Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Forumtr takil sen burasi ile alakasiz bir konu kilitlenmeli bence
    Neden Orda Eleştirebiliyorsun Diye mi Öyle Dedin Sayın Mage.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Herkes gibi sırasını bekler ve bundan da şikayetçi olacağını sanmıyorum. Rhales iyi birisidir arkadaşlar, hanginiz oyunda şu oyuncu tpt bunda makro var bu küfür etti banlatacağım demiyorsunuz? Aynı oyuncu tepkisidir farklı bir durum olması zaten mümkün değildir.
    Rhales in iyi bir insan olduğundan hatta işini iyi yaptığından şüpem yok benim anlatmak istediyim nokta kendimden örnek verim bir ilegal şikayet edecegim zaman anca report ederim çünkü hiçbiriniz le herangi bir iletişimim yok mesela bir gm ye ulaşmam çok zor oluyor ama Rhales oyundaki herangi bir gm ye rahatça ulaşabilir herangi bir yerdeki ilagal aktivi anında bildirebilir buda işlemin hızlanmasını sağlar

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Arkadaşlar bir konuda net olarak bilginiz yoksa o konu hakkında kesin ithamlarda bulunmayın. Anlattığınız konu üzerinden yola çıkarsak eğer yayın yaparken oyun kurallarına uymayan oyuncularla karşılaşırsanız kanaldaki moderatörlere veya kanaldaki izleyicilere klip almasını rica edebilir, bu kliple doğrudan CR bölümüne bildirim yapabilirsiniz. Böyle kolay bir şekilde rapor edebilme şansı varken neden video çekip, renderlayıp, youtube'a yükleyip, CR bölümüne bildirim yapasınız? Şimdi bazı sivri zekalı arkadaşlarımız klibi kendisi de alabilir diyecekler ama yayıncı yayın mı yapsın yoksa klip almakla mı uğraşsın?

Yine yazdıklarınızdan yola çıkarak söylüyorum, JR etkinliğinde escape becerisini kullanarak partinin oyun oynamasını engellemek ceza sebebi.

DN: Bahsi geçen yayıncı, eski personel ile herhangi bir konuşmuşluğum dahi bulunmuyor arkadaşlar. Ben sadece bilgim doğrultusunda ve objektif bir şekilde konuya yorum yazıyorum.
    Last edited by LiteraryLuckys; 10-18-2018 at 08:28 PM.

Senior Member iVibe's Avatar
    O yayını izlemiştim dolandırıcı dediği kişi oyunda farklı bir nickte char açıp "kanka ben geldim itemleri ver" diye bizi kandırmaya çalışandan bir farkı yok. Hatta farkı var bunda olay twitchte gerçekleşiyor oyunda değil. Böyle bir durumda bahsi geçen kişi "ben onu bulucam bir şekilde" diye bir cümle sarfediyor. Bunu söyleyen kişinin eski Gm olması benim açımdan bir sorun. Nttgame güvenilirliği önplanda tutması gereken bir firma ve bu tarz olaylar gölge düşürüyor bence.

aynen oyle cok rahatsız edici bi tip ntt game adı altında millete sovuyor ediyor buna bi cozum bulun ..

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Rhales Ve Khenhart Hakkında Caps Yapıyorlar, Ve Özel Fotoğraflarını Editliyorlar, Açıkcası Rhales'i Yada Bir Başkasını Sevmek Zorunda Değilim, Ama Mahkemeye Vererek, Böyle Adamlara Bordo Klavye Fırsatı Vermemeliler.
    Last edited by ISpeedycort; 10-20-2018 at 12:13 PM.