Results 1 to 7 of 7

Thread: Tpt ip mach

Junior Member

Tpt ip mach

Merhaba

Daha önce illegal yazlım kullanmadan dolayı ban yemiştim daha sonrasında legal temiz oyun oynama kararı aldım ve çharım banlandı
    Oyunu sadece 1 keremi oynuyabilicez bundan sonra oynamak istersek bile ban yiyecez ne yapmamız gerek makul bir cash çekmişdim ve zararım büyük.

Ne yapmamız gerek şuan yardımcı olursanız seviniriz

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Aynen öyle 1 kere oynuyabilicen tbl ve koxpa bılaşan bir daha uslanmaz alışmış kudurmuştan beterdir hem sen oyunu ne diye oynayacan sigara parasına gb kasıp satmak için mi ?

Bu zamana kadar oynayacak olsan zaten çar dizer oynardın. 5-6 senedir aynı çara emek veren bizlerin emeğini çalıcaksın sonra ben legal başladım ban yedim diyeceksin olmaz öyle.

Git yeni pc al, yeni internet bağlat bundan sonra da aklın başına gelmiştir daha da kullanmazsın. Ha yapmam mı diyorsun yalllaaaaaaah başka kapıya.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Aynen öyle 1 kere oynuyabilicen tbl ve koxpa bılaşan bir daha uslanmaz alışmış kudurmuştan beterdir hem sen oyunu ne diye oynayacan sigara parasına gb kasıp satmak için mi ?

Bu zamana kadar oynayacak olsan zaten çar dizer oynardın. 5-6 senedir aynı çara emek veren bizlerin emeğini çalıcaksın sonra ben legal başladım ban yedim diyeceksin olmaz öyle.

Git yeni pc al, yeni internet bağlat bundan sonra da aklın başına gelmiştir daha da kullanmazsın. Ha yapmam mı diyorsun yalllaaaaaaah başka kapıya.
    Şu forumdaki üslubunu bir düzelt önce sen. Burası kahvehane değil bir oyunun resmi forumu.

Temiz başlangıç yapmak isteyenlere yöneticiler gerekli uyarıyı ve yönlendirmeyi yapıyor senin müdahil olman gereken bir mevzu değil.

Member
    Nickname
    Shadowstorm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Çok güzel olmuş çok da hoş olmuş malesef ki her açtığın charına ban atılmıyor keşke atılsa sen ve senin gibilere yüksek ihtimal chaos koxperıydın mavi kutuları biriktirdiğin charın ban yemiştir inş.

Junior Member
    Oynamıcam zaten para kasma derdim yok çhar dizmekdi amacım sadece tl ile item almak istemedim bunun için illegal yazılım kullandım önceden ve çharım banlandı cezasını çekdim sonrasından normal olarak oynamak istedim genei ile gm arkadaşlar ceza işlemi önceki yaptıgıınız illegal olayından sorumludur yeni açtıgıınız legal karakterden sorumlu değil demişdi.

Benim gibi umarım cok kişi vardır zaten pvp yönlenmiş durumdular kötü yorum yazan arkadaşlar elinize birşey geçmez geçmişde hepiniz malum yazılımı kullandınız

Ama GM arkadaş konuya cevap verirse sevinirim pc ve internet değiştirme gibi bir durumum yok temiz kurulum ve format sonrası başladım ve tpt ip mach yedim
    Last edited by AN4KRA; 09-24-2018 at 11:14 PM.

Junior Member
    ShadowST

Kimseyi üzecek bir haraketde bulunmadım chaos ft jr hiç birine girmedim sadece oto hp mp ve switc için kullandım mage oynuyordum ben bu yazılımı sadece 1 kere kullandım bilgin olsun zaten nttgame yöneticileri anlarlar iftira atmayın insana sürekli hile yazılımı kullandı ve bundan sonrada kullanacak gibisinden

Bu oyunun %90 malum yazılımı kullandı npt yaptı halen oyunda olan clanlarlar ve özellikle oyunun tekeli bunlarda üst serverlerde tpt ıp mach yemeleri gerekmiyormu büyük ihtimal sende kullandın (İftira oldu demi)

Şimdi git pazarda ucuz itemleriniz tl ile alınır floodunu geç sen manes de oynuyorsun kimin ne olduğunu biliyoruz Kurian ların % 90 nı Multiclient bana 5 6 m mavi kutu için iftira atacağına sen bu multiclieri nttgame cr ihbar et
    Last edited by AN4KRA; 09-24-2018 at 11:14 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hiçbir oyuncunun önceki cezası yeni hesabı üzerinden devam ettirilmez. Bilgisayarınızı temizlediğinize emin misiniz? Yine de bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerine bilet atarak itiraz edebilir ve destek isteyebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.