Results 1 to 6 of 6

Thread: samming cr 30

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

samming cr 30

hesabıma gırıs yaptıgımda scamming cr 30 yazıyor bu nedemek oluyor yetkılı acıklarsa sevınırım ılk defa basıma böyle birşey geldi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Pazar mı tutuyordun ?

30 gün ban yemişsin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    30 gün olduğuna göre sağlam bir nedeni olmalı, eğer yanlış yazmadıysan muhtemelen oyun içi dolandırıcılık veya sahtekarlıktan olabilir. Doğrusunu elbette müşteri hizmetleri bilir ancak yaptığınız bu şekilde bir davranış varsa tekrarlamayınız. Eğer bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerine bilet atarak itiraz edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    dolandırıcılıktan dolayı 30 gün yemişsin kardeş. geçmiş olsun demiyorum. çek cezanı

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Dolandiricilik,kandirma girisimi ,yalancilik vs vs diye turetilebilir dolandiricilik gerceklrsmisse sinirsiz ban atardim ben en nefret ettigim sey dolandiricilik

kesin buda nttnin sahte sitesine yönlendiren karaktersizlerden birisidir. bi bitmediniz
    Last edited by Khenarth; 09-30-2018 at 01:50 PM.