Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Arrow Rosetta - küfür ve hakaret

-Server: Rosetta

-İşlenen suç hakkında bilgi: Pazarın üstüne pazar kuruyor arkadaşımız. Uyarınca küfür ve hakarette bulunuyor. Gerekeni yapalım lütfen böyle arkadaşlara.

-Karakter ismi: R*****ph
    Last edited by MythAsSasSin; 09-21-2018 at 02:39 AM.

Senior Member
    Rehberin tamamını gözden geçirmen gerektiğini düşünüyorum. Forumun genel bölümlerinde küfür içeren ekran görüntülerini paylaşmayın lütfen.
    Cheat Reports Kullanımı

- Önemli Notlar -

- Cheat Reports bölümüne açılan konular yalnızca konu sahibi ve yetkililer tarafından görülmektedir,
    - CR yetkilisi, gönderilen raporu kontrol ettikten sonra işlem sırasına alır ya da raporun işlem yapılmasına engel bir durum,eksik vb. varsa gerekli notları düşüp, konuyu kilitler.
    - CR bölümüne aynı raporu üst üste göndermek işlemin hızlanmasına değil, tam aksine yavaşlamasına sebep olmaktadır. Bu yüzden çoklu raporlardan kaçınmalısınız.
    - Gönderilen raporlardaki KSC-Resim ya da video üzerinde oynama yapılmamalıdır. Aksi durumda raporunuz işleme alınmaz.
    - Rapora eklenen kanıtlar direkt olarak işlenen suçu belgeler nitelikte olmalıdır. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.
    - Rapora eklediğiniz videolarda, video kalitesi en az 720p ve üzeri olmalıdır. Bu durum, videoda yer alan karakterlerin isimlerinin ve yaptıkları illegalitenin yetkililer tarafından daha net şekilde tespit edilebilmesi için gereklidir.
    - Rapora eklenen KSC'lerde sağ üst tarafta sunucu ismi görünür şekilde olmalıdır.
    - Rapora eklenen KSC'lerde sağ alt köşede tarih bilgisi görünür olmalıdır. Tarih bilgisinin gözükmesi için; 2 defa "-" tuşunu kullanabilir ya da PrintScreen tuşu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.
    - İşlem yapıldığı söylenen raporlara hesap kapatma cezası haricinde, hapis ya da farklı yaptırımlar da uygulanabilmektedir.

- Ek Notlar -
    - Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.
    - Konular her gece 23:00 civarında arşive taşınır. Arşiv bölümünü sadece yetkililer görüntüleyebilir, bu yüzden lütfen arşive taşıma işlemi yapılmadan önce raporunuzu kontrol ediniz.

selam admin benım kaç gundur bı rahatsızlıgım var şu ** isminli bırı var durmadan benım tezgahımı tutuyor yada *** die birisine tutturuyor ben bundan aşırı derecede rahatsızım bana yardımcı olurmsunuz lutfen
    Last edited by GamesDepot; 09-21-2018 at 01:54 PM.

bişey dedimmide bana hakaret dolu laflar ediyor kaç gundur ben ss atmayı bılmıyordum bugun ogrendım ama kaç gundur benı rahatsız edıo ** denılen kişi lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekurler

server :rosetta
    [IMG](c:/nttgame/knightonlineen/2018_9_21_13_23_57.ksc)[/IMG] lütfen kontrol edermsınızz tezgahımı tutuolarda bı yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekurler
    nick :***
    nick :**

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ahm_g6T5LtGx View Post
    selam admin benım kaç gundur bı rahatsızlıgım var şu ** isminli bırı var durmadan benım tezgahımı tutuyor yada *** die birisine tutturuyor ben bundan aşırı derecede rahatsızım bana yardımcı olurmsunuz lutfen
    bişey dedimmide bana hakaret dolu laflar ediyor kaç gundur ben ss atmayı bılmıyordum bugun ogrendım ama kaç gundur benı rahatsız edıo ** denılen kişi lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekurler
    server :rosetta
    [IMG](c:/nttgame/knightonlineen/2018_9_21_13_23_57.ksc)[/IMG] lütfen kontrol edermsınızz tezgahımı tutuolarda bı yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekurler
    nick :***
    nick :**
    Merhabalar,

Forum üzerinde bu şekilde konuların açılması, herkesin görebileceği forum bölümlerinde nick paylaşımı yasaktır. Bu tip konuları lütfen Cheat Reports üzerinden gerçekleştiriniz. Ekip arkadaşım nasıl ekran görüntüsünün alınacağını anlatmış; lakin yine de size yazayım. Ekran görüntüsünü nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyiniz lütfen.

Cheat Reports ekibi tüm raporlamaları sırasıyla bakmaktadır. Raporlamayı yaptıktan sonra konunuzu takipte kalınız. Konular 23:00'den sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Bu nedenle 23:00'den önce takibini yapmanız gerekmektedir.

Bilginize.