Results 1 to 9 of 9
    Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan

Oyundan cikmaya gelmiyor

Şu sitedeki videoyu nasıl engelleriz ? Haşır huşur ses cıkıyor oyundan cıkmaya korkuyoruz.Engelleyemeyezsek düzeltin şu Knight Royale videosunu 2 gün sonra kalkacak etkinliğin reklamını kime yapıyoruz ?

Gayet başarılı umarım sık sık bu tür oyun içi reklam video'ları ve tanıtımları olur.

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by discus28 View Post
    Gayet başarılı umarım sık sık bu tür oyun içi reklam video'ları ve tanıtımları olur.
    Olmasın diyen yok yeter ki kulaklık takılı ve ses seviyesi yüksekken aniden knight online reklam videosu açılmasın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    O kadar oyundan çıktım hiç fark etmemişim bile, muhtemelen oyundan çıkacağım zaman kulaklığımı çıkardığımdan olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    O kadar oyundan çıktım hiç fark etmemişim bile, muhtemelen oyundan çıkacağım zaman kulaklığımı çıkardığımdan olabilir.
    knight royale kalıcı bir etkinlik değil, böyle bir reklamın oyundan cıkan insana yapılmasının bir anlamı yok.Siteyi ziyaret edenlere gösterilir bir kısımda izlemek isteyen izler.

en buyuk derdımız bu olması dılegıyle

Senior Member
    ben oyundan çıkınca o video ile gaza geliyorum kaldırılmasın

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bu Video Sesi Açık Kalınca Rhalesin Videosu Geliyor Aklıma.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Özellikle gece BF etkinliği bitişinden sonra oyundan çıkınca birden sesin %100 bir şekilde açılması beni de rahatsız ediyordu. Ben şöyle bir çözüm buldum; Normal zamanda tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorum, oyundan çıktığımızda açılan site tarayıcısı ise Internet Explorer. Ses düzeyi karıştırıcısı üzerinden Internet Explorer'ın sesini %0 yaptım. Oyun çıkışı site açılıp video oynamaya başlasa dahi müzik sesi gelmiyor ve yerimden sıçramıyorum.