Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Petimin nicki adamın nickiyle aynı sorun olur mu ?

Petime marvel karakteri nicki koymuştum, tesadüfen bugün ptye adam geldi baktım onun nickiyle aynı, sil o peti falan dedi, petimle mutluyum, adamın nickinin petimle aynı olması sorun olur mu ? Herhangi bir cezası var mı ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu karşıdaki kişiyi rahatsız ediyorsa ve sizi kanıtlarıyla şikayet ederse, evet ceza alma şansınız var.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bu karşıdaki kişiyi rahatsız ediyorsa ve sizi kanıtlarıyla şikayet ederse, evet ceza alma şansınız var.

Peki Petin İsmi Adamdan Önce Koyulduysa Yani Adamın Char Yeniyse Yada Adamla Gerçekten Alakası Yoksa?

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Petimin ismi ElvanDalton ve nerden baksanız 3 yıllık pet, geçen ay bir adam vardı ismi ELvanDaLTooN 'du bu adamdan şikayetçiyim benim tatlış rabbit petimin ismini karakterine koymuş petim bu durumdan çok rahatsız

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    İçerisinde hakaret içeren kelimeler olmadıktan sonra petteki isim sebebiyle birine ceza verilmesi çok absürt olur. Etrafımdaki arkadaşlarımın bir çoğu evcil petine insan isimleri vermiş durumdalar bunu duyan adaşları kalkıp pet sahiplerini mi dövsün şimdi

Senior Member
    Ne kadar boş insan varmış ya.Sanırım hayatta hiç dertleri yok kendilerine dert arıyolar.Konuyu açan arkadaşa lafım yok bu arada yanlış anlaşılmasın.

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Karşı tarafla açık açık husumet olan bir durumda yapıldığında ceza verilebilir belki ama bu nasıl kanıtlanır?
    Aksi halde aynı isimde olması şikayet etseler dahi problem oluşturmamalı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Protagonist View Post
    Karşı tarafla açık açık husumet olan bir durumda yapıldığında ceza verilebilir belki ama bu nasıl kanıtlanır?
    Aksi halde aynı isimde olması şikayet etseler dahi problem oluşturmamalı.
    Evet böyle bir durumdan olduğu ispatlandıktan sonra ceza verilebilir. Bazı nickler evrenseldir, herkeste olur ve sırf petinize koydunuz diye başkası silmenizi talep edemez başka söylediğimiz durum yoksa. Ama hiç olmayan nicklerde bu durum farklı olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by Talberon View Post
    Petimin ismi ElvanDalton ve nerden baksanız 3 yıllık pet, geçen ay bir adam vardı ismi ELvanDaLTooN 'du bu adamdan şikayetçiyim benim tatlış rabbit petimin ismini karakterine koymuş petim bu durumdan çok rahatsız
    Petini destekliyorum

pet isminde küfür hakaret içeriyi olmadığı sürece ceza verilmesi mantık dışı