Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42

Mevcut sistemde Felodan 2 tane GOLD bar atması dengesiz.

eskiden farm çoktu saatte 15m kasılabiliyordu 2 tane atiyordu eywallah, şimdi farm saatte 5mye kadar büyük ölçüde düştü. felodan 2 tane gold bar atması dengesiz.

felocular gelip linç eder şimdi.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Selam,
    Aktif bir oyuncu olarak felankoru genelde 4-5 parti ortak kesip kişi başı 5-10m gelecek şekilde pay ediyor bir düzenleme gelmesini ben istemem zaten pk yi canlandırıyor felankor'un çıkması

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Dostum felankor için adamlar felankor asası diziyor kolda kalkan hp stat full Piyasası bile oluştu.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Felankora % atma kaldırılsın kalan hali oldukça iyi durumda. Zaten en kötü 3 parti kesiyorsun dropları bölünce kişi başı pek bir şey kalmıyor.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Selam,
    Aktif bir oyuncu olarak felankoru genelde 4-5 parti ortak kesip kişi başı 5-10m gelecek şekilde pay ediyor bir düzenleme gelmesini ben istemem zaten pk yi canlandırıyor felankor'un çıkması
    moderator olman birşeyi degiştirmez sende felankor donuyorsun galiba? çünkü tek başına felo alan asaslar var. ve bunu normal bulman sacma. bizde ko oynuyan kişileriz ve feloyu 4-5 pt kimse kesmez pay anlamında en fazla 2 pt vardir. ve genelde hep 1 party asaslar alır
    Last edited by ant_yrEZUuqB; 09-22-2018 at 03:12 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ant_yrEZUuqB View Post
    moderator olman birşeyi degiştirmez sende felankor donuyorsun galiba? çünkü tek başına felo alan asaslar var. ve bunu normal bulman sacma.
    Ben felankor dönmüyorum arada pk'da denk geldikçe evet kesiyoruz. Konuda felankor dropların düşürülmesini istemişsiniz farklı görüşlü bir çok oyuncu mevcut bana kalsa droptan çok kesilmesini zorlaştırırm daha güzel pk olabilir. Dropları düşürdüğünüzde kesen sayısı'da azalır pk da kötü etkilenir.
    Last edited by Death_Stroke; 09-22-2018 at 03:13 PM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    moderator olman birşeyi degiştirmez sende felankor donuyorsun galiba? çünkü tek başına felo alan asaslar var. ve bunu normal bulman sacma. bizde ko oynuyan kişileriz ve feloyu 4-5 pt kimse kesmez pay anlamında en fazla 2 pt vardir. ve genelde hep 1 party asaslar alır
    Feloyu asaslara kaptırmayın sizde yada daha iyisi sende asas ol pastayı tek başına ye.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    moderator olman birşeyi degiştirmez sende felankor donuyorsun galiba? çünkü tek başına felo alan asaslar var. ve bunu normal bulman sacma.
    Her oyuncu gibi moderatörler de felankor kesebilir bunda garip olan ne var ki? Eğer kesen partide yer alıyorsak her oyuncunun hak ettiği drop payı kadar pay alırız, sen moderatörsün herkese 10m sana 20m mi diyecekler Bir de sadece bizim istememiz ya da istememizle yapımcı aaa moderatörler istemiyormuş dur yapmayalım demezler. Herkes gibi moderatörler de bu forumda özgürce fikrini belirtebilir, beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz.

Kendi fikrime gelirsek de, açıkcası ben de aynı şekilde düşüyorum sonuçta felankoru 3-4 parti olarak kesiyorsunuz ve paylar zaten kişi başı 5-10m arası bir şey oluyor. Droplarını düşürmek bu efsane boss'u çöp yapmaktan başka bir şeye yaramaz. Yüzde kaldırılsın mı kaldırılmasın mı konusuna gelirsek de rogue olmama rağmen herkese eşit bir durum oluşacak ve başkaları tarafından suistimal edilmeyecekse elbette kaldırılabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Manes sunucusunda oynayan bir oyuncu olarak fikrimi belirtmek istiyorum. Manes sunucusunda etkinlik saatleri dışarısında PK oldukça zayıf ama etkinlik saatlerinde ve özellikle Felankor yaratığının bowl bölgesinde belirmesi ile birlikte PK muhteşem şekilde canlanıyor.

Gelelim Felankor yaratığından elde edilen eşyalara. Hepimiz biliyoruz ki Felankor yaratığı kolayca öldürülebilen bir yaratık değil. Kaldı ki Felankor yaratığı iki ırkın savaştığı bölgenin tam ortasında beliriyor. Bu bölgede belirmesi yüzünden iki ırk birbirleri ile sürekli savaşıyor. Böyle bir durumda hangi ırkta isek kendi klanımız dışarısında oyun içerisinde güvendiğimiz başka klanlardan da yardım istiyoruz. Yardım istememizin sebebi ise karşı ırktaki oyuncuların çok kalabalık olması ve Felankor yaratığının ölmesine engel olmaları.

Örnek vermek gerekirse eğer son Felankor yaratığından elde ettiğimiz eşyalar şu şekilde; 2x Gold Bar, 1x Iron Neck. Manes sunucunda ortalama bir Iron Neck 11 GB civarı bir para ediyor. Üzerine iki adet daha GB eklediğimizde 13 GB ediyor. Felankor'un öldürülmesinde katkıda bulunan oyuncu sayısı ise 39 kişi. Evet yanlış okumadınız 39 kişi. 39 kişiye pay edilen para miktarı ise 33 M oluyor.

Senior Member
    Joplar arasında en cılız asas spike den başka bişey yok.Drain kaldırıp çöp mü etsinler.
    Warior gibi 50 metreden yere vurmuyoruz yada mageler gibi 30 nova atamıyoruz.Bence bu dengesiz karekterlere çözüm bulunmalı.