Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Question Ceza Alan Forum Hesapları Hakkında [Mahkeme]

Merhaba,

Arkadaşlar Ceza Alan Bir Çok Forum Kullanıcısı Var Onlardan Biride Benim Oyunda Legal Olup Forum da Bir Kaç Sebepten Ban Yiyen Oyuncunun Bir Defalık Affa Uğraması Gerekiyor, Oyun İçi Hile Kullananlara Af'dan Kesinlikle Bahsetmiyorum, Bu Eski Oyunculara Moral Cheat Report Yapan Kişileri Oyundan Soğutmamaya Yarar, Legal Oyuncuyu Tekrar Oyuna Kazandırma Hem NTTGamenin İşine Yarar Hem Bizim Diye Düşünüyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunun için mahkemeye gerek yok, daha önce forum kurallarını fazlaca ihlal ettiği halde pişmanlığını dile getiren kullanıcıların forum hesaplarını tekrar geri açmıştık. Elbette bu kişilerin başta küfür ve asılsız iftiralarla sağa sola saldırmamış kişiler olması gerekiyor. Bu kriterleri taşıdığına inanan herkes bizlere hesaplarının tekrar açılması için başvurabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bunun için mahkemeye gerek yok, daha önce forum kurallarını fazlaca ihlal ettiği halde pişmanlığını dile getiren kullanıcıların forum hesaplarını tekrar geri açmıştık. Elbette bu kişilerin başta küfür ve asılsız iftiralarla sağa sola saldırmamış kişiler olması gerekiyor. Bu kriterleri taşıdığına inanan herkes bizlere hesaplarının tekrar açılması için başvurabilir.
    Benim Ceza Aldığım Sebep Paylaşımdı +6 Ay'dı Sonradan Banlı Olduğum Halde + Forum Kuralları Aykırılığa Döndü Ve Sınırsız Oldu. Bu Sebepten Dolayı Oyunu Bırakma Durumuna Geldik Ve Report Yaptığım Bir Hesapdı Şuan Her Chaos'da Bir Koxper Denk Geliyor, Ve Bu Legal Olarak Ban Yiyen Biri İçin Sinir Bozucu Olabiliyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Comancheros View Post
    Benim Ceza Aldığım Sebep Paylaşımdı +6 Ay'dı Sonradan Banlı Olduğum Halde + Forum Kuralları Aykırılığa Döndü Ve Sınırsız Oldu. Bu Sebepten Dolayı Oyunu Bırakma Durumuna Geldik Ve Report Yaptığım Bir Hesapdı Şuan Her Chaos'da Bir Koxper Denk Geliyor, Ve Bu Legal Olarak Ban Yiyen Biri İçin Sinir Bozucu Olabiliyor.
    Speedycort isimli forum hesabınız bir kaç kez uyarıldı ve sonrasında aynı eylemlere devam etmenizden dolayı süresiz olarak kapatılmıştı.

Ceza aldığınız hesap ile farklı platformlarda yaptığınız paylaşımlar, burada yazdığımız her bir harfin görselini yine bu platformlarda paylaşmanız ve Scorp_Lion'un söylediği gibi asılsız iftiralarınız, hakaretleriniz ve şirket çalışanlarına, forum moderatörlerine yönelik aşağılayıcı sözlerinizden dolayı özellikle sizin forum hesabınız hiç bir koşulda tekrar aktif olmayacaktır.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Speedycort isimli forum hesabınız bir kaç kez uyarıldı ve sonrasında aynı eylemlere devam etmenizden dolayı süresiz olarak kapatılmıştı.

Ceza aldığınız hesap ile farklı platformlarda yaptığınız paylaşımlar, burada yazdığımız her bir harfin görselini yine bu platformlarda paylaşmanız ve Scorp_Lion'un söylediği gibi asılsız iftiralarınız, hakaretleriniz ve şirket çalışanlarına, forum moderatörlerine yönelik aşağılayıcı sözlerinizden dolayı özellikle sizin forum hesabınız hiç bir koşulda tekrar aktif olmayacaktır.
    Uyarı Sarı Kırmızı Kart Şeklinde Verilir, Haberim Olmadan Uyarıyı Nerden Bilebiliriz? Ayrıca Başka Platformlarda Yazılanlara Bakarak Cezayı Devlet Verebilir, Ve O Halde Sizin Hakkınızda Tüm Yazanların Banlanmasını İstiyoruz, NTTGame Kendini Devletle Bir Tutmamalı Ne Söylediğimi Biliyorum, Ben Yine Oyunu Düşünerek Bir Öneride Bulundum, 6. Ay Bu Söylediklerin İçin Fazla Bile Sonuçta Banlı Olunca Kaybedecek Ben Değilim, Server TPT, Macro, Pedal Vs'den Geçilmiyor Savaştan Savaşa Giriyorum.
    Last edited by Comancheros; 09-27-2018 at 01:03 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Affetmek büyüklüktür.Adam yolda görse sizi tanımaz.Ancak kim olusa olsun insanları aşağılamak iyi bir davranış değil.Eleştir ve aşağılamayı biribirinden ayrı tutmak gerek.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Affetmek büyüklüktür.Adam yolda görse sizi tanımaz.Ancak kim olusa olsun insanları aşağılamak iyi bir davranış değil.Eleştir ve aşağılamayı biribirinden ayrı tutmak gerek.
    Bazı Yetkili Arkadaşlar Böyle Devam Ettiği Sürece User Sayısı Günden Güne Düşerek İllegaletide Artacaktır, PVP, Koxp, TPT, Macro, Pedal, Macro Pedal Kullanana Bile 4 Hak Tanıyorlar, Gerisini Sen Düşün Ben Çoktan İtemleri Satmıştım, Exp Boss, Görev Sıfırlama Ve Savaş Chaos Harici Bişey Oynanmıyor, Zaten Chaos'da Full Koxp Var Şikayet Eden de Yok.

Ah sipidyy üzüyor bu khenarth seni,haksızda değil sanırım bazen bizlerin oyuncu onlarında yönetimde olduklarını unutmamak lazım diye düşünüyorum.Bu, sadece forum yetkilisi veya test yetkili olsa bile.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Sanırım malum forumdaki spedycort sensin. Buradaki üslubunu geçtim o forumda halen 7/24 insanları kışkırtmak için debelenip asıllı asılsız bir sürü ithamda bulunuyorsun. Sonra buraya gelip hesabımı affedin falan diyorsun. Samimiyetten yoksun bir durum.

Halihazırda yazdığın forum hesabıyla rahatça hile bildirimi yapabilirsin, ayrıca Discord denilen program aracılığı ile de kanıtsız anlık reportlama yapılabiliyormuş. Denemeni tavsiye ederim.

Sağlıcakla kal.

Senior Member
    Önce forumda mod olabilmek için yetkililere yağlar ballar olamayınca sözde hak savunucusu , direnişçi olmalar , yetkilileri eleştirmeler

Gerçek kişiliğini yazmaya kalksak insanların midesi kaldırmaz sadece okurken bile , en hafif tabiri ile ikiyüzlü , insanları kışkırtan , hak arayanların konularına oh iyi olmuş tarzı yazan , sevmediği kişilerin başına bişi geldiği zaman dalgalar geçen , post sayısı ile adamlık seviyesini ölçüp kendini adam karşıdakini aşağı gören biri hiç şaşırmadım hak hukuk bekçisi olmasına , özgürlük elçisi falan da olursa şaşırmam

Khenartın eline sağlık gereken cevabı vermiş , bilenler yazsın da bilmeyenler de nası biri öğrensin.