Results 1 to 4 of 4

logitech g300s hk.

merhaba,

oyununuzu macbook üzerine bootcamp kurup oynuyorum. bu hafta kendime logitech g300s mouse almayı planlıyorum. nedenini söyleyeceğim. kurallara aykırı birisi hiçbir zaman olmadım. pk sırasında klavyemdeki f2 vb. gibi tuşları kullanamıyorum. kullanabilmek için aynı zamanda ''fn'' tuşuna basmam gerekli bunu yapmak bana zaman kaybettirdiği gibi klavyedeki pozisyonları çok ters nerdeyse pk sırasında bunu yapıp ikinci skill barına geçmem imkansız. bunun yerine lightning shot vb. skilleri mouse tuşuna programlayıp o şekilde kullanmak istiyorum. bu kurallara aykırımı???
    Last edited by emi_bXwEGJZA; 10-12-2018 at 01:03 PM. Reason: yazım yanlışı

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Makro kullanımı hakkında GM ekibi bir çok kez açıklamada bulunmuştu. Özetlemek gerekirse makro özelliği bulunan ekipmanının tuşlarını kullanabilirsin ancak bunu otomatiğe bağlayacak şekilde değil. Mesela ekipmanda iki adet makro tuşu bulunuyor diyelim bunun birisine F1 diğerine F2 tuşuna atayabilirsin.

Ek olarak bazı laptopların BIOS ayarlarından Fn tuşu devre dışı bırakılabiliyor. Laptop modelin ile birlikte internet üzerinde araştırma yaparak Fn tuşunu devre dışı bırakmayı deneyebilirsin.
    Last edited by LiteraryLuckys; 10-12-2018 at 02:04 PM.

cevap için teşekkürler gerekli araştırmayı yapacağım...