Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Oyuna Anlık Konuşma Eklenmesi

Cümleten S.a Arkadaşlar,

Öneri gayet basit.Örnek vermek gerekirse Lol çoğunuz bilir.Grupla girildiği an mic aktif oluyor.Bizde de party girdiğin zaman veya clan girdiğin zaman aktif olcak.İsteğe bağlı kişiler engellenebilecek vs. vs. Benim başıma gelmedi ama ts,discord gibi kanallardan char soyuyolarmış.Nasıl yapıldığı hakkında pek bilgim yok ama en azından bu sorunlarında önüne geçilmiş olur.Bence değerlendirilmeli.

İyi Oyunlar Dilerim,

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Cümleten S.a Arkadaşlar,

Öneri gayet basit.Örnek vermek gerekirse Lol çoğunuz bilir.Grupla girildiği an mic aktif oluyor.Bizde de party girdiğin zaman veya clan girdiğin zaman aktif olcak.İsteğe bağlı kişiler engellenebilecek vs. vs. Benim başıma gelmedi ama ts,discord gibi kanallardan char soyuyolarmış.Nasıl yapıldığı hakkında pek bilgim yok ama en azından bu sorunlarında önüne geçilmiş olur.Bence değerlendirilmeli.

İyi Oyunlar Dilerim,
    Bi güncelleme verip Discord' u oyuna eklesinler bir tuşa bastığımızda (Örn:"G") pencere açılsın. Çok zor olmamalı bence, DirectX ve OpenGL güncellemelerine bakınca oyuna bir çok yeniliklerin eklenmesi gerekmektedir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Bi güncelleme verip Discord' u oyuna eklesinler bir tuşa bastığımızda (Örn:"G") pencere açılsın. Çok zor olmamalı bence, DirectX ve OpenGL güncellemelerine bakınca oyuna bir çok yeniliklerin eklenmesi gerekmektedir.
    Farketmez reis.Ama mic kullanmak için ayrı bi program kullanmayalım.Oyunun içine entegre edilebilmeli.Oyunda mic mecburi bir zorunluluk şuan.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Bahsi geçen konu ile ilgili bir araştırmamız ve çalışmamız mevcut fakat henüz çok erken bir aşamada.

Ancak yakın gelecekte ilerleme kaydedilmesi durumunda bilgilendirme yapabiliriz.

Güvenlik sorunlarına ek olarak discord ya da team speak, hangisi olursa olsun programları indirdiğiniz sitelere lütfen dikkat edin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Bahsi geçen konu ile ilgili bir araştırmamız ve çalışmamız mevcut fakat henüz çok erken bir aşamada.

Ancak yakın gelecekte ilerleme kaydedilmesi durumunda bilgilendirme yapabiliriz.

Güvenlik sorunlarına ek olarak discord ya da team speak, hangisi olursa olsun programları indirdiğiniz sitelere lütfen dikkat edin.
    Çalışma varsa illaki meyvesini verir.Fazla uzun sürceğini sanmıyorum sıkıntılı dahi olsa gelmeli kimsenin sorun yapcağını sanmıyorum.Ayrıca şuana kadar ts veya discord hack yemedim ama forumda gezinirken denk geldim soyulanlar falan varmış.Nasıl soyduruyolar inan bende anlamıyorum ama insanın gözü korkmuyo deği hani

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Çalışma varsa illaki meyvesini verir.Fazla uzun sürceğini sanmıyorum sıkıntılı dahi olsa gelmeli kimsenin sorun yapcağını sanmıyorum.Ayrıca şuana kadar ts veya discord hack yemedim ama forumda gezinirken denk geldim soyulanlar falan varmış.Nasıl soyduruyolar inan bende anlamıyorum ama insanın gözü korkmuyo deği hani
    Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Aşağıdaki görseli az önce kaydettim, google'a girip, reklam engelleyiciği kapattığınızda ve team speak kelimelerini arattığınızda bakın ilk sırada hangi site çıkıyor;

Dikkat etmenizi istediğim noktayı yukarıda görebilirsiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bu sorunun cevabı aslında çok basit. Aşağıdaki görseli az önce kaydettim, google'a girip, reklam engelleyiciği kapattığınızda ve team speak kelimelerini arattığınızda bakın ilk sırada hangi site çıkıyor;

Dikkat etmenizi istediğim noktayı yukarıda görebilirsiniz
    Bilmeyenler için faydalı olacaktır

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Güzel bir çalışmada olsa binlerce kişinin ses verilerinin tek sunucu içinde olması oyunda lag problemi yaratacaktır. Piyasada bu tür özellikler bulunan oyunlarda belirli bir seviye üstü oyuncular oyun içi konuşmak yerine discordu ya da ta yi tercih etmektedir. 5-10 kişilik sunucularda bile bir miktar ping olduğunda sesler anlaşılamamaktadır. Discord hem ücretsiz hemde oldukça güvenilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ts'ye para ödeyenler için Discord tavsiye ederim ses kalitesi oldukça iyi ve ücretsiz. Bu tür ekstra yazılımlar indirirken dikkat etmeniz gereken tek şey orijinal site olup olmamasıdır. Üstte zaten gerekli bildirimler resimli olarak yapılmış, buna dikkat ederseniz başınıza hiçbir şey gelmez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ts'ye para ödeyenler için Discord tavsiye ederim ses kalitesi oldukça iyi ve ücretsiz. Bu tür ekstra yazılımlar indirirken dikkat etmeniz gereken tek şey orijinal site olup olmamasıdır. Üstte zaten gerekli bildirimler resimli olarak yapılmış, buna dikkat ederseniz başınıza hiçbir şey gelmez.
    discorda geçtim valla kafam o kadar rahat ki. ts derdiyle uğraşmıyorum her ay her ay para vercekmişim bide? haha