Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member

Post Farm Online olmasın diyorsunuz

Selam arkadaşlar yetkilier bu oyunu farm online olmaması için elinden geleni yapıyor.İlk olarak onlara teşekkür ederim fakat gözlerinden kaçırdıkları bir pazar alanındaki çeteler var.

Manes 2 serverindeki pazar alanında &80 kurian olan bir çete mevcut bunlar oyunda amaçları sadece farm online yaratmaktır.Ve bu kişiler hakkında ne zaman işlem yapılacak ben gibi çok kişi çok merak edilmekte.

Şimdi herkes yöntemini bulup premium almamak için bir çok çeşitli yolları deneyerekten oyuna girmekte.

Bu kişilerin sadece oyunda gelir elde etmek için premiumsuz playerlerin pazar alanına girememesi sağlamakta.Bunlar sayesinde bir çok kişi sıra bekleyip bir çok kişi pazar kurmadan manes 1 de maradon da flood ataraktan elindekini satmaya çalışıyor.

Yetkililerden Rica ediyorum manes 2 ye bu kişilerin incelenmesini istiyorum.Yok Cr ye konu açınız derseniz eğer ben iyi bir video yapıp ona öyle report etmek istiyorum.

Fakat bu kişileri Dc ettiğniz zaman oyuna giremeyecekler çünkü premium yüklü değil sadece reset zamanı oyuna girip bir daha hiç oyundan çıkmayıp tek kişi tarafından kontrol ediliyor pazarları teker teker.

Yetkili Khenarth bu Farm online değil Knight online demişti.Biz sizden bu farm online yapmak isteyenlere izin vermemizi istiyorum.İyi günler dilerim.

Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Hiçbir zaman işlem yapılmayacak çünkü hepsi premium alıyo senin gibi bronze almıyolar gold alıyolar

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Reis yanlışın var onların hepsinde premium var. Premium olmadan giriş imkansız. Ve yaptıkları suç değil bı ceza almazlar yani. Evet etik değil yaptıkları bütün piyasayı ellerinde oynatıyorlar ama burada iş playera kalıyor. 100 k ucuz diye kuriandan almak yerine normal playerdan alsalar kurianlar kazanamayip en sonunda gideri azaltmak için 1er 2şer char daha az sokacaklar. Böyle böyle biter yani. Yönetimin bı yaptırımı olamaz bu konuda

Senior Member
    Quote Originally Posted by A_O_T View Post
    Hiçbir zaman işlem yapılmayacak çünkü hepsi premium alıyo senin gibi bronze almıyolar gold alıyolar
    Güldürdün bak şimdi gerçekten Keşke bilgin olmadığı şeylere yorum yapmamayı tercih etseydin.Çünkü ben onları iyi bir araştırdım iyi bir takip ettim.

Kimler hangi pazarı kontrol ediyor hangi pazar onların teker teker kontrol ediyorum.Hatta bazıların pazarlarını ara ara tuttuklarını bilmediğin çok belli ediyorsun.

Normal karakteri hangi job ve hangi saatker nerelerde duruyor onlar a.f.k görünse bile fiyatlarda düşürme olunca yanında pazar kurup başka birşey satıyor gibi durup geceleri gündüzleri ara ara pazarını tutuyorlar.

Macro ile flood attıklarına gelmedim daha.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Reis yanlışın var onların hepsinde premium var. Premium olmadan giriş imkansız. Ve yaptıkları suç değil bı ceza almazlar yani. Evet etik değil yaptıkları bütün piyasayı ellerinde oynatıyorlar ama burada iş playera kalıyor. 100 k ucuz diye kuriandan almak yerine normal playerdan alsalar kurianlar kazanamayip en sonunda gideri azaltmak için 1er 2şer char daha az sokacaklar. Böyle böyle biter yani. Yönetimin bı yaptırımı olamaz bu konuda
    Kardeşim premium var diyorsun onlarda premium yok neden dersen hepsi teker teker reset zamanı oyuna giriyorlar.Ve hepsini teker teker koyup ilk maradon townda duruyorlar sonra teker teker kim ne satacaksa o pazar kuracağı yere gidip orada bekliyor ilk oyuna charlarını sokup sonra pazarları kurmaları daha çok uzun sürüyor.

