Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Bende de aynı sorun 1 sene önce olmuştu daha sonra nasıl olduysa kendiliğinden düzelmişti. Fakat 1 ay önce tekrar bu sorun ile karşılaşmaya başladım ve 1 aydır FT etkinliğine gir(e)miyorum. Ayrıca FT sırasında birçok kişinin de aynı sorun ile karşılaştığını All Chat veya Shouttan yazdığını görebilirsiniz.
    Last edited by Korvac; 10-09-2018 at 10:20 PM.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Çözümü ne acaba yetkilelerin bilmesi lazım aslında

Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Büyük ihtimal Win10 kullanıyorsun, belki sürüm değiştirerek çözüm bulabilirsin.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Yok denedim fayda etmedi home du pro yaptın

Senior Member
    Windows10'da aynı problemi yaşıyordum. Windows7 kullanıyorum şu an bir sıkıntı yok. Sanırım işletim sisteminden kaynaklı bir problem.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Pc özellikleriniz nedir?
    p4 2.26 ghz, 256mb 128b nvidia bu işi çok rahat halleder. internet bağlantısında yavaşlama cidden sorun yaşatıyor. ay'ın ilk haftası ya da ilk 2 haftası utc rahat rahat girebiliyorum ve maalesef bu akn zımbırtısından dolayı son 2 hafta çok sıkıntı yaşıyorum. pc özelliklerinden yırtamıyoruz, net bağlantısı inanılmaz önemli oluyor bu gibi durumlarda. ve ve ve bazı işletim sistemleri güncellemeleri de sıkıntı yapıyor!
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bir Çok Neden Olabilir, Görmeden Ne Desek Boş Olur Video Olsaydı.

hocam tam ft alırken lag giiryor anlık cz de town atıncada böyle 1 2 saniyellik takılmalar oluyor en basitinden arkadasın verdiği örnek oluyor oyunda kum saatini acık kapatınca bile o sorun oluyor

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ilkay0016 View Post
    hocam tam ft alırken lag giiryor anlık cz de town atıncada böyle 1 2 saniyellik takılmalar oluyor en basitinden arkadasın verdiği örnek oluyor oyunda kum saatini acık kapatınca bile o sorun oluyor
    Sistem Güncel mi?
    Windows Güvenlik Duvarı AntiVirüs Kapalı mı?
    Yönetici Ve Uyumluluk Çözümünü Denedin mi?

evet güncel defenderi uptade yi güvenlik duvarını kapattım yönteci modundan uyumlukluk denedim win 10 yoktu win8 yaptım yok hep aynı sorun diğer oyunlarda hiç sorun yok fortnite gta5 full ayarlarda oynuyorum gram kasma yok