Results 1 to 8 of 8
    Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)

Question iLLEGAL PROGRAM KULLANILMASI-2

Merhabalar,

Yaklaşık 10 gün önce bu konuyu dile getirmiştim ama yetkili arkadaşlardan cevap alamıyoruz benim gibi onlarca kişi konu açtı ama hiçbirine gerekli cevap verilmedi bugün bir konuda ScORp_LiON isimli moderatör arkadaş biz hiç bir konuyu yanıtsız bırakmayız deyince tekrar konu açmak istedim .

Bilindiği gibi makro,pedal ve illegal program kullanılması yasak ama göz göre göre pk sırasında bu tür cihaz ve program kullanan kişiler bariz belli oluyor yapılan reportlar sırasında bunların hiç biri ceza almıyor sözde 7/24 oto kontrol yapıldığı belirtildiği söyleniliyor ama bizce yapılmıyor aynı kişiler aynı şekilde bizlerin hakkını gasp ederek pk atmaya devam ediliyor.

Ara ara sayın yetkili arkadaşlar ceza alan oyuncular adı altında konularda kaç kişinin ceza aldığını belirtiyor ama pk da illegal kişiler aynı yerlerinde devam ediyorlar kim yasaklanıyor peki (haksız yere yasak yiyenler çok) bu konuda biz/bizler çok maduruz ve muhakkak çözümlenmesi lazım bir çok oyuncu bu sebepten dolayı oyunu bıraktı

Bu konu ile alakalı lütfen yetkili NTTGAME bünyesinde ki game master arkadaşlardan bir cevap beklemekteyiz

Teşekkürler
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Junior Member
    arkadaşa yazık olmuş cevap vermeden banlamışlar

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Quote Originally Posted by Mufflers View Post
    Merhabalar,

Yaklaşık 10 gün önce bu konuyu dile getirmiştim ama yetkili arkadaşlardan cevap alamıyoruz benim gibi onlarca kişi konu açtı ama hiçbirine gerekli cevap verilmedi bugün bir konuda ScORp_LiON isimli moderatör arkadaş biz hiç bir konuyu yanıtsız bırakmayız deyince tekrar konu açmak istedim .

Bilindiği gibi makro,pedal ve illegal program kullanılması yasak ama göz göre göre pk sırasında bu tür cihaz ve program kullanan kişiler bariz belli oluyor yapılan reportlar sırasında bunların hiç biri ceza almıyor sözde 7/24 oto kontrol yapıldığı belirtildiği söyleniliyor ama bizce yapılmıyor aynı kişiler aynı şekilde bizlerin hakkını gasp ederek pk atmaya devam ediliyor.

Ara ara sayın yetkili arkadaşlar ceza alan oyuncular adı altında konularda kaç kişinin ceza aldığını belirtiyor ama pk da illegal kişiler aynı yerlerinde devam ediyorlar kim yasaklanıyor peki (haksız yere yasak yiyenler çok) bu konuda biz/bizler çok maduruz ve muhakkak çözümlenmesi lazım bir çok oyuncu bu sebepten dolayı oyunu bıraktı

Bu konu ile alakalı lütfen yetkili NTTGAME bünyesinde ki game master arkadaşlardan bir cevap beklemekteyiz

Teşekkürler
    Ne yazık ki bu oyunda herkes oynar bir hal almış, Daha ciddi ve aktif oyuncularda ve saatlerde kontrol edilmesi tabiki daha doğru olacağını düşünüyorum...
    [COLOR="#800080"]NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe[/COLOR]
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

[COLOR="#800080"]NONSTOP --> NonstopReisS - KingS[/COLOR]
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

[COLOR="#800080"]NONSTOP [/COLOR] vs [COLOR="#800080"]GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU[/COLOR]
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

[COLOR="#800080"]NONSTOP (347)[/COLOR] vs [COLOR="#800080"]Exorcosuim (45)[/COLOR] 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

[COLOR="#800080"]NONSTOP Facebook Grup[/COLOR]
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

[COLOR="#800080"]ISeMoOI[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]-->[/COLOR] [COLOR="#40E0D0"]NonstopReisS[/COLOR]

Junior Member
    Nickname
    TheProinsLive
    Class
    Mage
    Clan
    Guiding
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    bence iyi çalışıyorlar

Senior Member
    Bu gözler nelere şahit oldu.Zamanında bu konuyu açan kişi clanındaki adamların %90 pedalcı macrocu idi hiçbirini şikayet ettiğini görmedim.
    Başkası olunca konu üstüne konu aç bu dürüstlük değil.
    Sanırsam bu arkadaş gordionda krallıkta yaptı öyle hatırlıyorum.
    Bir atasözü der ki: iğneyi kendine batır çuvaldızı başkasına

Senior Member
    Aslında bu Ceza alan oyuncular konusunda kimler hangi cezayı almış bu hilecilerin teker teker nickleri verilmesi gerekli ki.Ringte item alacak kişiler macro yüzünden hile yüzünden küfür yüzünden zindan a düşmüş char almaması gerekiyor.

Sonuçta ceza yemiş mimlenmiş bir karakter almak gerçekten iyi bir hareket olmayacaktır.

Ring te char satılması legal normal char satılması eğer yasak ise her ikisine de destek verilmiyorsa ceza alan oyuncular konusunda nickleri verin ki ona göre haretket edelim.

XINCODE güvenlik macro mause klavye gibi donanımlara işlem yapmıyor gm arkadaşlarda slotları boşlamış gibi önceden macroyu gizlemek için genia altı macro açarlardı şimdi malum cash fiyatları artık geniada açmıyolar direk macro gm ler sık sık denetim yapmalı slotları pk alanlarını sürekli denetlemeli

gm arkadaşlar elbette slotları pk alanlarını geziyolar ama yetersiz

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Bu gözler nelere şahit oldu.Zamanında bu konuyu açan kişi clanındaki adamların %90 pedalcı macrocu idi hiçbirini şikayet ettiğini görmedim.
    Başkası olunca konu üstüne konu aç bu dürüstlük değil.
    Sanırsam bu arkadaş gordionda krallıkta yaptı öyle hatırlıyorum.
    Bir atasözü der ki: iğneyi kendine batır çuvaldızı başkasına
    Sanırım beni yakından takip ediyorsun evet gordionda 3 sene önce krallık yaptım büyük bir ses getirmiştim top 1 ve 2 nci human clanlar karus basıp dağıldılar aynı zamanda o zaman ki clanım 1 sene krallık aldı neyse konumuz bu değil.

Açtığım konunun halen daha arkasındayım bazı cevaplarım da biraz sert cümleler yazdım ve yönetim haklı olarak ceza verdi bu konu farklı bir tartışma almadan konuyu kitlemenizi rica ediyorum

SAYGILARIMLA