Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Exclamation Sitelerdeki Kur Sabiti Hkk.

Bildiğiniz gibi dolar üzerinden cash fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Bu sıralarda dolar çok fazla dalgandığı için sitedeki fiyatlar gün gün hatta saat başı değişiyor. Ancak bu değişim nedense dolar arttığında anında gerçekleşiyor ama dolar düştüğündeyse nedense artması bekleniyor sanırım ki TL bazında fiyat değişmiyor veya değişmesi günler alıyor. Şuan dolar 6 liranın altında ancak sitelerde 400 cash fiyatı 31 TL bunun neden önüne geçilemiyor. Yani bu siteler ülkenin parasının değer kaybetmesi için pusuda bekliyor mu demeliyiz ?

Banned
    Benim şirketim olacak oyuncumun hakkını yiyecek fazladan satacak uyarırım yapmıyor mu yolu açık olsun satacak illa bir site bulunur bulamıyorsa kendi sitemden kredi kartı ile eskisi gibi satarım ama yok siteleri tekel yapıp kendi sitesindede fahiş fiyata satıyorr ve benim yapacak bir şeyim yok diyor. Her şey kimin elinde belli imkanlar elinizde yapmıyoruz diyin böyle devam edecek deyin ama gelip bir yetkili elimizden bir şey gelmiyor demesin lütfen.

Member
    Nickname
    Complication
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Bildiğiniz gibi dolar üzerinden cash fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Bu sıralarda dolar çok fazla dalgandığı için sitedeki fiyatlar gün gün hatta saat başı değişiyor. Ancak bu değişim nedense dolar arttığında anında gerçekleşiyor ama dolar düştüğündeyse nedense artması bekleniyor sanırım ki TL bazında fiyat değişmiyor veya değişmesi günler alıyor. Şuan dolar 6 liranın altında ancak sitelerde 400 cash fiyatı 31 TL bunun neden önüne geçilemiyor. Yani bu siteler ülkenin parasının değer kaybetmesi için pusuda bekliyor mu demeliyiz ?
    Dolar üzerinden satış yapan bir bilişim firmasında çalışıyorum.Her sabah mesai başlar başlamaz yapılan ilk iş kur güncellenmesi oluyor.
    Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Barisaksoyeq_ View Post
    Dolar üzerinden satış yapan bir bilişim firmasında çalışıyorum.Her sabah mesai başlar başlamaz yapılan ilk iş kur güncellenmesi oluyor.
    Her bilişim firması aynı olmuyor malesef bence de ilk yapılması gereken iş bu. Yazımın tamamını okuduysan eğer gün içersindeki kur değişikliklerinden bahsediyorum. Gün içerisinde bile dolar arttığında anlık güncelleme geliyor da neden indirim gelmiyor bunu sorguluyorum. Hadi onu da geçtim yarın sabah 9 da bütün satış siteleri yeni bir çalışma gününe başlıyor. Saat 10'da bakalım 400 cash 30 lira olacak mı gerçekten merak ediyorum...

çoğu site istismar ediyor ama dolar yüksek ken aldığı cash ı düşünce ucuza satmak istemez kimse

Banned
    Quote Originally Posted by Barisaksoyeq_ View Post
    Keşke böyle yapsalar ama stok bahanesine bütün siteler aynı anda hareket ederek( hepsinin aynı anda stoğu bitiyor bu imkansız) dolar düşünce bekliyorlarve az düşürüyorlar dolar yükselince fazlasıyla ve hemen yükseltiyorlar. Bu bir ticarettir dolar kuruyla satıyorlarsa anlık olarak dolar göre indirip arttırsınlar biz bunu istiyoruz zaten sabit kur kararı yayımcı yapımcı yapar yapan bir çok oyun var zırf pırt kur değişsede fiyatları değişmiyor uzun süre.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mesela dünden beri dolar 6 TL ancak hala 400 cash fiyatı 31 TL. Bence Knight Online'ın oyuncusunun hakkını bu konuda savunması gerekiyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Resmi satıcıların fiyat politikaları hakkında şikayet ve dileklerinizi onların canlı sohbetlerinden kendilerine iletebilirsiniz. Fiyatları ve kur düzenini NTT Game ayarlamıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    IEdwardKenwayI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AssasinsCreed
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Resmi satıcıların fiyat politikaları hakkında şikayet ve dileklerinizi onların canlı sohbetlerinden kendilerine iletebilirsiniz. Fiyatları ve kur düzenini NTT Game ayarlamıyor.
    yani NTTGame cashi sabit kur yada 20-25 tl den satıyor, siteler mi doların yüksek olduğu değerden satıyor.
    NTTGame sitelere verdiğimiz fiyat bu diyebilir mi bize kaça satıyor siteye
    Last edited by IEdwardKenwayI; 10-02-2018 at 04:55 PM.

Junior Member
    Onlara soruncda Fİyatları Nttgame belirlio dıo: d