Results 1 to 4 of 4

Upgrade yaparken TPT yardım lütfen

MANES
    PM: TheWiZ
    oyuna 5000 cash çekerek peri, oto loot, vip key, swich premium vb. itemler alarak başladım. 1+1 lvl etkinliği olduğu için görevleri bile yapmadan sadece draki ve monster stone'lara girerek 73 yaptım. daha sonra upgrade taş kırdırma gibi işlemler yaparak oyun içinde pazar yaptım. 19.09.2018'de gece 4'de internet cafe kapanacağı için upgrade yapıp oyundan çıktım. Kalktığımda oyuna girdim TPT yazıyor. Bu işlem banlandığım anlamına geliyormuş. fakat party'e bile girmedim, exp kasmadım, etkinliklere katılmadım yani karakterimi açtığım günden itibaren 3rd party ile ilgili hiçbişey kullanmadım kullananlada party'e girme olasılığımda olmadı. Oyun içi yaptığım faaliyetleri burada belirttiğim şekilde neden ban yemiş olabilirim, yanlışlık olma ihtimali varmı veya nedenini nasıl öğrenebilirim. Ticket atıyorum hiç bir açıklama yok sadece kopyala yapıştır şeklinde cevaplar geliyor. Ne yapmalıyım teşekkürler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Aşağıda daha önce yazmış olduğum mesajı paylaşıyorum. Bir itirazınız varsa bunu destek bileti üzerinden çözmelisiniz. Dizin isteklerinin paylaşılma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.
    İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by velicandemirtas View Post
    MANES
    PM: TheWiZ
    oyuna 5000 cash çekerek peri, oto loot, vip key, swich premium vb. itemler alarak başladım. 1+1 lvl etkinliği olduğu için görevleri bile yapmadan sadece draki ve monster stone'lara girerek 73 yaptım. daha sonra upgrade taş kırdırma gibi işlemler yaparak oyun içinde pazar yaptım. 19.09.2018'de gece 4'de internet cafe kapanacağı için upgrade yapıp oyundan çıktım. Kalktığımda oyuna girdim TPT yazıyor. Bu işlem banlandığım anlamına geliyormuş. fakat party'e bile girmedim, exp kasmadım, etkinliklere katılmadım yani karakterimi açtığım günden itibaren 3rd party ile ilgili hiçbişey kullanmadım kullananlada party'e girme olasılığımda olmadı. Oyun içi yaptığım faaliyetleri burada belirttiğim şekilde neden ban yemiş olabilirim, yanlışlık olma ihtimali varmı veya nedenini nasıl öğrenebilirim. Ticket atıyorum hiç bir açıklama yok sadece kopyala yapıştır şeklinde cevaplar geliyor. Ne yapmalıyım teşekkürler.
    AYnı sorun bende de var 7 adet karakterim banlandı saçma sapan cevaplar veriliyor otomatik mesaj geliyor ticketine de az önce yeni açmış olduğum charımda ban yedi internet cafe sahibinden savcılık temiz kağıdı alıp mı giricez anlamadım alakasız ama mahkemeye vericem hepsi kanıtlı

Junior Member bug13's Avatar
    Nickname
    FeeLMyHeartBurninq
    Class
    Mage
    Clan
    IncredibLe
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    bende 1 hafta once 500 600 tl cash cektım cash leri kullanmadan ban atildi atilma sebebi ip adresınde kullanılan illegal bi olaydan oldugunu soyledıler hic bi illegel bişey kullanılmadigi halle tick atıyoruz aynı şeyleri soyluyorlar hic bi ilgilenme denen bişey yok magdur hep magdur banlanma sebebinin kanit yollasın tmm diyim otomatik cevap verılmesın bide dıyorlar biz inceliyoruz

Tags for this Thread