Results 1 to 7 of 7
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

Angry Eslant lure yapma

Gözünüzü sevim bakın artık heryerden yazıyorum banlayın artık şunu eslantta spot kalmadı heryerden yaratık çekiyor
    Last edited by IBlackWicked; 09-28-2018 at 05:23 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bu tür durumları videolu bir şekilde CR bölümünden bildirebilirsin.

Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Bu tür durumları videolu bir şekilde CR bölümünden bildirebilirsin.
    Sen ciddimisin bu yazıda biraz empati yapmaya davet ediyorum sizi spotta exp kasiyorsun biri geliyor devamlı lure yapıyor sen video aldın cr attin misal 1 gün sonra ban yedi (bu süre uzayabilirde kısalabilirde) o süre zarfinda ne yapmayı planliyorsun spottan ayrılmayımı yoksa yatanları kaldırmayımı yada nede olsa ban yer devam edin gelir gene yatırır ban yiyene kadar diye bir düşünceye dalmayımı?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Luring en can sıkıcı durumlardan biri, bu konuda ayn fikirdeyiz. Ama herkesin görebildiği bir bölümden karakter ismi paylaşman, birini suçlaman mümkün değil ve kanıtın yok. Kanıtın varsa da CR bölümü üzerinden paylaşabilirsin. Herkes için aynı olan bir kural senin için de aynı olması gerekiyor.

Senior Member
    aslında expi bölen kişileri buradan yazınca. -nick belirtme sadece slot sunucu ve ırk belirt- gmler görürse kontrol ediyordu. bana zamanında paramunda çok yardım ettiler. rica ediyordum. 15 20 dk sonra ban geliyordu. sana denk gelmemişler galiba şuan

Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    aslında expi bölen kişileri buradan yazınca. -nick belirtme sadece slot sunucu ve ırk belirt- gmler görürse kontrol ediyordu. bana zamanında paramunda çok yardım ettiler. rica ediyordum. 15 20 dk sonra ban geliyordu. sana denk gelmemişler galiba şuan
    Discord anlık bildirime bakıyorlar zaten ama bugun haftasonu neden anlamıyorsunuz gece saat 04:00 gibi başladı insanalrı yatırmaya sabah 10 veya 11 gibi ban yedi bukadar basit bişeymiş gibi anlatmayın devamlı lure yapıyor guard çekiyor siz hiç 5 saat ugraştınızmı boş beleş yazmayınız lütfen.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Disturbing Play' e Sosyal sorumluluk Cezası verilebilir. (Örn: Rahatsız ettiği kişilere 1000 adet ibex verilmesi, The Spirit of Logos çıktığında exp kasan oyunculara pm atması gibi.)

**Bu süre zarfında bütün skilleri ve trade özelliği pasif hale getirilecektir.