Results 1 to 6 of 6

Görev teslim edemiyorum

eslant darkstone görevini aldım ve tamamladım ama teslim edemedim. npc üstünde ünlem işareti var ve f10 da görevi tamamladığım yazıyor ama npc tıkladığım zaman darkstone için bir seçenek yok. Relog attığım zaman sanki görevi hiç yapmamışım gibi gözüküyor town atınca gene tamamlanmış olarak gözüküyor ama teslim edecek seçenek npc de bulunmamakta. Son işlem olarak görevi iptal ettim ve iptal ettiğim görev npc de gene gözükmemekte. Yardımınızı bekliyorum

Junior Member
    Olympia biraz önce human olarak yaptım görevi başka görevler olduğu için üstünde buga girmiş olabilir

Member
    Nickname
    Polyhymnia
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Günlük yapılabilen 5 yada 7 m exp veren görevlerden birisi ise bir partide bulunmanız gerekiyor .

ben de Olympia da oynuyorum biraz önce yaptım olmadı üstümde sadece 1 görev var ve teslim edemediğim görevi iptal ettim tamamen kayboldu npcde gözükmüyor

günlük olan değil bu 87m exp veren görev

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    level düştüyse görev görünmez, bulunulan levelde görevin açılması için gereken % altına düşüldüyse görev yine görünmez. eğer böyle bir durum yoksa bug oluşmuştur.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"