Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
    Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    adam gordiondan gelmiş yazmış demekki gırtlağına kadar edit +10 item siz bu kafayla anca atross riote kesersiniz benden söylemesi sizin +10 edit itemleriniz yüzünden serveriniz öldü hala daha legal diye savunuyorsunuz. +10 dragonun +10 no reb chaosların neyi legal ????? ??????? ???????
    kanka adamalr canlı yayında basıyor

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    upgradeleri imkansız itemler değiller.

areste toplamda 4 set +10 krovaz yok. bütün joblar için geçerli.

+10 mithril set toplamda 4 tane yok.
    belki 3. de yoktur ama 2 yıldır görebildiklerimin bir fazlasını söylemeyi uygun gördüm. 2 yıldır yanan +8 +9 eşyaların seceresini gördüğüm kadar bilirim. +9 quest basmak için aylarca dark mitril biriktirenleri de bilirim.

hala +9 +10 upgrade deneyen oyuncular var ki kimlerin olduğunu söylememe bile gerek yok, herkes kendi sunucusunda bunların isimlerini bilir.

cz.ye çıkan magelerin bir kısmı hala cleric earring kullanıyor.

cz.de sadece +9 +10 eşyalı oyuncular yok, pekâla +7 kullanan pk oyuncusu da var, farm oyuncusu da. zaten oyuncu uyanık değilse bu kadar yüksek hasarların görüldüğü bir oyunda +30 rebirth setleri falan da olsa, küpe yerine gab da taksa yine pilav üstü olur.

eski yayıncı şirket(ler) +10 eşya satışı yapmış olabilir, ama el emeğiyle basılanlar da var. satılan +10 eşyaların önemli bir kısmı da toplandı diye biliyorum. isyanında haksız değilsin ama bütün +10 eşyalar da illegal değil. keşke bütün illegal +10 eşyalar silinse ama şu an tespit edilmesi bile çok zor, defalarca el değiştirmiş eşyalar bunlar. (keşke benim olsa diyen bir kem gözlü şevket olsaydı iyiydi)

yabancılar hala oyuna geliyor. kültürel farklardan dolayı özel işleri uğraşları bizden farklı ve hiç de gideceklermiş gibi değiller. sadece yeni sunucularda çok az rastlanıyor.

yan sanayi pvp sunucu olayı yalnızca bize özgü değil, knight online oynanabilen bütün ülkelerde geçerli bir problem. hatta bazılarında oyuncu sayısı en kalabalık usko sunucusunun toplam oyuncu sayısından fazladır bile =/ öyle böyle reklam yapmıyorlar, telefonlara mesajlar falanlar acayip.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member
    Zamanında nttgame'den önceki yayıncılar oyunu batırdı L basınca posta ile adama item yollanıyordu ya adamlar onun bug'unu bulmuştu.Anvil de item basarken Lden item yanınca adama yolluyorlardı silahı öyle öyle +10 bastılar hep oyunun içine ettiler bunlara hiç bir müdahale yapılmadı bide ares diez deki itemler hep bug ile yapıldı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by K_N_G_H_T View Post
    Merhaba,

Herkesin bildiği gibi eski yayıncı firma oyunu kaybedeceğini anladığında item satışı yapmıştı.Upgradeleri imkansız itemler ares-diez-gordion serverlarında bolca var

Örn ; Aresteki +10 mythril setler , +10 krowaz lar +10 wirinomlar vs aynı şekilde diez ve gordion içinde geçerli

bunlar eski oyuncuların özellikle yabancı oyuncuların oyuna dönmesini engelliyor ve oyuncu profili azalıyor.

Bu itemlerle ilgili neden müdahelede bulunulmuyor merak içersinideyim..

