Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Arrow Portuların aşırı derecede güçlendirilmiş olması

Merheba ben 5 yıldır Knight online oyuncusuyum.Çok uğraş ve emeklerim sayesinde güzel itemli bir char yaptım.Ama daha yeni oyuna başlamış olan ve 150 tl ile sadece 150 tl harcayarak bir portu beni çok rahat şekilde kesebiliyor.Neden mi ? Çünkü portuların heal skili zehir skili kırma skili daha neler neler....Pekala ben bu portuya ne kadar damage atsamda healini aldığı için ölmüyor.Neden bu kadar güçlendirdiniz bu karekteri ?İtemsiz haliyle uğraşmadan emektar oyuncularınıza yazık değil midir? Portuların belirli seviyede güçlenmesi taraftarı olaraktan portuların skill ve zehir etkilerinin tekrar gözden geçirilmesi ve itemsiz yeni kurulan bir portu charının 5-10 yıllık oyuncudan daha ön planda olmasının tekrar düşünülmesi gerektiğini ve bunun ile ilgili gerekli hamleleri oyun yönetiminden beklediğimizi duyururuz.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    En iyi sabit konuda nerflenmesi istediğimiz karakterleri nedenleriyle belirtmeliyiz konuları takip edemiyorum. Bende asasları sevmiyorum bune lf, wolf, cure. Def görünmezlik, critikle 2x 1-2 skili kapansın. bu şekilde herkes oyun başında verilen tek skille oynar. Vsler 3-4 gün sürsün.
    Last edited by MrRob0t; 10-12-2018 at 06:34 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Kesinlikle katiliyorum eline murky 7 hanguk 7 0 taki ile vuran kurianla 9 murky 9 hanguk ve full 2 3 taki olan kuria arasinda farklar olmali 3 gb lik kurian 150 gb lik karakterleri kesebiliyorsa burda bir yanlislik vardir stattan skille etki eden damageler gozden gecirilmeli ve zehir ona gore vurmali.

Banned
    Her jobun farklı özellikleri var solo olarak portuyu bir priest rahatlıkla kesebilir priest en güçlü mü oluyor ?

Senior Member
    Porutu 8 veya 9 skill üst üste 400-500 zehir vuruyor ve süresi de çok uzun sn de seri 4K vuruyor bu anormal bir durum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    3 gblik priestle kessene GM lerin yazdiklarini sorgulamadan direk ayni cevabi vermeyin kendi fikriniz olsun

Her karakterin artıları eksileri var.Fazla mızmızlanmaya gerek yok.Priesti fll atak verirsen wariordan çok vurur ama çabuk düşer.Asasın kimseye ihtiyacı olmaz warior tekbaşına hiçbirşey yapamaz vs vs herkesin bildiği şeyler.Kurianlarında temel özelliği zehirleri değilmi zaten?Daha çok support özelliği olan bir karakter.Birazda kol lazım tabi.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Diez'de LanetGünü yada LanetlilerGünü ingilizce isminde bir kurian var. Aynı nickte 3 kurianla human aocu esir alıyor. En kral warriorları madara ediyor Gerçekten ibretlik bir karakter.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by m11k124 View Post
    Merheba ben 5 yıldır Knight online oyuncusuyum.Çok uğraş ve emeklerim sayesinde güzel itemli bir char yaptım.Ama daha yeni oyuna başlamış olan ve 150 tl ile sadece 150 tl harcayarak bir portu beni çok rahat şekilde kesebiliyor.Neden mi ? Çünkü portuların heal skili zehir skili kırma skili daha neler neler....Pekala ben bu portuya ne kadar damage atsamda healini aldığı için ölmüyor.Neden bu kadar güçlendirdiniz bu karekteri ?İtemsiz haliyle uğraşmadan emektar oyuncularınıza yazık değil midir? Portuların belirli seviyede güçlenmesi taraftarı olaraktan portuların skill ve zehir etkilerinin tekrar gözden geçirilmesi ve itemsiz yeni kurulan bir portu charının 5-10 yıllık oyuncudan daha ön planda olmasının tekrar düşünülmesi gerektiğini ve bunun ile ilgili gerekli hamleleri oyun yönetiminden beklediğimizi duyururuz.
    PORTULAR zamanında bu formda en cok sıkıntuı cekenlerdi herseyleri buqtaydı oyun oynıyamıyorlardı duzeltmıslerse buqları bence adamların hakkıdır cunkı portu ozen gosterılmeyen bır karakterdı eger gidip 150 tllik bir portuya olüyorsanız hatayı kendınzıde arayın derım

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation

80 LVL Görev İtemli Kurian 83/5 Adamı Kesiyor, Pazarı Ele Geçiriyor, Bu Karakteri Neden Getirdiler Yıllardır Düşünüyorum.