Results 1 to 3 of 3

Angry Ics giriş yapamama hk.

Arkadaslar uzun bir aradan sonra hesabima girmek istiyorum. Lakin zamaninda aktif hale getirdiğim ics sistemine giriş yapamiyorum. Telefon numaram değiştiği için doğrulama kodu yollayamiyorum. Telefon numarami güncellemek istiyorum otp kodu istiyor. Anyotp açamadiğim için tel no değişemiyorum. Sitesine giriş yapmayi denediğimde ise mobil doğrulama yada gene otp kodu istiyor. Başina gelen varmi varsa nasil çözdü yardimci olabilirmisiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Telefon değişikliği için destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Destek biletini otp/ıcs kategorisine göndermeniz gerekiyor. İstenilen bilgileri doğru sağladığınız vakit müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır.

Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1 NPoint olmalıdır. Bilet gönderirken, kategori seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak sayfayı yenileyebilirsiniz.

Destek Sistemi

vala bu cok kötü bir şey başıma geldi ondan biliyorum 1 hafta sürer bilgilerini unuttuysan sürünürsün değiştirene kadar vala akıllandım ama bundan sonra oyunda adım atsam deftere yazıyorum açılış günü dogm tarihi vs herseyi bir eposta deişcem valaha 10 gundur akraba olduk ticketci yetkılılerle alah düşürmesin onlarda bizim güvenliğimiz için yapıyorlar biliyorum sözüm yok allah başımızdan eksık etmesın onları