Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

level düşmek drop arttırırmı yoksa hurafemi HERKESİN MERAK ETTİĞİ konu !

herkese selamlar ve saygılar çoğu kişi level düşmek drop oranını arttırır dıyor yetkılı agızdan acıklama gelmedı.

Benim şahsi düşüncem NOAH alabıldıgın surece her türlü drobu alırsın ( buss ) dahıl ve noah aldıgın surece drop fark etmez 50 kende drop alıosan saatte 5bus alıorsan onu alırsın 59 kende noah alıorsan aynı saatte aynı drop rate alınır.

bilgi sahibi kardeşlerim varsa görüşlerini rica edeyim ve Mümkünse Yetkili gm ve operatörler moderatörler ilgilenirse memnun kalırız . Teşekkürler

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Her moba en uygun level var. Denemiş ve test etmiş biri olarak söylüyorum.

yakmalık slotlarında lw nin sadece coinse etkisi var drop deyişmiyor blod sheker slotundada 50 lw üstüne drop atmıyor bus bes

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Bildiğim kadarıyla dropların level aralığı var. O aralığın içinde olduktan sonra drop alma yüzdesi değişmiyor. Olay coin almakla alakalı değil yani. Coin alsan da level fazlaysa MS - BUS alamıyorsun misal.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Lvlin drobu etkilediğini düşünüyorum. 83/1 reb karakterle uruk tron slotunda 1 ay kasıp 1 tane bile buss alamadığımı biliyorum. Şu an 80 lvl bi karakterle kasıyorum 1 paket genie harcıyorum 3 4 5 arası buss mutlaka atıyor.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Levelin msye kesinlikle etkisi var ama bus üzerine etkisi olduğunu sanmıyorum

Banned
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Lvlin drobu etkilediğini düşünüyorum. 83/1 reb karakterle uruk tron slotunda 1 ay kasıp 1 tane bile buss alamadığımı biliyorum. Şu an 80 lvl bi karakterle kasıyorum 1 paket genie harcıyorum 3 4 5 arası buss mutlaka atıyor.
    Çünkü uruk tron leveli 80 moblardan yüksek level olunca bus vb scroll dropları çok azalıyor bazılarında tamamen kapanıyor.
    Last edited by PoPiBu; 10-19-2018 at 01:09 PM.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Selam,

her yaratık için geçerli olmasada levelin hedef elinen drop üzerinde etkisi bulunmaktadır.

Yukarıda arkadaşta belirtmiş en basit örneği uruk tron olarak verilebilir.

Genel kanı olarak, yaratık leveline yakın levellerde bus atma şansı daha yüksektir. yaratıktan daha düşük levelde iseniz şansınızın daha yüksek olduğu kanısındayım.

Pek tabi bu her mob için geçerli bir durumda değil.

Bir başka örneği delostaki moblarda deneyebilirsiniz. misal 80 level karakter ile ghost warior yada burning dönün, muhtemelen 1 gün dönseniz bile +9 takı alamayacaksınız. Fakat mobun levelinden düşük, yahut aynı levelinde, yahut +2+3 levelinde dönerseniz saate minimum 1 2 adet takı alırsınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Selam,

her yaratık için geçerli olmasada levelin hedef elinen drop üzerinde etkisi bulunmaktadır.

Yukarıda arkadaşta belirtmiş en basit örneği uruk tron olarak verilebilir.

Genel kanı olarak, yaratık leveline yakın levellerde bus atma şansı daha yüksektir. yaratıktan daha düşük levelde iseniz şansınızın daha yüksek olduğu kanısındayım.

Pek tabi bu her mob için geçerli bir durumda değil.

Bir başka örneği delostaki moblarda deneyebilirsiniz. misal 80 level karakter ile ghost warior yada burning dönün, muhtemelen 1 gün dönseniz bile +9 takı alamayacaksınız. Fakat mobun levelinden düşük, yahut aynı levelinde, yahut +2+3 levelinde dönerseniz saate minimum 1 2 adet takı alırsınız.
    Yaratıkların levellerini nerden görüyorsunuz sorabilir miyim ?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mcdaredevil View Post
    Yaratıkların levellerini nerden görüyorsunuz sorabilir miyim ?
    Şu an görmeniz mümkün değil illegal faaliyetlerin tavan yaptığı senelerde görülüyordu. Nette kısa bir arama ile bulabilirsin.

Tags for this Thread