Results 1 to 9 of 9

exp scrl'u nerden bulabilirim..

SA Arkadaslar
    Dun birinin, ' bankadan exp scroll almaya gidiyorum' dedigine sahit oldum. Bu scrollu nasil temin edebilecegimizi soylerseniz sevinirim.
    Allah'a emanetsiniz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

%100 exp scroll: PUS'dan alınan Special Monster Staff, Dragon Box, Dragon Golden Egg ya da Pandora Box'dan şans eseri düşmektedir. Bunun yanında pazarda satılan bir eşyadır. Kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

%100 exp scroll: PUS'dan alınan Special Monster Staff, Dragon Box, Dragon Golden Egg ya da Pandora Box'dan şans eseri düşmektedir. Bunun yanında pazarda satılan bir eşyadır. Kolaylıkla temin edebilirsiniz.
    Cevap icin tesekkurler ustad. Peki Exp scrollu basili halde iken logos da alabiliyormuyuz.Yoksa scrollu silmemiz mi gerek. Cevaplarsaniz sevinirim.
    Allah'a emanetsiniz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    %100 Exp Scroll şu şekilde çalışmaktadır. Öldüğünüz vakit kaybettiğiniz tüm tecrübe puanlarını geri getirmeye yarıyor.

Başka türlü anlatırsam; bir rezzer ölen kişiyi 30 taşa kaldırdığında %80 tecrübe puanını geri kazanırsınız. Bu kağıt sayesinde %100 bir kayıp yaşamadan kalkılıyor.

Exp arttıran bir kağıt değildir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    %100 Exp Scroll şu şekilde çalışmaktadır. Öldüğünüz vakit kaybettiğiniz tüm tecrübe puanlarını geri getirmeye yarıyor.

Başka türlü anlatırsam; bir rezzer ölen kişiyi 30 taşa kaldırdığında %80 tecrübe puanını geri kazanırsınız. Bu kağıt sayesinde %100 bir kayıp yaşamadan kalkılıyor.

Exp arttıran bir kağıt değildir.
    Ustad ben yanlis anlamisim exp scrolu. Logos gibi kazandigin expi artiran scrol diye dusunmustum. Peki kazanilan expi artiran bir scroll var midir, Logos gorevi goren scroll yani. Cevaplarsaniz sevinirim. Tesekkurler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by CatchMeIfYouDare View Post
    Ustad ben yanlis anlamisim exp scrolu. Logos gibi kazandigin expi artiran scrol diye dusunmustum. Peki kazanilan expi artiran bir scroll var midir, Logos gorevi goren scroll yani. Cevaplarsaniz sevinirim. Tesekkurler.
    Merhaba,
    Bahsettiğiniz gibi scroll oyunda mevcut genelde pazar alanlarında 5-10 m arası fiyattan satılır ismi Ascent Scroll isminde ve 1 saat geçerli %20 exp arttırmaktadır. Special Moster Staff üzerinden düşüyor ancak pazardan almak daha uyguna gelmektedir.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bahsettiğiniz gibi scroll oyunda mevcut genelde pazar alanlarında 5-10 m arası fiyattan satılır ismi Ascent Scroll isminde ve 1 saat geçerli %20 exp arttırmaktadır. Special Moster Staff üzerinden düşüyor ancak pazardan almak daha uyguna gelmektedir.
    Cevap icin tesekkurler ustad.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Logosla birlikte kullanamazsın, bu ascent scrollu bdwden kazanabilirsin, fakat 24 saat içinde kullanmanız gerekli ayrıca bazı görevler ödül olarak vermekte.
    Last edited by MrRob0t; 10-09-2018 at 04:06 PM.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    moradon trust görevi ve promise traning görevinden 3 tane alabilirsin.
    Diren PowerShoot!!!!!!!