Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Familiar

Question Familiar

Nasıl kullanabilirim bunu? Yardımcı olacak var mıdır..

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Görselde belirtmiş olduğun aslında bir evcil hayvan dönüşüm parşömeni. Maradon bölgesinde bulunan [Familiar Tamer] Kate ile görüştüğünde ikinci seçenek olan "Familiar Hatching and Transform" kısmına tıkladığında evcil hayvanını ve dönüşüm parşömenini ilgili kutucuklara yerleştirdiğinde evcil hayvanın artık sexy santa olacak.

Evcil hayvan hakkında bir çok detaya ulaşmak için evcil hayvan hakkında oluşturulmuş rehbere göz atabilirsin.

[Rehber] Pet / Evcil Hayvan

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Uzun süre aktif olarak oyun oynanmayan karakterlerde bazı petler buga giriyor, bende de vardı bu şekilde olan pet. Ticketla çözülebilen bir problemdir yada daha basit bir çözüm bilen arkadaşlar yazarsa bende sevinirim.

Senior Member
    Arkadaşlar bu direk pet. Dönüşüm kağıdı değil.

Bu peti aldıktan sonra sağ tık yaparsan yerine oturur. ve Trainer'dan alacağın bir mavi taşla canlandırabilirsin.

@protagonist senin dediğin konuya gelirsek bazen petler sağ tıkla yerine oturmuyor. Onu diyorsun sanırım. O peti bankaya koy. Yan çarına al. Yan çarında aktif et. O bug geçiyor. Sonra tekrar asıl çarına alabilirsin.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    @protagonist senin dediğin konuya gelirsek bazen petler sağ tıkla yerine oturmuyor. Onu diyorsun sanırım. O peti bankaya koy. Yan çarına al. Yan çarında aktif et. O bug geçiyor. Sonra tekrar asıl çarına alabilirsin.
    Bu yöntem sorunu çözecektir.

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    Arkadaşlar bu direk pet. Dönüşüm kağıdı değil.

Bu peti aldıktan sonra sağ tık yaparsan yerine oturur. ve Trainer'dan alacağın bir mavi taşla canlandırabilirsin.

Teşekkürler, işime yaradı.

Sanırım dediğiniz bug şuan bende olmakta.yan hesaplarıma alıyorum yine aynı sorun yerine oturmuyor pet. Hiçbir türlü aktif edemiyorum..
    Last edited by viessaheilynnn; 09-22-2018 at 02:04 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by viessaheilynnn View Post
    Sanırım dediğiniz bug şuan bende olmakta.yan hesaplarıma alıyorum yine aynı sorun yerine oturmuyor pet. Hiçbir türlü aktif edemiyorum..
    Bu tarz durumlar genelde pet'i magic bag'e koyduğunuzda yaşanmaktadır. Yukarıda yazdığı gibi yaptığınızda düzelmesi gerekiyor.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bu tarz durumlar genelde pet'i magic bag'e koyduğunuzda yaşanmaktadır. Yukarıda yazdığı gibi yaptığınızda düzelmesi gerekiyor.
    2 farklı hesap açıp denedim olmadı. Farklı bir yöntem mevcut mudur ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by viessaheilynnn View Post
    2 farklı hesap açıp denedim olmadı. Farklı bir yöntem mevcut mudur ?
    Düzelmediyse farklı bir ts basarak cinsini değiştirmeyi denediniz mi ?