Biliyorum bu konuyu hiç bi yetkili cevaplamayacak ama en azından kendi aramızda tartışalım derim.
    Oyunu kaybedeceğini anlayınca DEĞIL k2 network ares serverinda beterr denilen şahısla irtibats geçip 10 itemleri el altından beterr e veriyordu hani meşhur o zeroyu kesen beterr buda satıp komisyon alıyordu . K2network ün politikası böyleydi uzun yıllar yaptı bunu.
    Kaybedecığini anlayınca başka bisey yaptı 3800 adet hesabı banladı hatta 83 wariorumda girtti o 3800 adet hesaplar arasında banlandi diye bilgilerini atmistim .(( NTT GAME o hesapları mahk3me yoliyla açmışti cok üzülmüştüm ( hatırlayanlar olacaktır ((

Paraşi olanı memnun edici birşeydi o dönemler. 10 itemleri oluşu güzel bişey oyun sınif atlamıştı ...

Areate 10.000 tl ye güzel bi char dizersin..majeste bunu yapamazsın.

Şahsen ben bu itemlerin oyuna renk kattığını düşünüyorum kesinlikle karşı değilim. Parası olan.alır.nema problema.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by K_N_G_H_T View Post
    Merhaba,

Herkesin bildiği gibi eski yayıncı firma oyunu kaybedeceğini anladığında item satışı yapmıştı.Upgradeleri imkansız itemler ares-diez-gordion serverlarında bolca var

Örn ; Aresteki +10 mythril setler , +10 krowaz lar +10 wirinomlar vs aynı şekilde diez ve gordion içinde geçerli

bunlar eski oyuncuların özellikle yabancı oyuncuların oyuna dönmesini engelliyor ve oyuncu profili azalıyor.

Bu itemlerle ilgili neden müdahelede bulunulmuyor merak içersinideyim..

Biliyorum bu konuyu hiç bi yetkili cevaplamayacak ama en azından kendi aramızda tartışalım derim.
    2012 de illegal sekilde oyuna girmiş ve o zamanlar silinmemiş bir +10 item varsa o item 500 el değişmiştir ve bugun kullanan adam o item uzerinde tamamen hak sahibidir.
    Sen de yok diye suan birçok insanin emeğiyle ulaştığı itemlere ne gibi bir düzenleme getirilebilir ? Otur alti ay pazar yap dizemeyecegin item yok ares dies ve gordionda.
    Ayrica en cok yabancı oyuncunun bulunduğu server ares ve diesdir. Bizim klanda ts de beraber tanıdığımız kanadalı ve Belçikalı arkadas var. Ne destanda ne manesde ne olympiada gordum yabancı oyuncu ama diesde baya var hatta bayan arkadas da var iki tane beraber pk attığımız.
    Suan +10 item kimde varsa bir sekilde emeğiyle ulaşmış almıştır . sen uğraş sen d al. Sen de yok diye düzenleme getirilecekse beyinler üzerinde de bir düzenleme şart.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kaç yıllık serverlar ve hala 3 er 4 er set silah olarakta bi ton +10 var ancak dedim gibi 14 yıllık oyun ve en az 10 yıllık serverlar ares diez gordion
    demişsinki heryer +10 krovaz set kaynıyor mhytrill kaynıyor ben göremedim o dedin şeyleri areste weaponlar çok var +10 gene dedim gibi
    zarar edeceğini bile bile + basmayı seven bundan aşırı derecede zevk alan tabi parasıda bol kişiler serverlarda belli başlı kişilerdir
    knight tarihi boyuncada bu kadar +10 eşyanın bulunması normaldir
    manes yeni açılmış olup ilk haftalarında canlı yayında +10 wb basıldı kaldıki 14 yıl içinde kaç hafta var
    gamerfirst zamanında reb 30 setler weaponlar vardı ve silindi oyunda bulunan her eşyanın şuan legal yollarla oldunu düşünüyorum

Banned
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    upgradeleri imkansız itemler değiller.

areste toplamda 4 set +10 krovaz yok. bütün joblar için geçerli.

