Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Rutin kontroller mi videolu ihbar mı? Diez _m_y_l_w_o_o_o_o_ banı örneği

Selamlar,

bu okçu uruklarda, bdw'de, jr'de, cz'de elini kolunu sallaya sallaya haftalarca-aylarca illegal kullandı. Karşı ırktan kimi yoldan çevirseniz size bu okçunun duvarlar dağlar taşlar yokmuş gibi object fail vermeden ve koşarken ok attığını söyleyebilir. Niçin rutin kontrollerde banlanmıyor bu ve benzeri illegaller? Niye video almakla uğraşmaya mecbur bırakılıyoruz?

https://hizliresim.com/RDMmYa
    Last edited by qerbelaiqerbelai; 10-15-2018 at 05:47 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Video almana gerek yok, bunun gibi ilelgal oyuncuları discorddan anlık bildirirsen hızlıca işlem görür. Bildirim yapmak için 10 lvl olman gerekiyor ya da genel tartışma bölümünde herhangi birine ricada bulunursan senin yerine raporlar. Bilgin olsun

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Video almana gerek yok, bunun gibi ilelgal oyuncuları discorddan anlık bildirirsen hızlıca işlem görür. Bildirim yapmak için 10 lvl olman gerekiyor ya da genel tartışma bölümünde herhangi birine ricada bulunursan senin yerine raporlar. Bilgin olsun
    Bilgim varda discorda yazınca gelen cevap 2 saat sonra herkes uykuda oluyor genelde

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Bilgim varda discorda yazınca gelen cevap 2 saat sonra herkes uykuda oluyor genelde
    Crden daha hızlı sonuç alırsın diye dedim biraz önce bende birisini raporladım mesela sabaha bakarlar

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Selamlar,

bu okçu uruklarda, bdw'de, jr'de, cz'de elini kolunu sallaya sallaya haftalarca-aylarca illegal kullandı. Karşı ırktan kimi yoldan çevirseniz size bu okçunun duvarlar dağlar taşlar yokmuş gibi object fail vermeden ve koşarken ok attığını söyleyebilir. Niçin rutin kontrollerde banlanmıyor bu ve benzeri illegaller? Niye video almakla uğraşmaya mecbur bırakılıyoruz?

https://hizliresim.com/RDMmYa
    Merhaba,

Hesap eğer rutin kontroller sırasında, oyun içerisinde aktif olduğu bir anda kapatılmasaydı sessiz bir şekilde "TPT CR" notu düşülür, siz bunu oyun içerisinde görmezdiniz.

Bahsettiğiniz karakter oyun içerisinde yaptığımız kontroller sırasında yakalanmış ve süresiz olarak kapatılmıştır. Oyuncu sayısı, harita sayısı ve bölgeleri düşündüğümüzde zaman zaman bazı oyuncular gözden kaçabilmektedir. Forum CR ve Discord CR'nin amacı bizim yapmamız gerekeni size yaptırmak değil, herhangi bir zorunluluğunuz olmadan, gözünüze çarpan kişileri raporlamaktadır.

NativeBlood'ın söylediği gibi discord üzerinden kanıtınız olmasa da hızlı bir şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Hesap eğer rutin kontroller sırasında, oyun içerisinde aktif olduğu bir anda kapatılmasaydı sessiz bir şekilde "TPT CR" notu düşülür, siz bunu oyun içerisinde görmezdiniz.

Bahsettiğiniz karakter oyun içerisinde yaptığımız kontroller sırasında yakalanmış ve süresiz olarak kapatılmıştır. Oyuncu sayısı, harita sayısı ve bölgeleri düşündüğümüzde zaman zaman bazı oyuncular gözden kaçabilmektedir. Forum CR ve Discord CR'nin amacı bizim yapmamız gerekeni size yaptırmak değil, herhangi bir zorunluluğunuz olmadan, gözünüze çarpan kişileri raporlamaktadır.

NativeBlood'ın söylediği gibi discord üzerinden kanıtınız olmasa da hızlı bir şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar
    Kastım vallahi çamur atmak karalamak değildi. Öyle anlaşıldıysam özür dilemeyi borç bilirim. Bazı karakterler oluyor. Haftalarca chaosta bdw'de cz'de karşımıza çıkıyor. Bıkıyoruz illegale maruz kalmaktan. Bu sebepten ötürü rutin kontrollere karşı güvensizlik oluşuyor. Ben her zaman NTTGame'in illegale vurduğu ve vurmaya devam ettiği darbeleri heyecanla karşıladım karşılamayada devam ediyorum. Tek isteğim oyuncuların video almakla veya discord'da diğer oyunculardan yardım isteyerek illegalle mücadele etmeye çalışmasının yerine rutin kontrollerin daha sık ve sıkı yapılması. Tekrar tekrar teşekkürler. İllegale vuran elleriniz ağrımasın. Elleriniz dert görmesin.