Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Junior Member
    aynı şekilde başıma gelmiş bir olay,charı pazara bırakıp afk oluyorum,kimseye fiyat konusunda ks atma veya baska birisinin pazarının üstüne de kurmuyorum ki zaten al sat yapan biri degilim bastıgım +7 itemleri veya düşürdügüm dropları pazara koyuyorum charın basına gectigimde pm var aynen bu sekilde ''naber lan .......... '' gibisinden ve bunu report ediyorum tarih gozukecek sekilde,gelen cevap ise ''lütfen konusmanın basını ekleyeniz'' yav bası yok ki tanımadıgım biri anama söverek selam vermis ve bunu report ediyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LemonShark View Post
    aynı şekilde başıma gelmiş bir olay,charı pazara bırakıp afk oluyorum,kimseye fiyat konusunda ks atma veya baska birisinin pazarının üstüne de kurmuyorum ki zaten al sat yapan biri degilim bastıgım +7 itemleri veya düşürdügüm dropları pazara koyuyorum charın basına gectigimde pm var aynen bu sekilde ''naber lan .......... '' gibisinden ve bunu report ediyorum tarih gozukecek sekilde,gelen cevap ise ''lütfen konusmanın basını ekleyeniz'' yav bası yok ki tanımadıgım biri anama söverek selam vermis ve bunu report ediyorum
    2013 kayıtlı forum hesabınızdan ilk post ama mobildeyim fazla kurcalamayacağım. Küfür konusundaki kriterlerimiz bellidir, uygun raporladığınız sürece kullanıcılar mutlaka ceza alır.

Yine de bu gibi konuları bizlere iletmekten çekinmeyiniz. Her itiraz edilen raporu titizlikle inceliyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    küfür ban nedir arkadaşım ? Bu işi suistimal ediyolarsa herhangi cezai işlem uygulamayacaksınız.Küfür ban olayına karşıyım herkes takılsın kafasına göre.Adam küfür ettiyse kapat pm'yi olsun bitsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    2013 kayıtlı forum hesabınızdan ilk post ama mobildeyim fazla kurcalamayacağım. Küfür konusundaki kriterlerimiz bellidir, uygun raporladığınız sürece kullanıcılar mutlaka ceza alır.

Yine de bu gibi konuları bizlere iletmekten çekinmeyiniz. Her itiraz edilen raporu titizlikle inceliyoruz.
    siz söyleyince farkettim yanlıs hesaptan attıgımı,genelde forum için diger accountlarımı kullanıyorum,dilerseniz son açtıgım 2 küfür cheat reportunu iletebilirim size