View Poll Results: Tsler non-trade olmalı mı?

Voters
25. You may not vote on this poll
  • evet olmalı, oynamak için oynayanlar ts çıkarabilmeli.

12 48.00%
  • hayır, delosta tl ticaretine devam edilmeli.

13 52.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Banned
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Şu yazdıklarına bakıyorumda tam bir işsizsin.
    "Delos a ne zaman gitsem her katta 1 warrior 1 mage var kardeş diyom 10 20 tane kasip gidecem direk atara bağlıyor"
    Bunları yazan kişinin bana işsiz demesi garip, çok şükür delosta bu sıkıntıları yaşayacak kadar işsiz kalmadım . Şartlar güzelleşirse delosa da uğrarım.
    İşimin ne olduğunu özelden yazayım istersen? Bu içi bomboş hakaretinden dolayı utanırsın belki?
    Bir kişi de çıkıp diyemedi ki kardeşim ben ts sata sata şu itemi dizdim şu kadar geliştim şöyle oyun oynuyorum onum yerine gereksiz muhabbet ile doldurdunuz konuyu. Mantıklı birkaç yorum var gerçi ancak dediğim gibi saatlerce Farm yapanın işsiz olmadığı bir yerde gün içersinde kullanılacak olan itemi kasmak işsizlik oldu.
    Saygılı, seviyeli bir tartışma ortamı olmasını dilerdim.
    Kalın sağlıcakla.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 09-19-2018 at 05:15 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir konuyu tartışırken hakaret sayılabilecek ve gereksiz atışmalara yol açabilecek kelimeler kullanmadan devam edin lütfen.

Fikrimi belirtmem gerekirse öneriye katılmıyorum.

Senior Member
    Ts ve magic hammer ikiside non trade olmalı.Sadece sundres satılsın.Hiç olmadı madene eklensin ama ore taşları üst üste birikmesi lazım ki üstümüz dolmasın.Golden mattok'un bi değeri olur insanlar boş zamanında atar madene yatar uyur.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Saçma Sapan Öneriler Dolu Asıl Önerilere Bakılmıyor.

Sırf çok fazla farm yapılıyor diye itemin ticarete kapatılması yanlış olur.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Arkadaş delosta sağlam şamar yemiş, hırs yapmış sanırım.

Yazık.

Banned
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Arkadaş delosta sağlam şamar yemiş, hırs yapmış sanırım.

Yazık.
    Şamar yemedim, hırs da yapmadım. Gerçekten kendinizi küçük düşürüyorsunuz çamur atarak. 90k ya buy kuruyorum 3 aylık ts ihtiyacım karşılanıyor sıkıntı yok. Ancak canım ts çıkarmak istedi evet. Size yazık. Bu kadar ön yargılı ve at gözlüklü olmayı ne ara başardınız? Bu konuda nasıl uzmanlaştınız milletçe? Sizin derdiniz başka. Hadi bana ts satarak dizilen charları gösterin? Yok öyle bir şey. Oylamada tl ticaretine devam yazıyor. Tl ticareti değil çünkü... Diye başlayan cümle de yok karşıt görüşlerde. Bu çok bilmişlik ile kendi etrafınızda prim yapabilirsiniz sadece.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 09-20-2018 at 07:41 AM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Şamar yemedim, hırs da yapmadım. Gerçekten kendinizi küçük düşürüyorsunuz çamur atarak. 90k ya buy kuruyorum 3 aylık ts ihtiyacım karşılanıyor sıkıntı yok. Ancak canım ts çıkarmak istedi evet. Size yazık. Bu kadar ön yargılı ve at gözlüklü olmayı ne ara başardınız? Bu konuda nasıl uzmanlaştınız milletçe? Sizin derdiniz başka. Hadi bana ts satarak dizilen charları gösterin? Yok öyle bir şey. Oylamada tl ticaretine devam yazıyor. Tl ticareti değil çünkü... Diye başlayan cümle de yok karşıt görüşlerde. Bu çok bilmişlik ile kendi etrafınızda prim yapabilirsiniz sadece.
    90k ya atmaları zor. Sundires 100k ya alıyor.

Banned
    90 k ya aldım,almaya da devam edicem çünkü 85k ya buy kuranlar var olympiada. Şimdi nasıl durum bilmiyorum ama 100k ya kuran yoktu. Olursa 110 a kurarım. Arkadaşım buradaki sıkıntı eğlenmek. Oyun mmorpg ancak siz exp, item ve hızlıca pvp ye ulaşma hatta bu pvp süresini kısaltma (yere vurma, tekleme) huyunuzdan vazgeçmediğiniz sürece oyun mmropg likten çıkıyor pvp servera benziyor.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 09-20-2018 at 10:37 AM.