+10 mithril set toplamda 4 tane yok.
    belki 3. de yoktur ama 2 yıldır görebildiklerimin bir fazlasını söylemeyi uygun gördüm. 2 yıldır yanan +8 +9 eşyaların seceresini gördüğüm kadar bilirim. +9 quest basmak için aylarca dark mitril biriktirenleri de bilirim.

hala +9 +10 upgrade deneyen oyuncular var ki kimlerin olduğunu söylememe bile gerek yok, herkes kendi sunucusunda bunların isimlerini bilir.

cz.ye çıkan magelerin bir kısmı hala cleric earring kullanıyor.

cz.de sadece +9 +10 eşyalı oyuncular yok, pekâla +7 kullanan pk oyuncusu da var, farm oyuncusu da. zaten oyuncu uyanık değilse bu kadar yüksek hasarların görüldüğü bir oyunda +30 rebirth setleri falan da olsa, küpe yerine gab da taksa yine pilav üstü olur.

eski yayıncı şirket(ler) +10 eşya satışı yapmış olabilir, ama el emeğiyle basılanlar da var. satılan +10 eşyaların önemli bir kısmı da toplandı diye biliyorum. isyanında haksız değilsin ama bütün +10 eşyalar da illegal değil. keşke bütün illegal +10 eşyalar silinse ama şu an tespit edilmesi bile çok zor, defalarca el değiştirmiş eşyalar bunlar. (keşke benim olsa diyen bir kem gözlü şevket olsaydı iyiydi)

yabancılar hala oyuna geliyor. kültürel farklardan dolayı özel işleri uğraşları bizden farklı ve hiç de gideceklermiş gibi değiller. sadece yeni sunucularda çok az rastlanıyor.

yan sanayi pvp sunucu olayı yalnızca bize özgü değil, knight online oynanabilen bütün ülkelerde geçerli bir problem. hatta bazılarında oyuncu sayısı en kalabalık usko sunucusunun toplam oyuncu sayısından fazladır bile =/ öyle böyle reklam yapmıyorlar, telefonlara mesajlar falanlar acayip.
    Areste yıllardır aktif olarak oynayan biri olarak söyleyebilirimki Areste 12 adet aktif +10 Mythril set kullanılıyor.Oyuna girmeyenleri saymıyorum.Çok fazla bu tarz itemi olupta banlanan oldu onlarıda saymıyorum.

2 adet +10 warrior krowaz set var.

Wirinom , baal , raum , windforce , gab sayıları bilinmiyor o kadar fazla var.

Hiç biri legal olarak upgrade edilmiş değil.

Areste 2012 yılına kadar serverin % 90 ı yabancıyken şuanda %1-2 bile yoktur.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Indulgence View Post
    Areste yıllardır aktif olarak oynayan biri olarak söyleyebilirimki Areste 12 adet aktif +10 Mythril set kullanılıyor.Oyuna girmeyenleri saymıyorum.Çok fazla bu tarz itemi olupta banlanan oldu onlarıda saymıyorum.

2 adet +10 warrior krowaz set var.

Wirinom , baal , raum , windforce , gab sayıları bilinmiyor o kadar fazla var.

Hiç biri legal olarak upgrade edilmiş değil.

Areste 2012 yılına kadar serverin % 90 ı yabancıyken şuanda %1-2 bile yoktur.
    bu 12 adet set sayısı sadece asas mithril'e aitse anormal sayılabilecek bir durum. ultra lüks bir set çünkü. diğer joblara ait dragon setler de bu 12 adet'e dahilse sorun değil. aynı anda sadece 2 karakterde aktif olarak gördüğüm bir mithril armor set'i söyledim. no reb olan 1 bilemedin 2 tane olur. bu kadar fazla set olması asasları gerçekten sıradan kılar. temizlikse temiz yapılmamış diyebilirim. 12 Set'in en fazla 2 set'i legal olabilir ki 13 yıl önce /save olayı vardı ve salı geceleri resetten önce upgrade yapılır, geçerse /save komutu ile eşya kalıcı hale gelirdi. letter işlemi sonraki dönemlerde ayrıca illegal bir aktivite olarak geldi. ayrıca satışı yapılan eşyalardan mıdır değil midir çözülse bile kaç defa el değiştirmiş eşyalar. en ufağı 400 500 gb karşılığı alınabilecek eşyalar ki en iyimser tahminim bu.

