Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Junior Member Felix_'s Avatar
    Nickname
    ARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bencede droplar azaltılmalı, bir felankorcu olarak söyleyebilirim ki ds +7li, ful hp li bir roguem ile felankora sadece %10 %5 atıp hemen görünmezlik basarak 2 kere drop aldım. Arkadaşların o dediği 39 kişi yok 3 party paylaşıyor felan hepsi hikaye... Özellikle Manes için söylüyorum
    #direnPUSS

Senior Member
    aaaaaa ne gerek var şimdi . oldumu yani..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Felix_ View Post
    Bencede droplar azaltılmalı, bir felankorcu olarak söyleyebilirim ki ds +7li, ful hp li bir roguem ile felankora sadece %10 %5 atıp hemen görünmezlik basarak 2 kere drop aldım. Arkadaşların o dediği 39 kişi yok 3 party paylaşıyor felan hepsi hikaye... Özellikle Manes için söylüyorum
    Bizde yedik 7ds takıp kendini ifşaa eden asas.

Junior Member
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Joplar arasında en cılız asas spike den başka bişey yok.Drain kaldırıp çöp mü etsinler.
    Warior gibi 50 metreden yere vurmuyoruz yada mageler gibi 30 nova atamıyoruz.Bence bu dengesiz karekterlere çözüm bulunmalı.
    Okçu olmasın sakın o?

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Başkalarının yapabildiklerini sizde yapabilirsiniz neden yapamadığınız şeylerin sürekli değişmesini talep ediyorsunuz ?

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Oyunun en büyük bosslarından birisi, bırakında o kadar drop atıversin diyeceğim ama şimdi ultima 1gb atıyor diyeceksiniz.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Felo Görevini Bile Yapamıyoruz, Siz Neyden Bahsediyorsunuz.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Felonun tek sorunu, görev itemli full hp str verip kalkan giyen ve 800 def basıp nerdeyse olumsuz olan yuzdecı charlar.Bunlar aynı zaman da lupusta bırakmıyor.Buna çözüm gelmeli.Ft için mage açalım, farm için okçu açalım, a-f-k farmı için bp pri açalım felo için de yüzdeci char açalım.Ben o kadar uğraşığ dizdiğim charı oynayarak bir şey yapamayacak mıyım?? Zaten bu yüzden bırakıyorum.İtemlerim satışta.Oyunluktan çıtı bu oyun.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Farklı bir konuda da benzer şeyler söylenmişti. Yine aynı şekilde drop düşmesini uygun bulmuyorum. Bence felankorun resistans, HP, def gibi değerleri yükseltilerek, % gibi yeteneklerin kullanılmasını engelleyerek daha zor kesilmesini sağlamak daha iyi olacak. Felankor etrafında dönen PK çok canlı ve keyifli oluyor. Bunun yanında verdiği drop da daha anlamlı olacaktır.

Senior Member
    Drop düşürülmesi çok saçma ama Asasların % yüzde atması kapatılırsa cz de daha aktif pk döner.