Results 1 to 6 of 6

14. Yıl etkinliklerinin uzatılması hk.

Yayınlarda bir kaç kere 2 hafta uzatmak istiyoruz,mgameye bildirdik şeklinde konuşmalar geçti. Bu konunun cevabını aldınız mı ?

Premium alıp accaunt kasmak istiyorum ama 1 günü kalmış etkinliğin ve 1+1 dahil değil mi bu olaya ?
    Last edited by OhhGood; 10-02-2018 at 05:50 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Etkinliklerin uzatılması konusunda istek yapıldı henüz netleşmedi zaten bakım günü belli olur büyük ihtimal.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    oo desene ntt nin hiçbişeyden haberi yok adamlar ne yaparsa biz yaptık diyorlar galiba benmi yanlış anladım

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    oo desene ntt nin hiçbişeyden haberi yok adamlar ne yaparsa biz yaptık diyorlar galiba benmi yanlış anladım
    Nttgame yayımcı firma ne demek yayımcı firma? Oyunun gidişatından tutta, buglar, hatalar, dilek ve istekleri oyunun sahibi olan yapımcı firma Mgame bildirmek.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Nttgame yayımcı firma ne demek yayımcı firma? Oyunun gidişatından tutta, buglar, hatalar, dilek ve istekleri oyunun sahibi olan yapımcı firma Mgame bildirmek.
    Ama yayınca firmanın hataları düzelt demesine rağmen hala düzeltmeyen bir Mgame var karşımızda burada sence kimi suçlamalıyız.

Yayıncı firma ama şunu belirtmek isterim yayıncısın ve sen yapımcı firma ile iletişim halindeyken bile bazı sorulara net cevap veremiyorsun böyle birşey asla kabul edilemez.

Görev sıfırlanması örnek verelim bu hafta mı yoksa gelecek hafta mı belli değil.

Şimdi de bu etkinliğin uzatılmasındaki iletişim sıkıntısı var uzayacak mı uzamayacak mı reset günü bu netleşirse hiç kimseye af edersin hiç bir hayrı olmaz.

Mgame nttgame ye iletişimi daha iyi ve kararları daha iyi ve hızlı alması gerekiyor.Hataları mgame kendi kafasına göre değil.Ntt gamenin dediği hataları düzeltseydi şimdi herşey daha güzel olacaktı.

Burada Ntt gamenin de suçu olduğunu düşünüyorum ısrarla aynı hataları aynı gün içeresinde iletecekti günlük o hatalardan oyuncuların sıkıntı yaşadığını söylemeliler.Ntt gamenin tam baskı yapmadığını düşünüyorum.

Eğer gerçekten tam baskı yapsaydı 1 gün içeresinde reset olmadan bile pus indirimi getiren mgame bu sorunları da çözmüş olacaktı.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    uzatılsın lütfen etkinlikler olunca bi ugraş çıkıyo bizede yapacak bişey yok farmda yapmıyorum knight royale felan olunca zaman geçiyo