oyunu bıraktığımda olympia'da da (yaklaşık 10 yıl önce) o kadar çok değilse de gerçekten hatırı sayılır % ile yabancı vardı. diez'de şimdi yine bilinen yabancılar var ki o da 5% seviyesinden aşağıdadır (_katil_kurt_ daha iyi bilir=)). öte yandan bıraktığımda 3. server bile Premium olmadığı zaman dolu uyarısı verirdi. oyun sadece yabancı oyuncu kaybetmedi. aktif olarak exp/np kasan oyuncular'ın en az 60%'ı usko sunucularından uzaklaştı. ben bile zamanında pvp sunuculara uğradım. çok seviyesiz olduğu gibi çok seviyeli gruplar da vardı. şu an dahil olduğum grup 35 kişi. 10 küsür sene önce usko grubu için ventriloda 150'ye yakın oyuncu vardı. pvp sunucu whatsapp grubunda 70+ vardı. 150'nin yarısı pvp'ye yönelmiş, geri kalanın yarısı oyunda aktif değil, öbür yarısı hiç yok. her ne kadar popülerliğini kaybetmiş denilse de ko hala popüler. sokakta yolda karşılaştığım, internet cafelerden tanıdığım ko oyuncuları "hala devam mı" dediklerinde acaba oynamıyorum mu desem diye içimden geçiriyorum. çoğu illegale bulaşmış ve bundan da kurtulamayacak insanlar. bazılarına "ares mage" dediğim zaman "orada herkes +10, oynanmaz orda" gibi aşağılamalarla karşılaşıyorum. herkes +10 değil, toplasan 20 kişi yok, ulan +7 +8 itemlerle pk atıyorum, yine keyifli mi keyifli. zaten eskisi kadar vaktim de yok. hem de bu çarıklarla birilerini kesmek zevki, etkinliklere girme zevki, rakiplerle olan ufak tefek atışmalar (tabi terbiye çerçevesinde ve kalp kırmadan) aradığım şeyler zaten.

yukarıda yamtar abi demiş zaten, beyinlere düzenleme gerek diye. herkes keyif aldığı oyunu oynasın ya da oynadığı oyundan keyif almanın bir yolunu bulsun. lafım sana değil Indulgence, illegal item yok diyemem de. sırf maddi açıdan bakmak zaten doğru değil. gireceksin, bir şeyler yapacaksın, kazık yiyecek ve atacaksın, bunlardan ders alıp aldığın cezaları sindirerek oyuna devam edeceksin, bunları başardım diyeceksin falan. ama keyif aldığın sürece bu oyun.

gerçekten +9 +10 eşyaları gb biriktirip alabilmeyi çok isterdim ama mümkün görünmüyor. şimdilik tl ile almaktansa uzak durmak galiba en doğrusu. bu halimle de keyif alabiliyorum ben.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    K2 production.
    Açık ve Net
    [COLOR="#800080"]NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe[/COLOR]
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

[COLOR="#800080"]NONSTOP --> NonstopReisS - KingS[/COLOR]
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

[COLOR="#800080"]NONSTOP [/COLOR] vs [COLOR="#800080"]GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU[/COLOR]
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

[COLOR="#800080"]NONSTOP (347)[/COLOR] vs [COLOR="#800080"]Exorcosuim (45)[/COLOR] 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

[COLOR="#800080"]NONSTOP Facebook Grup[/COLOR]
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

[COLOR="#800080"]ISeMoOI[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]-->[/COLOR] [COLOR="#40E0D0"]NonstopReisS[/COLOR]

Senior Member iVibe's Avatar
    +10 noreb chaosları krowazları nasıl basılabilir legal itemler olarak görüyor bazıları şaşıyorum :d