Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Bu oyunu ticaret olarak görmekteler bu oyun farm online değil knight online bunun farkına ne zaman varacaksın?

Oyundan sadece gelir elde etmek için oynayanlar sayesinde bir çok oyuncu neredeyse bu oyunu bıraktı.

Hileciler yüzünden çekmediğimiz çile kalmadı.Kaç tane eventte hileciler yüzünde hep olumsuz olarak eventler kaldırıldı.

Bu hileciler gelir elde etmek istemeseydi oyunun gidişatını kötüye kullanmasaydı şuan oyun daha güzel daha çok kişi olacaktı.

Şimdi manes 2 ye giremeyen adamlar pazar kuramadıkları zaman item satamadıkları zaman piyasayı çetenin eline düştüğü zaman seve seve o kişilerin buylarına item atacaksın.

Seve seve o kişilerin istediği fiyattan itemleri alacaksın.Pazar bile tekel oluyor bunu farkında değilsin.

Gem taşından tut fosil taşlarına kadar uniq itemlerden tut pus itemlerine kadar hepsi onların belirlediği fiyatta.

Ya bunları görmüyorsun bilmeyerekten yazdın yada o kişiler ile bağlantın var.
    Kardeş senin okuduğunu anlamayla ilgili ciddi problemlerin var. O sorununu çözünce yazdığımı oku sonra konuşalım istersen.
    Diyorum ki yaptıkları doğru bişey değil evet. Ama suç da değil. Sigara içmek gibi düşün. Doğru mu? Değil. Peki içersen hapse atıyorlar mı seni? Hayır. O şekil. Örnekleri geliştirebiliriz.

Ayrıca bana hileciler yüzünden kaldırılan bı tane event söylesene.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    valla acık konusayım bende 10 tane pc aldım her an çete kurabilirim.Mücadele ettik olmadı mecbur sisteme ayak uyduracağız
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Pazarı ele geçirmiş ve oyun içi al sat yapanlara bende sıcak bakmıyorum ama illegal bir durum söz konusu olmadığı için yapacak pek bir şey yok gibi. Üstteki arkadaşında dediği gibi hepsinde premium var premiumsuz pazar serverına giriş yapamazlar.
    Sen oyuna reset günleri gel kardeşim bak bakalım bunlarda premium var mı yok mu gör.Herkes alışmış premium olmadan giremez diye bu oyuna daha yeni mi başladınız siz?

Oyuna reset bitince hemen oyuna giriyorlar diyorum şu yorumları ya hiç okumadan yorum yapıyorsunuz daha kendi kafanıza göre hareket etmeye devam ediyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Kardeş senin okuduğunu anlamayla ilgili ciddi problemlerin var. O sorununu çözünce yazdığımı oku sonra konuşalım istersen.
    Diyorum ki yaptıkları doğru bişey değil evet. Ama suç da değil. Sigara içmek gibi düşün. Doğru mu? Değil. Peki içersen hapse atıyorlar mı seni? Hayır. O şekil. Örnekleri geliştirebiliriz.

Ayrıca bana hileciler yüzünden kaldırılan bı tane event söylesene.
    Sigarayı örnek vermişsin kapalı alanlarda içmenin cezası var bunu söyleyim sana.

Hem sigaranın satışında hemde içenler üreten bunun ticaretini yaparken sen bunu nasıl örnek verebiliyorsun ki.

Ha dersin ki onada örnek verelim kaçak sigara satmak suç dükkanı kapatılıp hatta cezaevinde yatanlar bile var.

Mavi kutu görevi vardı casusluk görevi neden kaldırıldı açık buldular hileciler kaldırıldı.

Chitin görevini niye kaldırıldı hileciler kendine gelir kapısı yaptı onu kaldırıldı.

Maden dropları neden düşürülüp değiştirildi Hileciler yüzünden hileciler 50+ charla madene gelir elde etmek istedi droplar kaldırıldı.

Bunların sanada banada zararı var işte.

Senior Member
    Sigarayı örnek vermişsin kapalı alanlarda içmenin cezası var bunu söyleyim sana.

Hem sigaranın satışında hemde içenler üreten bunun ticaretini yaparken sen bunu nasıl örnek verebiliyorsun ki.

Ha dersin ki onada örnek verelim kaçak sigara satmak suç dükkanı kapatılıp hatta cezaevinde yatanlar bile var.

Mavi kutu görevi vardı casusluk görevi neden kaldırıldı açık buldular hileciler kaldırıldı.

