Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Unhappy TÜRK GM'ler TEK ÇÖZÜM SİZ SİNİZ :)

#BIP-715-44498
    BU KODDAKİ SUPPORTUM YANİ DESTEK E ATTİGİM POST.

KARAKTERİM FACEBOOK YÖNLENDİRMESİ ÜZERİNE SOYULMAYA KALKIŞILDI üzerimdeki herşeyin kitli olması nedeni ile birşey alamadı sadece 40m para +1 reb ds +1 reb ss +1 reb ms vardi onlarıda almış. Hb +11 +3 iron belt +2 iron belt favo 3 favo 2 lil 2 dual tüm setim duruyor

Str pri setini almış +8.

Yaptıgım bi yanlıştı evet ama bu yanlışa meal veren payda var sitede cünkü nttgame nin orjin sitesinden yönlendiriyorlar adiler.
    14.yıl etkinligi adı altında katılma başvurusu diye facebook üzerinden otp yi iptal etmelerine eliniz ile yani elim ile musade etmiş oldum ama tamamen bir tezgah içinde olduğumun farkına ancak 20 dk sonra varabildim. chara girdigimde ise bana pm atarak banlanacaksın ahaha yazan birisi geldi. başkada bişey yok charıma karakterime giremiyorum

Nick: FackBoYys Sw: Dies

Lütfen yardımcı olun ticket de attım ama baya yüklü itemler var karakterde kilitli allahtan yardım lütfen. HACK ACCOUNT PROBLEMİ

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Durumunuz için üzüldüğümü belirtmek isterim. Hiçbir şekilde NTTGame sosyal medya sayfalarındaki paylaşım ve fotoğrafların altında yorum olarak #NTTGame...Events gibi yönlendirmeler yapılmamaktadır. Bu sıralar 14.yıl etkinliğinden ne kazandın? gibi oyun içi mesajlar çekilerek oyuncuları kandırmaya çalışanlar var. Ayrıca, bu gibi durumların önüne geçilmek için forum olsun, oyun içinden olsun gerekli bilgilendirmeler sürekli yapılmaktadır.

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Eğer hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız, destek bileti atmanız gerekmektedir. Sırasıyla Bilet Gönder > NTT Portal > Hesap Çalınması kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekmektedir.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir. Eğer kategori seçemiyorsanız tarayıcınızda CTRL+F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Destek Ekibi

Junior Member
    Aynen bahsettiginiz gibi oldu. Ama destekte türk yazı kabul oluyormu bilmiyorum yardımcınız rica ediyorum. Ticket attım bi dönüş bekliyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Elbette türkçe yazabilirsiniz. Bekleme süreciniz var. Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde sırasıyla bakılmaktadır. Bu süreçte yeni destek bileti atmayınız veya var olan biletinize yanıt gelmeden cevap ekle butonuna basarak yanıt eklemeyiniz. Mesait saatleri içerisinde en geç 72 saatte yanıt gelmektedir. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Junior Member
    Teşekkür ederim bekliyordum

Tags for this Thread