Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Haksız hapis cezaları

Merhaba,

Son zamanlarda oldukça artan haksız ban/hapis şikayetleriyle ilgili kendi tecrübelerimi aktarmak istiyorum.

Yaklaşık 10 sene önce tanışmıştık bu oyunla, level atlamanın zor olduğu ortalıkta sürekli coin isteyen tiplerin can sıktığı dupe koxp saçmalığının yaygın olduğu dönemlerdi. Ancak öyle güzel arkadaşlıklarda kurulmuştu ki oyunu bırakmak aklımızdan geçmiyordu, hesaplarımız hacklenene kadar Üzüldük ama hayatımıza devam ettik sadece bir oyundu bizim için.

Yıllar sonra tekrar aklımıza düştü alınan önlemler sayesinde artık çok daha oynanabilir bir oyun olduğunu düşündük. Haksızlıkların olmadığı daha adil bir oyun. Ancak öyle olmadığını çok kısa sürede öğrendik. Oyun içerisinde açıkça hile yapan oyuncuların çokluğu, defalarca yapılan şikayetler (videolu, kesin kanıtlı) ve hala oyuna devam eden hileciler. Öyle açgözlüler (tek hesapla değil üçer beşer hesapla yapıyorlar) ve öylesine kendilerinden eminler ki başlarına bir şey gelmeyeceğinden şaşırmıştık, yine de devam dedik, şikayetler sıraya konuyordur zamanı geldiğinde işlem yapılacaktır ama o zaman kadar oyuna daha fazla para yatırmadan devam edelim dedik.(malum şikayet etmek, hakkını aramak bile parayla olduğu için biraz verdik tabi) Fakat aynı gün aynı saatte 4 farklı hesap disconnect oldu ve tekrar girdiğimizde hepimizin nur topu gibi hapis cezaları olmuştu Makro, pedal hile hurda gibi şeylerle hayatlarımızda hiç işimiz olmadı, olanlarla da mesafemizi koruduk. Sonra forumlarda, yakında uzakta bu tip şikayetleri olanlarla iletişime geçtik. Çoğunun oyunu keyif için oynadığını, premium almadığını yani oyuna yatırım yapmadığını öğrendik, bizim gibi(tümü değil çoğu, ciddi para yatıranlar da var içlerinde). Ticket atanların büyük bir kısmı hala cevap bekliyor gelen cevaplar da var fakat hepsi aynı kelimelerle kurulmuş cümleler. Özetle söylenmek istenen ama açıkça söylenmeyen şu ver parayı çıkaralım karakteri hapisten. Peki çıkaralım da neden çıkaralım? Neden para verelim? 3 gün sonra 10 gün sonra kendimizi haksız yere tekrar hapiste bulmayacağımızın garantisi var mı? Kendimizden mi şüphe etmeliyiz, yapmışlarsa hak etmişizdir mi demeliyiz?

Tabiki burdan sorunumuza bir çözüm beklemiyoruz zaten oyunu bir daha başlamamak üzere bırakma kararı aldık. Etrafımızda KO oynayanlara da tecrübelerimizi aktarıyoruz, bir görev edindik Ancak oyunu önemseyen hala oynamak isteyen gerçekten haksızlığa uğramış pek çok oyuncu var ve siz kulaklarınızı onlara tıkamışsınız.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    4 hesabın birden zindana atılması ilginç hadi bir tanesi yanlışlıkla atıldı.d2 Karus estlantta aocta oturanların priesti macro ile 1 haftadır kasıyordu bir an o olabileceğin geldi aklıma.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    4 hesabın birden zindana atılması ilginç hadi bir tanesi yanlışlıkla atıldı.d2 Karus estlantta aocta oturanların priesti macro ile 1 haftadır kasıyordu bir an o olabileceğin geldi aklıma.
    Yok o olamam dediğim gibi premium almadım hiç o yüzden d2 de olmam da mümkün değil ki hiç d2 ye girmedim. 4 hesap 4 farklı kişinin ve istanbul un çok farklı semtlerinden giriş yapılan hesaplar. Onların da d2 ye giremediklerini çok iyi biliyorum.

Bu arada hapse gönderilen charım deneme amaçlı açtığım 40 level civarında bir BP ağaç kesip çıkanlarla aldığım peri ve kanattan sonra farm yaparken oldu. Kutuları otomatik topluyor diyedir belki sistem bunu ayıramıyordur bilemem.
    Last edited by poka; 09-29-2018 at 03:39 PM.

bi kaç sene evvel pazarda ki çarım hapse atılmıştı diğer çarda maden de atıldı. oyunu bırakmama sebep olmuştu. kim attıysa çok sövmüştüm ama şimdi teşekkür ediyorum vaktimi daha verimli değerlendiriyorum artık. illegal bir program kullanmayın keyif için oynayın bu başınıza gelir. oysa hile hack program vs kullanan tanıdıklarıma hiç birşey olmadı. Aslında bir kereye mahsus olsa cash alır çıkarırdım çarı ama yine atacaklar gerek yok .