Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Valla ARES serverinde pk atmak gerçekten zor yani full item olmanız gerek yoksa zevk alamıyorsunuz warriorlar mageler içinizden geçiyor o asaslar 8 moonlarıyla 10 raumlarıyla 4-5k vuruyorlar priest olmama rağmen kendimi tutamıyorum. +10 itemlerin +9 a düşürülmesi gayet iyi olacaktır. Warriorlar ve asasların itemleri hepsi +10 neredeyse...

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Valla ARES serverinde pk atmak gerçekten zor yani full item olmanız gerek yoksa zevk alamıyorsunuz warriorlar mageler içinizden geçiyor o asaslar 8 moonlarıyla 10 raumlarıyla 4-5k vuruyorlar priest olmama rağmen kendimi tutamıyorum. +10 itemlerin +9 a düşürülmesi gayet iyi olacaktır. Warriorlar ve asasların itemleri hepsi +10 neredeyse...
    Quote Originally Posted by SirTheLeoN View Post
    Ares gibi bir serverde +7 item kurtarır mı sizce?Kira sisteminin sadece ares için değil diğer sunucular için de geçerli olmasını isterim tabi.Ayrıca +10 item neden kira olmasın.Çözüm üreteceğimize yine problem üretiyoruz. Lütfen ares serverinde oynamıyorsanız 3 ay kadar oynayın ve görün.
    bir senedir +7 mage secret set +8 faun var bende. öncesinde +7 krovaz set +9 hell blood. o +10 eşyalı melee partileri patates edince yağlarımız eriyor. beni kurtarıyor da yeni oyuncuyu mu kurtaramayacak? parti sınırı 8 kişi.

aslında +10 eşyaların +9'a düşürülmesi bana yarar ama işime gelmez. e adam warrior oyuncusu, yani ego tavan!(bu ego tavan kusuru 10 küsür sene önce de böyleydi, şimdi de böyle) neden +9 eşya ile pk atsınlar?

yerden kalkmadığım günlerde de keyif aldım, kaldırıp kaldırıp vurduğumuz günlerde de. ölmeyecekseniz cz geçmeyin arkadaş, bu kadar basit. Ares için söylüyorum; mage eşyaları zayıf ki hepimizde ful +10 olsa ne yazar ki? her meleede +10 silah var zaten. gel mage oyna demiyorum, kur partini oyna diyorum.

cz alanını canlandırmak için daha fazla etkinlik ya da daha az etkinlik gibi şeyler öneremeyiz. en son gelen yenilik war Premium ve war flash idi. belki np inciri tekrar gelirse biraz daha heves eden olacaktır bence. o zaman da cz mastodon ya da bahçe farm falan unutacaksınız ne yazık ki! iki öneri de fos, kusura bakma! kiralık item ya da yanmayan scroll :P

ek: priestlerin warriorlardan daha kırılgan olmasına 15 senedir hiç anlam verememişimdir. aynı torment ama daha fazla hasar alan bir job!?
    Last edited by NoOne1337; 10-15-2018 at 02:38 AM.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Dediğin sc oyuna gelse +1den 2ye atar gibi +9 +10 denenir item gitmeyecek ne olsa. olana kadar basar adamlar şu anki +9 +10 item sayısının bi 10 20 katına cıkar o zaman item sayısı