Results 1 to 4 of 4
    Senior Member ArnavutFehmi's Avatar
    Nickname
    Reluctance
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation Illegal yazılım şüphesi

Video çekme programım felan yok uğraşacak vaktimde yok işinizi yapın girin adam online takip edin banlayın geçin. İp sindende girdiği bütün charları banlayında akıllansın işinizi bu saatden sonra ben öğretmiyim.
    Last edited by GamesDepot; 10-07-2018 at 11:37 PM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Ortalık yere yazarak adamı harakete geçirmiş oldun. Belkide itemleri aktarmıştır artık.
    İşini öğretmek gibi olmasın, Cr yada Discord üzerinden ihbarda bulunman gerekir.
    Last edited by NeedB; 10-07-2018 at 11:25 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

İllegal yazılım kullanan oyuncularda yani TPT'den şüphe ediyorsan, Cheat Reports bölümüne kanıtlarınla birlikte konu açabilir ya da anlık illegal yazılım kullananları bildirmek için discord programını kullanabilirsin. Hile bildirimi yapmak için bilmen gereken şey; 10. seviye olman gerekmektedir. Ancak 10. seviye olana kadar 10. seviyede olan kullanıcılardan bildirim yapmasını rica edebilirsin. Seviye atlaman için discord'da sohbet etmen gerekiyor.

Ek olarak lütfen forum kurallarına uyalım. Herkesin görebileceği forum bölümlerinde suçlayıcı konular açmaktan uzak duralım, agresif ve emir kipi kullanarak cümle kurmaktan kaçınalım.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

İllegal yazılım kullanan oyuncularda yani TPT'den şüphe ediyorsan, Cheat Reports bölümüne kanıtlarınla birlikte konu açabilir ya da anlık illegal yazılım kullananları bildirmek için discord programını kullanabilirsin. Hile bildirimi yapmak için bilmen gereken şey; 10. seviye olman gerekmektedir. Ancak 10. seviye olana kadar 10. seviyede olan kullanıcılardan bildirim yapmasını rica edebilirsin. Seviye atlaman için discord'da sohbet etmen gerekiyor.

Ek olarak lütfen forum kurallarına uyalım. Herkesin görebileceği forum bölümlerinde suçlayıcı konular açmaktan uzak duralım, agresif ve emir kipi kullanarak cümle kurmaktan kaçınalım.
    Sabrına hayran kaldım. Allahtan ben mod falan değilim he. Kesin banlamıştım bu konuşma tarzından dolayı