Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Glave'in Mirage Dagger Kadar Değer Görmemesi

Glave'in Mirage Dagger Kadar Değer Görmemesi gibi bir sorunsal var ben buna anlam veremiyorum.
    +7 Glave 165 AP hadi neyse
    +8 Glave 177 AP = +7 Exp Raptor
    (80 Posion Damage) > (70 Posion Damage)
    Posion Damage yüksek olduğundan R vuruşlarının da hasarını artırır yanlış mıyım?

Ama eşyanın +7'si ya değer görmüyor ki +8 i basılsın. Bu bana çok saçma geliyor. Yani anlayamıyorum Mirage Dagger para edebiliyor.

Çok garip...
    Sizce?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Herşeyden önce warriorun elinde emanet gibi duruyor. Sırf bu bile kullanmamam için yeterli sebep.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Herşeyden önce warriorun elinde emanet gibi duruyor. Sırf bu bile kullanmamam için yeterli sebep.
    Önemli olan boyutu değil işlevi :3

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    İşlevi de yok ki +7 raptor kullanan mı var ? +8 in altına düşmüyor kimse +7 raptorlar yakmalık olarak kullanılıyor. md den bahsediyorsun şahsen çoğu bastığım itemde yakmalık olarak +7 md +7 chitin falan kullanıyorum geçerse para eder hiç değilse. glave +10 olsa bile çoğu kişi almaz neden alsın ? elinde patlayacak item silahı değiştirip item yükseltmek istediğin zaman bankana koyup bi daha çıkartmayacağın hiçbir şekilde satılmayacak bi item

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Şekli bile çok kötü ya.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Arkadaşımız yeni sunucuları kastederek söyledi sanırım. Sunucuların başında geçiş itemi olarak kullananlar var fakat biraz ilerledikten sonra tercih edilmiyor. Sanırım diğerlerinin de söylediği gibi şekil bakımından pek çekici gelmiyor. Bu yüzden atağı glaveye göre az bile olsa raptor tercih ediliyor

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    +9 +10 u iş görür belki ama oyunda ascalon, undef wirinom gibi piyasada rahatca bulunan ap'si, fiyati ve verdiği bonusları itibariyle günün şartlarında güzel silahlar var,bunun yanında raptor yeri geldiğinde iron impact ve hell breaker gibi seçeneklerde bu boşlugu dolduruyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Glave benim oyundaki ilk aldığım item'di +8 no rebirth almıştım sonrasında 1453 yaması geldiğinde +5 yapmıştım

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Glave benim oyundaki ilk aldığım item'di +8 no rebirth almıştım sonrasında 1453 yaması geldiğinde +5 yapmıştım
    Bende de vardı 18gb ye almıştım. herkes elimdekini +8 bill sanıyordu. tadına bakınca geri kaçıyorlardı 2007 de oyunu bırakırken arkadaşa vermiştim öyle gitti

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    rosetta / ares
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    glave in yeri ayrıdır az troll kesmedik çıkarmak için

Tags for this Thread