Results 1 to 7 of 7
    Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Buy merchant bugu veya hilesi :)

İyi günler Manes Maradon townda buy pazar açan arkadaşa 8.5m den raptor +1 atayım dedim raptoru attım adam anında oyundan çıktı 1 coins bana geldi bugmudur hilemidir bilemiyorum )

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    İyi günler Manes Maradon townda buy pazar açan arkadaşa 8.5m den raptor +1 atayım dedim raptoru attım adam anında oyundan çıktı 1 coins bana geldi bugmudur hilemidir bilemiyorum )
    İlginç bir ara vardı tekrar mı ortaya çıktı, fakat bu tarz bir hile olan adam neden +1 raptorla uğraşsın, belkide test ediyordur.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Relog attım para geri geldi bug oldu herhalde

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Kok efsane bir siteydi fakat oyuncuların eşyalarını göstermesini doğru bulmuyordum. Ama şeffaflık olmasını sağlıyordu o ayrı konu.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Buy Pazar Bug'u Yada Hilesi Oluyor, Bir Ara Old Takı Satmıştım Para Gelmedi Takı Gitti.

Buy pazarı kurduktan sonra windows moda geçerseniz yada çok nadirde olsa oyunu arka plana alıp başka oyun yada tam ekran film izlediğinizde bu bug oluyor. relog atınca para inventory nize geliyor..

Senior Member
    Quote Originally Posted by MEHMETKIRLl View Post
    Buy pazarı kurduktan sonra windows moda geçerseniz yada çok nadirde olsa oyunu arka plana alıp başka oyun yada tam ekran film izlediğinizde bu bug oluyor. relog atınca para inventory nize geliyor..
    o durumda genelde bug splat hatası alıyorum ben. o şekilde envanterde değişiklik olursa yani. al sat farketmez