Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 45
    Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    Eryudes bey,

Madem şikayet olmadan kontrol ediyorsunuz da neden sürekli pk olan yerlerde kişileri kontrol etmiyorsunuz bir kaç tane moderatör görevlendirip burada insanların şikayetlerini dinleyeceğinize otomatik kalıp cevap vererek geçiştiriliyor .

Olmuyorsa bu işleri bilen birilerine devredin

Junior Member
    Yıllardır USKO oynuyorum ve hayatım boyunca makro kullanmadım, bugün eve geldiğimde hesabım hapise düşmüştü ticket attığımda ise Macro kullandığım söylendi. Burda zindana gönderilen oyunculardan hiçbiri suçsuz değildir demişsiniz. Ben tamamen suçsuz yere hapise gönderildim o yüzden yaptığınız açıklamalarda biraz daha seçici olmanızı tavsiye ederim. Burda sizin tarama sisteminiz bende olmayan macroyu kullandığımı gösteriysa bu benim suçum değildir. Lütfen bu konuda daha hassas olmanızı tavsiye ederim ben haketmediğim yere hapisten çıkmak için 75 lira vermek zorunda kalıyorum.

Senior Member
    "MTB" kullanıcı adına sahip bilgisayarınzın "Masaüstü" yer alan illegal program nedeniyle bu hesabınızla beraber ikincil hesabınızda zindana gönderilmiştir.
    Hocam mümkün değil masaüstünü bırak pc de yok , hesabımı çıkarsam hapisten aynı sebepten dolayı tekrar gönderilme ihtimalim var o zaman aynı sebepten dolayı

Senior Member
    Elinize sağlık.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

28.09.2018 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 956 olmuştur. Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

bilgisayarımda bulunduğu söylenen programın ne kadar kullanışlı olduğunu görmenizi isterim..
    birde bana burda bişey kullanmışsın inkar etme diğerlerinin hakkına girme diyenlerde izlesin. 7EKiM2017

https://youtu.be/7x1bMAb7Lmg

Senior Member
    şey gibi bu olmadığı halde söylüyorum, bilgisayarında var , açmadım ama , açacaktın . gibi bişe bu tekrar söylüyorum bilgisayarımda yok

Junior Member
    peki dostum makro mause kullanana adamlar ve donanımsal araç kullanan adamlara birşey olmuyor bizim bilgisayarda ismini bile bilmedigimiz programlar yüzünden hapse düşmemiz adaletli bir durum mu ??????????? yoksa paranız mı bitti 950 küsür kişi hapse giriyor hepsi 1200 kc alıp karakterini hapisten çıkarsa yaklasık 10 bin lira para yapıyor
    Last edited by ScORp_LiON; 09-28-2018 at 06:04 PM.

Rosetta Serverindeki gözüm gibi baktıgım karakterim pazarda iken hapise gönderilmiş yıllarca edindigim bilgi ile imkansız olan birşey?

Server : Rosetta

Nick: TheRebelsOfIBULLI

Sürekli pk movie vs movie ceken birisi olarak şaşkınım...

Sayın yetkili arkadaşlar id X yazan yerleri kaldırmanızı istiyorum oyunda nickim X zan altında kalıyorum oyun içi pm ler geliyor hapis e mi düştün diye x yerini kaldırmanızı rica ediyorum saygılar

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FARUKbeydiyeceksin View Post
    bilgisayarımda bulunduğu söylenen programın ne kadar kullanışlı olduğunu görmenizi isterim..
    birde bana burda bişey kullanmışsın inkar etme diğerlerinin hakkına girme diyenlerde izlesin. 7EKiM2017

https://youtu.be/7x1bMAb7Lmg
    Tamam işte 1 kere denediysen ve hata aldıysan hesabın hapise gönderilir veya kapatılır.