Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Nts faild hatasi aliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=TWJLfGI7rvM
    4 karakterdede clan yok
    bütün charlar maradonda
    yaklaşık 1 haftadır ticket attım çözümlenemiyor cevapı geldi lütfen zamanım boşa gidiyor..

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    önce 3. seçenekten scrollu aktif hale getirmek gerek. scroll trade edilemez hale gelecek ve yanılmıyorsam 1 günlük süresi var. daha sonra söylediğiniz gibi diğer karakterler clanda değillerse 2. seçenekten ırk değiştirme normal şekilde gerçekleşecek. güncel ırk değiştirme videolarını youtube'da izleyip yapabilirsiniz.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Junior Member
    bana da birkaç kez böyle hata verdi

Junior Member
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    önce 3. seçenekten scrollu aktif hale getirmek gerek. scroll trade edilemez hale gelecek ve yanılmıyorsam 1 günlük süresi var. daha sonra söylediğiniz gibi diğer karakterler clanda değillerse 2. seçenekten ırk değiştirme normal şekilde gerçekleşecek. güncel ırk değiştirme videolarını youtube'da izleyip yapabilirsiniz.
    Hepsini denedim kardeşim sorun kırılmıyor zaten item kırılsa olay biticek

Junior Member
    Sonrasında düzeldimi

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MuroBABAAA View Post
    Hepsini denedim kardeşim sorun kırılmıyor zaten item kırılsa olay biticek
    videonda 2.den denemişsin, ondan olmadığı için söyledim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Od5FEjboryY
    bu şekilde olmuyor mu? 3. seçenekten "Submission of the Exile Application From" ile kırıldıktan sonra zaten 5. seçenekten "Transferring Nation" ile karşı ırka geçiliyormuş, onu da yanlış hatırlıyormuşum.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Junior Member
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    videonda 2.den denemişsin, ondan olmadığı için söyledim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Od5FEjboryY
    bu şekilde olmuyor mu? 3. seçenekten "Submission of the Exile Application From" ile kırıldıktan sonra zaten 5. seçenekten "Transferring Nation" ile karşı ırka geçiliyormuş, onu da yanlış hatırlıyormuşum.
    yok dostum kırılmıyor zaten kırılsa item sorun kalmicakta failed ona tıkladığımda veriyor zaten

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    NTS basmak için görselde bulunan npc'deki 3. seçenek üzerinden kırdınız mı ? kırmadan direkt olarak ırk değiştirmeye çalıştığınız gözüküyor videonuzda, Tüm istenilenleri eksiksiz yerine getirdiğiniz halde hata alıyorsanız farklı bir hata olabilir ve destek ekibinin incelemesini bitirmesini bekleyebilirsiniz.

Örnek bir video
    Last edited by Death_Stroke; 10-18-2018 at 08:10 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    NTS basmak için görselde bulunan npc'deki 3. seçenek üzerinden kırdınız mı ? kırmadan direkt olarak ırk değiştirmeye çalıştığınız gözüküyor videonuzda, Tüm istenilenleri eksiksiz yerine getirdiğiniz halde hata alıyorsanız farklı bir hata olabilir ve destek ekibinin incelemesini bitirmesini bekleyebilirsiniz.

Örnek bir video
    İtem kırdıramıyorum sorun orda zaten 3 seçeneğe tıklağımda kırılması lazım ama failed hatası veriyor ve hala devam eden bir sorunum bu

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by MuroBABAAA View Post
    İtem kırdıramıyorum sorun orda zaten 3 seçeneğe tıklağımda kırılması lazım ama failed hatası veriyor ve hala devam eden bir sorunum bu
    Destek ekibi dışında kimse yardımcı olamaz bu durumda.