Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 80
    Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her ustanın gizli bir tarifi vardır. Bu arada hala mobildeyim alt alta yazdığım için kusura bakmayın.
    eger her gelen cr ye konuyla ılgılı arastırmalarımız devam edıyor yazıp basımdan salamayacaksam hıc yasamayayım yani..

Banned
    Şu yazı altında bıle mılletın haklı serzenişine mantıklı bır acıklama yapmaktan acizsiniz.. Acıklamalardan tatmın olan var mı.. mıllet ıcraat beklıyor . cr ye gonderılen ksc ler ıle ılgılenılmıcekse cheat report sıstemını kaldırın bence

Banned
    Quote Originally Posted by Security1991 View Post
    Öncelikle konu biraz uzun olacak.Ricam yetkililerin bu konuyu kapatmadan tartışmaya açık bırakmaları ve aynı dertten sıkıntısı olan arkadaşların buraya belirtmeleri ..
    Oyundan çıkardığım sonuca ve araştırmalarıma göre (video paylaşım sitelerinden)bu oyunda gayet açık adam kayırıldığına dair,hatta karakterler kontrol edilmeden süresiz ban yemesine kadar bir çok şeye rastladım bu platformlarda ve hala mevcut isteyen kontrol edebilir
    Bunları gördükten sonra benzer problemler başıma geldiği için aklıma şu sorular gelmiyor değil ?
    Charım küfürden ban yedi hmm evet... Peki konuşmanın geçmişini istediniz mi ? Yoksa önce tahrik edip bir nevi aşağılayıp sonra şikayet eden şahıs moderatörlerden birinin arkadaşıydı da olan bana mı oldu ? Çünkü konulara mod.lar bakıyor.Oynadığım serverin oyuncusu moderatörler ayan beyan ana avrat söven birini reportladığımda konuşma geçmişi isteyen mod. acaba beni banlarkende istedi mi o geçmişi ? Ticket atıyorum kopyala yapıştır cevaplar.
    Yada şöyle diyelim izlediğim videoda arkadaş pc başında sürekli defans basıp wolf atıyor olduğu yerde,diğer arkadaş bunu report ediyor ve süresiz ban sebebi TPT ? Nerden baktın neye baktın ne gördün ? Şimdi bende banlanıyorum ama belki bizimle problemi olan birinin benzer nick ile örneğin ; UcakSavar - Ucak5avar , ElitArcher - EllitArcher , vs vs gider bunları günlük hepimiz görüyoruz zaten dolandırıcılar felan. yani PM den küfür eden char ile chatreportta verilen char ismi birbiriyle uyuyor mu onun bile kontrol edildiğini düşünmüyorum bu izlediğim videolardan sonra.
    Charım servera göre pk atabilecek full pus itemli bir char. yaklaşık 1 hafta arayla .. 3 gün - 7 gün -15 gün ban yiyorum ticket atıyorum bu söylediklerime kanıt istiyorlar .. Peki madem öyle benim report edildiğim SS i de bana kanıt olarak gösterin Gözüme sokun bende hee tamam diyeyim. Ya ben salakmıyım durup dururken ona buna küfür edeyim. Benden istenilen konuşma geçmişi neden başkasından istenilmiyor.Yada gerçek PM ye değil reportta yazan isme bakılıp banlanıyor ? Yada bir zaman biriyle küfürleşmişim parça parça raporlanıp banlanıyorum bunun başka sebebi olamaz .. bencede mantıksız ama başka ne olacak arkadaşlar.
    Şikayetleri kanıtlarıyla beraber cheatreport bölümünden yapabilirsiniz yazmazsanız sevinirim.
    Kardeşim gerçekten çok ilginç... Çünki şöyle bir durum var benım başımda.. Olımpıa sunucusunda multı hesaplarından suphelendıgım 50 hesaplı KURIAN pazarcı tayfa var.. bana sureklı hakaret küfür edıyorlar ksc alıyorum ban yemıyorlar.. sonra pazar faliyetımı kasıtlı olarak engellıyorlar hatat soyle dıyım baslarındakı adam dıyor pazar kurdugu an 2li 3lü kamcılayın yanı ustune pazar kurun dıyor zaten kurıan karakterı bılıyorsun 3 tanesı ustune pazar kurdumu orda oldugunu sen kendın bıle goremıyorsun ksc alıyorum yıne ıslem yok adam zaten kendısı ıtıraf edıyor aynı anda küfür hakaret işlem yok.. Bunun baska adı yok BUNLAR GM DESTEKLİ.. 50 CHAR 50 PİREMIUM DEMEK ELEKTRIK PARASI DEMEK BU ADAM KAZANACAK KI YAPTIGINA DEGSIN.. BANLANMAMASI LAZIM KI YAPSIN.. BIRILERINI BESLEYECEK KI KIMSE ONA DOKUNMASIN.. AYDA 500 TL VERSE OHH MIS BELES PARA

