Results 1 to 3 of 3
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Magic bag silinmiyor( son güncellemeden sonra)

Yeni gelen güncellemeden sonra hiç bir şekilde silemedim yetkililerin bundan haberi varmı ? Ring basamıyoruz bu yüzden

Member
    Nickname
    Complication
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    24.08.2018 magic bag'im bu bahsedilen bug sorunu yüzünde silinmişti bir konunun altına moderatörler evet bu bir bug düzeltilecek iletiyoruz vs. demiş.Bunun üzerine ticket attım ve aldığım :@

Posted on: 24-08-2018 / 14:00
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durum bir oyun hatası değildir. Magic Bag eşyası artık oyuncular tarafından silinebilmektedir.

Hesabınızı incelediğimizde, Magic Bag eşyanızı sizin sildiğinizi görmekteyiz. Bu durumda ne yazık ki herhangi bir işlem yapamayacağız.

İnventory'i açıyorum sürekli bir eşya silme uyarısı ile karşılaşıyor hali ile kabul etmiyorum ama bu bir olur iki olur dalgınlığıma gelip accpet demişim.Bu sorun benim sorunum olmamalı ya.ayıptır.
    Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hpehlivan View Post
    Yeni gelen güncellemeden sonra hiç bir şekilde silemedim yetkililerin bundan haberi varmı ? Ring basamıyoruz bu yüzden
    Merhaba,

Konuyla ilgili olarak destek sistemine Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisinden bilet göndererek ilgili eşyanın silinmesini talep etmen gerekiyor.

https://support.nttgame.com/