Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ekmek almaya diye çıktım hapse düştüm

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İtirazlarınızı destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Itirazlarin hepsinde "Gece evdeydim.Yatagimda yatiyodum.Polis beni aldi karakola goturdu" hissi var.
    Bi soz var:Aksam yedigin hurmalar diye.Iste o hurmalar hemen tirmalamiyor.Sabah tirmaliyor arkadasim.

Junior Member
    benı bır arkadasım part y kurdum afk kaldım dısarı cıktım . benım hesabımı hapse attınız. kasolusuz o hesabı cıkartmak ıcın gerkelı ıslemlerı yaptım .
    ustunden 3 aya yakın bır sue gectı . her ay premıum alan bır oyuncuyum . hesabım da tpt ban yemıs. neye gore atılıyor bu ban . sız gm dıye 10 yasında cocuklarımı alıyorsunuz ıse .

Senior Member Nyyd's Avatar
    Bu ceza alan oyuncuların çogunlukla slotta yakalandıklarını düşünüyorum, zira pk alanlarında macro kullanan oyuncular nadiren ceza alıyor çok belli etmesi gerekiyor.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    bana 3 gun ban verdınız ve halen daha acılmadı bu ne boyle elımız kolumuz baglı hıc bısey yapamıyok hıc muhattap alacak kımse yok nıye acılmadı daha banım benım sebebsız yere allahınız kıtabınız varmı sızın onca emege yatırıma yaptıgınız ve verdıgınız karsılıga bakın

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation

Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Bu ceza alan oyuncuların çogunlukla slotta yakalandıklarını düşünüyorum, zira pk alanlarında macro kullanan oyuncular nadiren ceza alıyor çok belli etmesi gerekiyor.
    Aynen Katılıyorum, Chaos, CZ, Savaş, Vs Kapsamıyor, Ama Bir Mantık Hatası Var, Neden Dersen Her Hafta Yada Ay Fark Etmez, Bu Kadar Adam Ceza Alıyorsa Oyunda Adam Kalmamalı, 4X Macro - Pedal Hapis Cezası Gibi Bir Politika Varken O Adamlar Bitmez, Ceza Alanların Nickleride Açıklanmıyor, Gordion'da Her Chaos'da Gördüğüm 5 - 10 Adam Var Onların Nick Belirince Tamam Diyorum Yine İlk 3'de Olacak, Boşuna Yorulmamıza Gerek Yok, Ve Bu Adamların Macro, Pedal, Yada Koxp, Olmadığına Kralı Gelse Beni İnandıramaz, Canlı Görmeden İnanmam, Her Chaos'da Bir İnsan İlk 3'e Giremez, Canı Sıkkın Olur, Yorgun Olur, Vs Ben Farklı Bir Oyunda Sürekli 1 Olduğum da Adamlar Hilesin Demişti, Her Oynadığımın Videosunu Attım Ve Her Zaman'da Zaten O Skoru Yapamıyordum, Bazı Oyunlar'da BOT'lar Vardır Oynayan Bilir, Sürekli Aynı Skoru Yapar Onlar Gibi Adamlar, Büyükşehir Belediyesi Çalışıyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ImHakan View Post
    bana 3 gun ban verdınız ve halen daha acılmadı bu ne boyle elımız kolumuz baglı hıc bısey yapamıyok hıc muhattap alacak kımse yok nıye acılmadı daha banım benım sebebsız yere allahınız kıtabınız varmı sızın onca emege yatırıma yaptıgınız ve verdıgınız karsılıga bakın
    Sebepsiz ban yoktur, hesap detaylarında açıklaması yazıyordur. Eğer 3 günlük bansa atıldığı saatte açılır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KingOfTheUnderworld View Post
    Ekmek almaya diye çıktım hapse düştüm
    Şerefsizlik yapma ölmüş çocukla dalga geçme it

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Aynen Katılıyorum, Chaos, CZ, Savaş, Vs Kapsamıyor, Ama Bir Mantık Hatası Var, Neden Dersen Her Hafta Yada Ay Fark Etmez, Bu Kadar Adam Ceza Alıyorsa Oyunda Adam Kalmamalı, 4X Macro - Pedal Hapis Cezası Gibi Bir Politika Varken O Adamlar Bitmez, Ceza Alanların Nickleride Açıklanmıyor, Gordion'da Her Chaos'da Gördüğüm 5 - 10 Adam Var Onların Nick Belirince Tamam Diyorum Yine İlk 3'de Olacak, Boşuna Yorulmamıza Gerek Yok, Ve Bu Adamların Macro, Pedal, Yada Koxp, Olmadığına Kralı Gelse Beni İnandıramaz, Canlı Görmeden İnanmam, Her Chaos'da Bir İnsan İlk 3'e Giremez, Canı Sıkkın Olur, Yorgun Olur, Vs Ben Farklı Bir Oyunda Sürekli 1 Olduğum da Adamlar Hilesin Demişti, Her Oynadığımın Videosunu Attım Ve Her Zaman'da Zaten O Skoru Yapamıyordum, Bazı Oyunlar'da BOT'lar Vardır Oynayan Bilir, Sürekli Aynı Skoru Yapar Onlar Gibi Adamlar, Büyükşehir Belediyesi Çalışıyor.
    Olympia ardream'da asas ve okçu jobunda macro ya da pedal kullanmayanı dışlıyorlar. Priest oynuyorum adam dibime yaklaştığı gibi 8li vuruyor ki video alsan kısa video alabiliyorsun o da yetersiz geliyor oyun içi incelemeye gidiyor sonuç yok. 2 senedir macro kullanıp hala farm yapan okçular biliyorum.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!