Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
    Member
    Nickname
    Urania
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Mavi kutu ft si duzenleme gelecekmi

Mavi kutu Ft sine duzenleme getirilsin Warriorlar bu oyunda hep haksizliga ugruyorlar neden hakkimiz olan Mavi kutu magelere verilir anlamiş degilim cikan yaratiklari herkeste bilirki mageler alanla rahatca kesebilirler Warriorlar hesaba katilmadan bunu dezenlemiş her kimse her job lazim oluyor warriorlar hariç neden warriorlar green sandikla alirken mageler mavi aliyor buyuk haksizlik var burda bir an once duzenleme getirlirsin

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Hakkımız olan derken tam olarak anlayamadım doğrusu. 83 lv savaşçı sınıfı oyuncuları eğer akıllı bir şekilde oynarlarsa mavi kutu ödülüne erişebiliyorlar. Unutma ki savaşçı sınıfının da alan becerileri mevcut.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Hakkımız olan derken tam olarak anlayamadım doğrusu. 83 lv savaşçı sınıfı oyuncuları eğer akıllı bir şekilde oynarlarsa mavi kutu ödülüne erişebiliyorlar. Unutma ki savaşçı sınıfının da alan becerileri mevcut.
    Canım kardeşim, sevgili dostum bu oyunu bizlerde sizler kadar uzun zamandır oynuyoruz nerede ne yapılması gerektiğini en az sizin kadar biliyoruz. İş öyle bir boyuta geldi ki mobların respawn sürelerini ezberlemiş durumda mageler. Sen bir moba atak yapacağım derken diğer tüm moblar nova altında ölmüş oluyor. Mele mavi kutu alabilir mi ? Şans eseri 15 etkinlikten bir tanesinde zar zor alabilir. Geri kalanlarında da parti bile bulamaksızın içeriye girer 30dk boşa harcayıp dışarı çıkmak zorunda kalır.

Şuanki düzende priestleri bile zar zor partiye alıyorlar böyle saçma bir düzen olabilir mi ?

BDW'ye gir dışarı atsın,
    FT gir parti bulama,
    JM gir afk - çıplak chardan gem alama,
    Royal gir teamingle karşılaş,
    UTC girmeye çalış koxp - macrodan içeri gireme,
    Farm yapmaya çalış 150 kişi üzerine çullansın.

Bu oyunu olması gerektiği gibi oynayan insanlar pot ve item parasını nasıl elde edecek ?

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)

Unhappy

Savaşçı sınıfı oyuncusuyum yapacağım ilk iş ft gireceğim her serverde 1 adet 80.seviye mage kasmak oluyor )) Mage partilerin bile yarısı yeşil alıyor emin olabilirsin. Bu sınıf ayrımının kaldırılması lazım.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Büyücü sınıfında oynayan oyuncular bariz bir şekilde bu etkinlikte daha avantajlılar bunu kabul ediyorum. Büyücü sınıfındaki oyuncular nasıl saniyelerini dakikalarını ezberliyor ve bir saniye durmaksızın saldırı yapıyorlar ise savaşçı sınıfından oluşan bir parti aynı şekilde saldırı yaparsa mavi kutu alacağından kuşkum yok açıkçası.

Şahsen Manes sunucusunda eskiden etkinliğe giriş yaptığımda eşya açısından güçlü olan savaşçıları partiye alıp mavi kutu almışlığım çoktur. Elbette zor ama yapılamayacak bir şey değil. Çok kez karşılaştığım bir durumdur; FT etkinliğinde zaten büyücüler ödülü alacak diye boş vermiş edasıyla oyun oynayan oyuncuları. Tekrar belirtmek istiyorum "hakkımız olan" olarak belirttiğin kısım yanlış.