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by arzu893 View Post
    Şu yazı altında bıle mılletın haklı serzenişine mantıklı bır acıklama yapmaktan acizsiniz.. Acıklamalardan tatmın olan var mı.. mıllet ıcraat beklıyor . cr ye gonderılen ksc ler ıle ılgılenılmıcekse cheat report sıstemını kaldırın bence
    Dostum cr'de herhangi bir aksaklık yok. Kullanıcıların itiraz ettiği konularıda tek tek inceliyoruz ve haklılık payları varsa özür dileyip konularını güncelliyoruz bunda yanlış bir şey yok. Bugün cumartesi ve dışarıda olduğum halde bile mobilden takip edip yardımcı olmaya çalışıyorum. Sizin cr ile herhangi bir tecrübeniz var mı yok mu bakmadım ama mobilden bile herkese tek tek cevap verirken cr kapatın, ilgilenmiyorsunuz demen bence yanlış.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    @arzu893 raporlarınıza kabataslak bir göz attım. All chat kısmını rapor ederken daha önce de yazdığım gibi o sekmeyi üste doğru çekebildiğiniz kadar çekiniz. Bazı raporlarınızda bunu uygulamışsınız bazılarında uygulamamışsınız. Uygulamadıklarınız işleme girmeyecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Link vermek yasak mı değil mi bilmiyorum eğer bi sorun yoksa arkadaşlar bunları da izlesin ?

3 gün - 7 gün - 15 gün charım banlandı eminim ki reportta yazan isimle benim charımın alakası yoktur ama reportta yazan ismi banlayıp geçmişlerdir. Yada aynı konuşma penceresiyle 3 kez ban yemişimdir.Yada dediğim gibi Cr bakan modların kankilerinden biridir sorgu sualsiz işleme alınmıştır.Başka yolu yok itemli charla salak değiliz 1hafta arayla bu kadar banlanalım !! Konuşma geçmişi bile istenmemiştir . buyrun videoda ban politikalarının işleyişi !
    Last edited by ScORp_LiON; 10-06-2018 at 04:10 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    @arzu893 raporlarınıza kabataslak bir göz attım. All chat kısmını rapor ederken daha önce de yazdığım gibi o sekmeyi üste doğru çekebildiğiniz kadar çekiniz. Bazı raporlarınızda bunu uygulamışsınız bazılarında uygulamamışsınız. Uygulamadıklarınız işleme girmeyecektir.
    madem kontrol ediyorsun bu kullanıcı isminden yaptığım reportlamalara bak .. NPT ler , Koxperlar kaçar tane sayısı yoktur. Küfürler bilmem neler madem bakabiliyorsun bak.. Bitanesinde konuşma geçmişi istemişsin bitanesinde başka bi CR den şikayet edildiği için o kişi,konuyu direk silmişsiniz!

Banned
    Sonuc ne kardesımm.. ksc lerı all chattı en uste getırmıyorum ama konusmanın ılk basından cekıyorum zaten hepsı bırbırının ardından cekılmıs ıyı bakmıs olsan goreceksın..ksc lerde saat tarıh hepsı var bırbırı ardına cekılen ksc ler.. sız sey dıyorsanız aksam saat 00:00 dan baslasın konusmayı da ıcersın aksam 23:59 a kadar olan ksc olsun dıyorsunuz kanımca .. hersey apacık ortada vermıs oldugum ksc lerde baktıysan goreceksın.. yada en kötü dıyorum kı yonetıcı arkadas malum ksc ler ortada acil destek lazım gm 2 dk oyuna baksın olayın ne olup bıttıgını hemen anlayacak zaten...

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cr'de silme yok, işlemi biten konular her gece 23:00 00:00 arasında arşive taşınır.