Geçen birisini manes 1 de townda gördüm oradan flood atıyordu.Manes 2 ye sıra sayıyor mu dediğimde ise sıra saymasını bırak kapasiteleri düşürmüşler giremiyoruz dedi.

bunu diyen o pazarcıların sadece 1 tane karakteri kim bilir o dc mi oldu yoksa ne sıkıntı oldu da o manes 2 ye giremedi.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Örnek beni tatmin etmedi açıkçası. Adam doğal olarak hepsini sırayla sokuyor sonra sırayla kuruyor pazarları. Gariplik nerede?

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Örnek beni tatmin etmedi açıkçası. Adam doğal olarak hepsini sırayla sokuyor sonra sırayla kuruyor pazarları. Gariplik nerede?
    Bu oyunu ticaret olarak görmekteler bu oyun farm online değil knight online bunun farkına ne zaman varacaksın?

Oyundan sadece gelir elde etmek için oynayanlar sayesinde bir çok oyuncu neredeyse bu oyunu bıraktı.

Hileciler yüzünden çekmediğimiz çile kalmadı.Kaç tane eventte hileciler yüzünde hep olumsuz olarak eventler kaldırıldı.

Bu hileciler gelir elde etmek istemeseydi oyunun gidişatını kötüye kullanmasaydı şuan oyun daha güzel daha çok kişi olacaktı.

Şimdi manes 2 ye giremeyen adamlar pazar kuramadıkları zaman item satamadıkları zaman piyasayı çetenin eline düştüğü zaman seve seve o kişilerin buylarına item atacaksın.

Seve seve o kişilerin istediği fiyattan itemleri alacaksın.Pazar bile tekel oluyor bunu farkında değilsin.

Gem taşından tut fosil taşlarına kadar uniq itemlerden tut pus itemlerine kadar hepsi onların belirlediği fiyatta.

Ya bunları görmüyorsun bilmeyerekten yazdın yada o kişiler ile bağlantın var.

Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,
    2,3 gün önce JR'de adam afq taklidi yapıyordu video alıyorum 3 gün ban ye akıllan dediğimde ise sıkıntı yok 14 tane pazar çarım var onlarla ilgilenirim 3 gün dedi

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Pazarı ele geçirmiş ve oyun içi al sat yapanlara bende sıcak bakmıyorum ama illegal bir durum söz konusu olmadığı için yapacak pek bir şey yok gibi. Üstteki arkadaşında dediği gibi hepsinde premium var premiumsuz pazar serverına giriş yapamazlar.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kardeşim O Kurianların Çoğu Premiumlu
    presiz charlarıda vardır belki res saatlerinde oyuna sokuyolardır söledin gibi netlerinede güveniyolarsa rese kadar oyunda kalırlar server çöküntüsü elektrik net kesintisi olmadıkça
    ancak o çetenin yüzde 80 presi vardır asıl konu bu deil
    birileri demiş kuriandan 100k eksiğe almaktansa başka birinden alın maliyet artacağı için sayıları azalır onlar satamadıkça fiyat kırmaya devam ederler
    tek düşünceleri yaptıkları pazarların serilikleri hızlı alım hızlı satım o yüzden kolay kolay rahat vermezler
    piyasayı öldürdükleri kesin ama hiç bi illagalite teşkil etmemektedir yaptırım uygulanamaz ne res saatinde presiz giriyolar diye ne ks atıyolar diye nede üstüne pazar kuruyolar diye küfür ve pazar tutma kanıtlanmadan hiç bişi yapılamaz onlar küfür etmezler genelde pmleri blockludur tam vurdum duymazlar