DN: Konuya bir rahip oyuncu olarak yorum yapmış bulunuyorum.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Büyücü sınıfında oynayan oyuncular bariz bir şekilde bu etkinlikte daha avantajlılar bunu kabul ediyorum. Büyücü sınıfındaki oyuncular nasıl saniyelerini dakikalarını ezberliyor ve bir saniye durmaksızın saldırı yapıyorlar ise savaşçı sınıfından oluşan bir parti aynı şekilde saldırı yaparsa mavi kutu alacağından kuşkum yok açıkçası.

Şahsen Manes sunucusunda eskiden etkinliğe giriş yaptığımda eşya açısından güçlü olan savaşçıları partiye alıp mavi kutu almışlığım çoktur. Elbette zor ama yapılamayacak bir şey değil. Çok kez karşılaştığım bir durumdur; FT etkinliğinde zaten büyücüler ödülü alacak diye boş vermiş edasıyla oyun oynayan oyuncuları. Tekrar belirtmek istiyorum "hakkımız olan" olarak belirttiğin kısım yanlış.

DN: Konuya bir rahip oyuncu olarak yorum yapmış bulunuyorum.
    Allah aşkına manes'te destan'da bi ft gir aksam 22:00 gece 03:00 farketmez , güçlü dediğin savaşcılardan bi pt kur, bu lafım 1 yıl boyunca geçerlidir.1 yıl boyunca destan ya da manes bu serverlerin birinde istediğin saatte FT'ye gir, istersen +10 item +3 takı setli arkadaslarını getir savaşcılardan bir pt kur.Bu 1 yıl içersinde kac tane mavi kutu kazanarak cıkacaksın veya hiç mavi kutu kazanabilecek misin ?
    Sonra destan & manes 1 mage ile ve sadece 1 ayda girdiğin FT sayısı ve kazandıgın mavi kutu sayısını karşılaştıralım.

Mage ile 1 AYDA alacagın Blue Treasure Chest , savaşcı ile 1 YILDA alacagından az olursa tekrar konusalım

Kimsenin bu etkinlikte bir "hakkı" bulunmaz ama 5 class'ın oldugu bir oyunda 1 class bir etkinlikte bu kadar fark yaratabilir mi ?

Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Allah aşkına manes'te destan'da bi ft gir aksam 22:00 gece 03:00 farketmez , güçlü dediğin savaşcılardan bi pt kur, bu lafım 1 yıl boyunca geçerlidir.1 yıl boyunca destan ya da manes bu serverlerin birinde istediğin saatte FT'ye gir, istersen +10 item +3 takı setli arkadaslarını getir savaşcılardan bir pt kur.Bu 1 yıl içersinde kac tane mavi kutu kazanarak cıkacaksın veya hiç mavi kutu kazanabilecek misin ?
    Sonra destan & manes 1 mage ile ve sadece 1 ayda girdiğin FT sayısı ve kazandıgın mavi kutu sayısını karşılaştıralım.

Mage ile 1 AYDA alacagın Blue Treasure Chest , savaşcı ile 1 YILDA alacagından az olursa tekrar konusalım

Kimsenin bu etkinlikte bir "hakkı" bulunmaz ama 5 class'ın oldugu bir oyunda 1 class bir etkinlikte bu kadar fark yaratabilir mi ?
    istedigin serverde orta düzey warrior partiye komut vererek mavi aldirabilirim. oyun bilgin oldukdan sonra gerisi kolay. haa illa eşitlik diyorsan kardeşim jrde be bfdede eşitlik gelsin warriorların hpsi mage kadar olsun. descentlerı ve alan skilleri kaldırılsın. nasıl fikir?

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    mageler yozondon koto alomoyorozzzz.

Junior Member
    Ben aoc donen bi mage gormedim suana kadar hep savasci okcu ben bf de de kasan mage gormedim bi mavi kutu kazaniyolar diye gelip buralara konu acanlari anlamiyorum biz mavi alinca sizin ne zorunuza gidiyor

Senior Member
    Kardeşim yeter be her yerde mage mage diyorsunuz mageyi mafettiler tek atıyorsunuz daha ne istiyorsunuz aç sende mage oyna allah allah