciddi iseniz zaten mücadele edilirdi, birkaç örnek gösterip "bakın şöyle şöyle de oldu" demeniz açıkçası caydırıcı değil. Yani bununla mücadele edilmediği çok belli, GMler her sunucuda buy pazarlar kısmına gidip elit itemlerin fiyatlarını sorsunlar TL ile alır gibi yapıp, onay veren oyuncuları banlasınlar da inanalım. Ha bence bu kötü bir çözüm, bu yüzden koy sundrieste 10 GB'lik bar herkesin işi görülsün.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lle_hfCXer1F View Post
    ntt game in yetkisi ve yetkili satıcısı olduğu siteler var ve oradan item alış satış gb alış satış yapılıyor. adam bir konuya değinmiş sen otomatik cvp atar gibi cvp atıyosun. ne yasağından bahsediyosun xx sitesinden adam item satıyor bende alıyorum mesela neyin yasağı bu gayet normal ve ntt game yetkili sitesi.. yani bir şey yazarken alay eder gibi otomatik msj atmayın adı yorum olsun diye hiç yazmayın..
    Resmi bayilerden bahsediyorsun sanırım. Resmi bayiler ile NTTGAME arasında olan ortaklık sadece Npoint (Cash) ve Premium satışı hakkındadır. Bende satın alıyorum yazmışsın, bir gün çalıntı bir eşya denk gelip aldığında benim ne demek istediğimi ve neden yasak olduğunu anlayacaksın. Umarım böyle bir durum gerçekleşmez.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Kusura bakmayın ama bu işleri tl haricinde halletmek zor oluyor genelde satıcılar parayı önce istiyor vs vs Paranın tümünü tek seferde gb olarak veremiyorsunuz , item veriyorsunuz kabul etmiyor vsvs. Sundriese goldbar platinum bar gibi itemler eklenmeli