Results 1 to 6 of 6

OYUN indirici hatası

oyun indirirken hata veriyor beklenmeyen bi hata oluştu daha fazla bilgi icin support.reoleadtech.com adresini ziyaret edin diyor yardımcı olurmusunuz

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Alternatif indirme bağlantısı üzerinden direkt olarak kurulum dosyasını indirebilirsin.

Alternatif bağlantı.

aynı sorunu bende yaşıyorum http://downloaders.reloadedtech.com sayfa görüntülenemiyor ve ayrıca launcher pacht yükleme yaptmıyor
    could not download files.restarting file download hatası veriyor forumlara baktım dns ayarı önerisi yapılmış ancak işe yaramıyor

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra sağ yukarıda bulunan "İndir" butonunu basarak indirme işlemini başlatabilirsin.

Junior Member
    Zeki kardeşim sen belki iyi niyetinden alternatif bir link vermiş olabilirsin ama bu adam neye güvenip indirecek.Oyunun kendisi alternatif bir yukleme veremiyormu standart.Farzedelimki bu şekilde soyuldu birisi hesabını kime soracak?

Daha önce bende böyle bi sorun yaşadım sonra düzeldi dünden beri bende format attığımdan tekrar yüklemeye çalıştım hala aynı sorun devam ediyor.Downloaderiniz hatalı olmasına rağmen neden buna düzgün bir çözüm bulunamıyor onuda anlamış değilim.Oyuncuya gelince senden kaynaklı diyip kestirip atıyorsunuz sizden kaynaklı buglar hatalar süre gidiyor.Bankalarda bile müşteri hizmetlerinden daha hızlı geri dönüş alınıyor sizde bir soruna çözüm bulmak bazen haftaları bulabiliyor bu ne zaman düzelecek ben anlamış değilim.Belki burdaki arkadaşlarda çalışan olarak biz gerekli gayreti görsteriyoruz lakin anca bu kadar oluyor diyebilir.Ama bu kadar geçmişe sahip bir oyunun bu tür sorunlarını minimize edememesi bence tartışmaya daima açık olacaktır
    Last edited by wel_HZPnBVcS; 12-08-2018 at 04:56 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wel_HZPnBVcS View Post
    Zeki kardeşim sen belki iyi niyetinden alternatif bir link vermiş olabilirsin ama bu adam neye güvenip indirecek.Oyunun kendisi alternatif bir yukleme veremiyormu standart.Farzedelimki bu şekilde soyuldu birisi hesabını kime soracak?

Daha önce bende böyle bi sorun yaşadım sonra düzeldi dünden beri bende format attığımdan tekrar yüklemeye çalıştım hala aynı sorun devam ediyor.Downloaderiniz hatalı olmasına rağmen neden buna düzgün bir çözüm bulunamıyor onuda anlamış değilim.Oyuncuya gelince senden kaynaklı diyip kestirip atıyorsunuz sizden kaynaklı buglar hatalar süre gidiyor.Bankalarda bile müşteri hizmetlerinden daha hızlı geri dönüş alınıyor sizde bir soruna çözüm bulmak bazen haftaları bulabiliyor bu ne zaman düzelecek ben anlamış değilim.Belki burdaki arkadaşlarda çalışan olarak biz gerekli gayreti görsteriyoruz lakin anca bu kadar oluyor diyebilir.Ama bu kadar geçmişe sahip bir oyunun bu tür sorunlarını minimize edememesi bence tartışmaya daima açık olacaktır
    Merhabalar,

Resmi paylaşımı olmayan setup dosyalarını başka sitelerden indirirlerse problem yaşamaları kaçınılmaz olacaktır. Ancak resmi forumda paylaşılan alternatif linkler GM ekibi tarafından yüklenmektedir ve belli aralıklarla versiyonlar güncellenerek paylaşıma sunulmaktadır.

Oyun indiricinin hata vermesi kullanıcının sistemiyle alakalı bir durumdur. Bunun da bir çok nedeni vardır.

-Diski bozuk olabilir.
    -Antivirüs yazılımı engelliyor olabilir.
    -Firewall varsa engelliyor olabilir.
    -Uyumluluk problemi olabilir.
    -İşletim sistemi orjinal olmayabilir.

Bu durumları çoğaltabiliriz. Kestirip atmak gibi durum söz konusu dahi olamaz. Ortada bir hata varsa (oyun hatası olsun, yazılım hatası olsun) direkt olarak ilgili yerlere bildirimlerde bulunulur.

Bahsettiğiniz "sizden kaynaklı buglar" konusunda bilmeniz gerekenler var. Oynadığımız oyunun yapımcısı Mgame firması, yayıncı firma ise NTTGame. Ortada bir oyun hatası varsa yayıncı firma, yapımcı firmaya oyun hatasını bildirir ve yapımcı firmadan bu hatanın giderilmesini talep eder. Yapımcı firma bu konu üzerinde güncelleme getirirse o hata giderilmiş olur. Ancak yapımcı firma "Mgame" oyun hatalarını bir toplu paket halinde değil, tek tek gidermeye tercih ediyor. Hal böyle olunca ne oluyor? Bir oyun hatasının giderilmesi zaman alıyor. Yayıncı firma ise hatanın giderilmesi için yapımcı firmaya hatanın bir an önce çözümlenmesi için sürekli aynı hatayı dile getiriyor.

Gönül isterdiki mgame tüm hataların giderildiği bir 10gb'lık toplu paket yayınlasaydı da tüm problemler ortadan kalksaydı. Ancak yapımcı firma tek tek oyun hatalarını düzeltmeyi tercih ediyor.

Bir konuda şikayetiniz, öneriniz varsa Gm Team Lead: Khenarth. Mod Team Lead: Scorp_lion veya Perastis'e özel mesaj yolu ile dile getirebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.