View Poll Results: Oyuncuların durumu ne olacak ?

Voters
99. You may not vote on this poll
  • Oyuncular ellerindeki puslar bitince yavaş yavaş bırakmaya başlayacak.

85 85.86%
  • Mgame'in kazancının sabit olmasından dolayı aynı şekilde oynanmaya devam edecek.

14 14.14%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    almamayı tercih ediyorum bütçeme göre değil

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Zaten oyunun zararına olacaktır tamamen

Senior Member
    Arkadaşım bu oyundan başka bir oyun zevk vermiyoki.15 sene önce zehiri aldık.Panzehiri çıkmadı daha.Arada bir m2 silkroad fln geldi ama bünye onlarada bağışıklık sağladı.Şu oyuna alternatif gelsin artık yeter.Mario grafiklerinde bi oyuna harcanan paralara bak

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GUMUSEGER_25 View Post
    pus indirimine karsıyım elit kişiler kullanabılcegi kadar artsın fiyatı benim için yeterli en azından kafa kafaya pklar yaparız gerçi sc basıpda towndan çıkmayan kolsuzlarda var onlara yapcak bişe yok
    Küfür yazmak yasak olmasa ne yazacağımı biliyorum da

Banned
    indirim bitse neolur bitmezse neolur zaten kullanmiyoruz
    indirimli hali bumu :S fiyatlar çok abartılı bu kalitede bi oyuna ayda 300 tl veririmiyim kesinlikler vermem.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Şurada bi kere de üst düzey clanlardan birilerini göreyim de " almayacağız " desinler. millet oyunu rekabetin üstün olmanın verdiği zevk ve ego için oynuyor millet dolar değil 6.5 falan 15 tl olsa %1 pus indirimi bile olmasa da yine de o cashleri çekerler.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    İndirim bitmeden 1 aylık stok yapabilenler haricinde, indirimli dönemde pus çekenlerin pusu bitince yenileyeceklerini düşünmüyorum. En azından %70 lik kitle yapmaz. Tabi gene gider bi bronze premium alır, ama pathos, valkyrie, peri gibi aksesuarlarda feragat eder. scleri çok cimri kullanır.

Arkadaşlar şaka değil, fiyatlar cidden aşırı pahalı bir durumda. Elbette bu meselenin asli sorumlusu mgame-nttgame değil, ülkemizin pula dönen parası fakat bu sadık oyuncu kitlesine daha fazla anlayışlı olunması gerekirken indirimin bitirilmesi garip.

Pekçok oyunda bonus cash tarzında satışlar dahi varken bizim oyunumuzda bu şekilde oyuncu dostu olmayan yönetim politikaları bana komik geliyor. Yahu elinde zaten 1 müşterin kalmış, adam darda bi süre idare edeceksin, zamanında vurduğun volelere bakacaksın. Ama yok, farklı düşünülüyor.

Bekleyelim görelim, stok PUS itemleri bitince tıpış tıpış tekrar açılacak indirim.

Junior Member
    yeni server hazırlıkları.

Very Soon !

Loading...

oyuncuların oyun bırakmasındaki en büyük neden yeni serverin hala gelmemesi, herkes yeni server bekliyor bizim klan dağıldı ya. Arkadaşlar item çekecek, gelir gelir diye tetikteyiz hep, item çekip pkya başlayamıyoruz. Yeni sw gelirse kimse pus fiyatlarına aldırış etcegini sanmam

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Pus indirimi devam etse bile doların durumundan dolayı itemler hala pahalı durumda olacaktı, belki ufakta olsa azalma olur ama genel kitle oynamaya devam eder.