Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Oyun oyun olmaktan cıktı.O nedenle oyunu bıraktım zaten.Oyunda pot basmak bile reelde cebinden paranı goturuyorsa burada bir sıkıntı vardır.Sırf oyunu sevıyorum diye hala takip ediyorum.Yoksa hiçbir oyunu bıraktıktan sonra takip etmem.

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Cash fiyatları oldukça yüksek ayrıca şunuda belirtmeyim, oyuniçi coins farmlamak zor, kurian kasayım dedim pot parasını görev yaptığım slotlardan çıkan coins karşılamıyor. Pot fiyatlarında ufak bir düzenleme yapılabilir mi? Dc pot kullanılıyorsa sorun yok ama dc ve war pre sahibi değilseniz gb çekmek zorunda kalınmakta.
    aaaa bak bak gb kasıp para kascaksın demi seni seni cok ayıp arkadaslar eglence oyunu bu nasıl olurda pot parası ıcın foruma konu acarsınız gbcımısınız yok cok aayıp a aaaa gidin para yatırın pustan cekin canım ne kasması gb kasıp satcaksınız ben bılıyorum anlıyana

Senior Member
    Quote Originally Posted by l734l7 View Post
    Suçluyu ve çözümü yanlış yerde arıyorsunuz bence

İnternet cafelerde sadece 2 saat için ne kadar ücret ödüyorsunuz?

Minibüslere 10 dklık yol için indi bindi ücreti ne kadar?

Kullandığınız internetin günlük ücreti ne kadar? (hatta taahhütsüz günlük fiyatı ne kadar)

Farkındamısınız bilmiyorum ama TL acayip değer kaybetti

Şuda Bonus Olsun ;

Türkiye'nin kontrolünde olan Afrin-Cerablus bölgesinde üslenen Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) üyelerinin, Türk lirasındaki hızlı değer kaybından şikayetçi oldukları ve maaşlarını dolar olarak almak istedikleri öğrenildi

Ben internet cafe'de oynamıyorum.Eğer oynayacak olsaydım.Kulaklık bozuksa değiştirmeyi hemen yapıyorlardı.Herhangi bir sıkıntı da örnek internet gittiği zaman süre dondurulma işlemi yapılıyor.

Hergün Minibüs kullanmıyorum ben hergün bir yere gitsem eğer zaten bu oyuna o parayı vermenin bir anlamı kalmaz.(Minibüsle bir işim varsa o gün bitirecek şekilde giderim)

Kullandığım internette sadece ben oyun oynamıyorum.Alış veriş yapmaktayım.İnternet gitmesi halinde telefonla arayıp sorunu belirteceğim kişiler var.Ve en geç 24 saat içinde sorunum düzeltiliyor üstelik arıza durumunda sürede fatura'dan fiyattan düşüyorlar.

Ben oyundaki sorunlardan şikayetçiyim.Ve bu oyunu senden daha iyi biliyorum.

3200 cash alırım hiç sorun değil hemde hafta'da 4 sefer alabilirim ama sorunlar hala devam ettiği için niye alayım.İnternette bağlanamıyorsun 5 ay sana her ay sözleşme fiyatını gönderiyorlar böyle düşün.Sen kullanmadığın birşeyi için neden para ödüyorsun ki.

Oyuna iyi bir düzenleme gelmesi gerekiyor.Ben öyle düşünüyorum belki bende hata olabilir fakat oyun ile normal yaşantını kıyaslama bu oyun için ekmek yemeyip cash alan banka'dan kredi çekip item alan kişileri gördüm.

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    30-35 tamamda 60 gerçekten çok fazla. Tamam 400 npoint yine 5$ ama bu oyunu da oynayanların %99u Türk parası verip alıyor. En azından premium fiyatlarına düzenleme gelmesi lazım.

Senior Member
    5 dolar 100 lira olsa oyunun suçumu kardeşim 3-4 senedir hala aynı konular oyun zamlanmıyor tl değer kaybetti ister bulgaristana git ister gürcistana paran bu dandik ülkelerde bile değersiz

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    5 dolar 100 lira olsa oyunun suçumu kardeşim 3-4 senedir hala aynı konular oyun zamlanmıyor tl değer kaybetti ister bulgaristana git ister gürcistana paran bu dandik ülkelerde bile değersiz
    Kardeş ne sanıyorsun ? Oyun için ülkemi terk edelim. Oyun makul fiyata gerilemezse oynanmaz bu kadar basit. Bütçemi zorlayıp eğlencesine oyun oynuyorsam oyun benim ve ülkemin durumunu görmezden gelirse kendi sonunu hazırlar ...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by L5her0000 View Post
    Kardeş ne sanıyorsun ? Oyun için ülkemi terk edelim. Oyun makul fiyata gerilemezse oynanmaz bu kadar basit. Bütçemi zorlayıp eğlencesine oyun oynuyorsam oyun benim ve ülkemin durumunu görmezden gelirse kendi sonunu hazırlar ...
    Oynamazsın olur biter bir nevi protesto edersin kendi çapında ama işe yarayacağını sanmam.

Senior Member
    Quote Originally Posted by L5her0000 View Post
    ps4 fiyatlarına baktınmı son zamanlarda birde ps4 oyunlarının fiyatlarına 500 liraya oyun var eyyyyy sony mi diyosun tl'nin değersiz olmasından kaynaklı artık bunu kafanıza bi sokun

Senior Member
    çok pahalı ..

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Gerçek para oyuna bu kadar etki ettiği sürece o eski günler hiçbir zaman gelmeyecek.