Chitin görevini niye kaldırıldı hileciler kendine gelir kapısı yaptı onu kaldırıldı.

Maden dropları neden düşürülüp değiştirildi Hileciler yüzünden hileciler 50+ charla madene gelir elde etmek istedi droplar kaldırıldı.

Bunların sanada banada zararı var işte.

Kaldırılan görevler ile ilgili ve bu pazar ticaretini elinde tutanlar ile ilgili yazdıklarına sonuna kadar katılıyor destekliyorum. Ama buna bir çözüm bulunmaz kardeşim. Zor ama dile getirmen iyi birşey olmuş.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ben diyorum Ankara sen diyosun Çorum. Bizim anlaşmamız çok zor reis.

Güzel kardeşim diyorum ki haklısın ben de karşıyım çetelere. Ama ortada illegal bı durum yok. Sırf resten sonra oyuna girdi diye illegallikle suçlayamazsın adamı.

Senior Member

Güzel kardeşim diyorum ki haklısın ben de karşıyım çetelere. Ama ortada illegal bı durum yok. Sırf resten sonra oyuna girdi diye illegallikle suçlayamazsın adamı.
    Ben premiumlu bu çetelerin önüne geçilmesi için 10+ premiumlu aynı modem den girilmesi kısıtlanmasını için bir öneri de bulunmak istiyorum ama bunu farklı farklı anladığınız için bunu şimdi söylüyorum.

Şuan dc olsalar bile oyuna giremeyecekler yetkilier bunu deneyebilirler.Çünkü premium yok bunlarda.Mobil internetti kullanaraktan girmekteler.Bunun önüne geçilmesi gerekiyor.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ben premiumlu bu çetelerin önüne geçilmesi için 10+ premiumlu aynı modem den girilmesi kısıtlanmasını için bir öneri de bulunmak istiyorum ama bunu farklı farklı anladığınız için bunu şimdi söylüyorum.

Şuan dc olsalar bile oyuna giremeyecekler yetkilier bunu deneyebilirler.Çünkü premium yok bunlarda.Mobil internetti kullanaraktan girmekteler.Bunun önüne geçilmesi gerekiyor.
    Dostum internet cafe ortamında sıkıntı olur o zaman. Ama onun içinde kafelere vergi levhaları, ruhsatları ile beraber kullandıkları internet sağlayıcılarından sahip oldukları statik ip adresine dair bir evrak ile nitelik sağlanabilir. Ama bu tür fark olaylarını internet kafe sahiplerinin yapması da yüksek ihtimal zaten.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Anlamayacak. Boşa uğraşıyosun.

Selam arkadaşlar yetkilier bu oyunu farm online olmaması için elinden geleni yapıyor.İlk olarak onlara teşekkür ederim fakat gözlerinden kaçırdıkları bir pazar alanındaki çeteler var.

Manes 2 serverindeki pazar alanında &80 kurian olan bir çete mevcut bunlar oyunda amaçları sadece farm online yaratmaktır.Ve bu kişiler hakkında ne zaman işlem yapılacak ben gibi çok kişi çok merak edilmekte.

Şimdi herkes yöntemini bulup premium almamak için bir çok çeşitli yolları deneyerekten oyuna girmekte.

Bu kişilerin sadece oyunda gelir elde etmek için premiumsuz playerlerin pazar alanına girememesi sağlamakta.Bunlar sayesinde bir çok kişi sıra bekleyip bir çok kişi pazar kurmadan manes 1 de maradon da flood ataraktan elindekini satmaya çalışıyor.

Yetkililerden Rica ediyorum manes 2 ye bu kişilerin incelenmesini istiyorum.Yok Cr ye konu açınız derseniz eğer ben iyi bir video yapıp ona öyle report etmek istiyorum.

Fakat bu kişileri Dc ettiğniz zaman oyuna giremeyecekler çünkü premium yüklü değil sadece reset zamanı oyuna girip bir daha hiç oyundan çıkmayıp tek kişi tarafından kontrol ediliyor pazarları teker teker.

Yetkili Khenarth bu Farm online değil Knight online demişti.Biz sizden bu farm online yapmak isteyenlere izin vermemizi istiyorum.İyi günler dilerim.
    kardeşim o kruianlaarda pre var mı sanıyorsun, hepsi wps midir nedir amazondan pc kiraliyor o pcler dc yemez asla orda kalıorlar 1 hafta