Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry Günlük Quest hk.

Yeni gelen güncelleme ile günlük quest slotlarına akınlar başladı.1 slotta 2 veya 3 parti oluyor lard orc ksye, kim vurduya gidiyor.Can sıkıcı hal almaya başladı bile.

Bu kadar kişiye 1 quest yaratığı yetmiyor ve quest yapan kişi sayısı çok fazla çoğu kişi yapamıyor her questte 2-3 parti bulunuyor sürekli yeni parti geliyor.

Questlerin respawn süreleri azaltılmalı veya 2-3 tane daha eklenmeli diye düşünüyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Etkinlik her gün 18.00'da sıfırlandığı için ve bugün yeni sistem geldiğinden almak isteyen çok fazla oyuncu var zamanla sakinleşeceğini düşünüyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Etkinlik her gün 18.00'da sıfırlandığı için ve bugün yeni sistem geldiğinden almak isteyen çok fazla oyuncu var zamanla sakinleşeceğini düşünüyorum
    takı almak için hangi yolu izlemeliyiz bu fragmentlerle

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    takı almak için hangi yolu izlemeliyiz bu fragmentlerle
    Takı görevleri henüz gelmedi gelmesi durumunda aşağıdaki konuda gerekli bilgi yazıyor.

KOREKO Sunucusunda Olan, USKO'da Olmayan Özellikler!

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    rosetta / ares
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

merhaba bugün türkiye saati ile görevimi 2 karakterimde de saat 17:30 civarı yaptım 6 da tekrar gittim npcye görevi alamadım buff sw veren npcye gidip tıkladım yine alamadım görev çıkmamıştı relog attım 2 karakterime de yine alamadım 2 dir böyle oluyor oyunda birkaç kişiye sordum saat artık türkiye saatine 17:00 da sıfırlandıgını söylediler doğru mu bu yoksa bende mi bir bug oluyor

Quote Originally Posted by cocojambocoo View Post
    merhaba bugün türkiye saati ile görevimi 2 karakterimde de saat 17:30 civarı yaptım 6 da tekrar gittim npcye görevi alamadım buff sw veren npcye gidip tıkladım yine alamadım görev çıkmamıştı relog attım 2 karakterime de yine alamadım 2 dir böyle oluyor oyunda birkaç kişiye sordum saat artık türkiye saatine 17:00 da sıfırlandıgını söylediler doğru mu bu yoksa bende mi bir bug oluyor
    Evet geçen hafta yapılan bakım ile günlük görevler 17.00'da sıfırlanmaya başladı.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Evet geçen hafta yapılan bakım ile günlük görevler 17.00'da sıfırlanmaya başladı.
    Yaz saatinde 18:00 idi neden böyle bir şeye başvuruldu acaba?

Gunluk questdeki mob res süresini kisaltin 5dk cok degilmi sizce 1dk yapin nolacak ne kaybetecekler